0

@FcPortoFan1999 Możliwe, aczkolwiek mi by było szkoda spędzać każdą wolną chwilę na La Rambli zamiast porobić coś sensownego, ale co kto lubi.

1

@FcPortoFan1999 Zacznij grać w życie, to nie będziesz miał czasu na "nudę".

1

@FcPortoFan1999 Nie bluźnij, dobre?

1

@MessiForeverTheBest w moim przypadku kierowniczko*

10

Wtorek wieczór i humor nie gitówa
Jutro znowu do pr*cy, pr*cow*ć na tych złodziei.

Kiedy to zleciało :/

2

@clyde @July_6_BcN na zaręczyny dostała od @Kessie pierścionek z nakrętki M10, więc to nie ona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ignareks Dalej podświetlacie oprawy telefonami xD?

0

@Filipem Co pół roku.

0

@July_6_BcN Jeszcze jak masz nockę to tam pół bidy, gorzej jak idziesz na rano :@

0

@michaleu Bez przesady, podpisali do 2032 roku, więc chyba nie zwolnią go po pół roku xD

0

@michaleu No to ma pograne

1

@Giwera Ale by tam człowiek "zanurkował" :P

0

@draxidox A to dziwne. A jak Ci się ten ból objawia? Masz tylko ból gardła, zdarte gardło czy uczucie "guli" w gardle bez bólu przy jedzeniu i piciu?

0

@draxidox Czy te miesiące z bólem gardła przypadają zazwyczaj na okres jesienno zimowy?

0

@July_6_BcN Te nowe to badziewie, do obejrzenia na raz i nic więcej.

1

Na TVN Fabuła właśnie zaczęła się pierwsza część Kogel Mogel, jakby ktoś był zainteresowany.

0

@esem91 Ten po lewej to ten "Papjeż" z X'a?

Dobra, już wiem, że tak. Ale patola xD

0

@Gaucho Za Osimhena będzie trzeba zdrowo wybulić, przypominam, że niedawno Galata wykupiła go z Napoli za 75 milionów euro. Znając życie zaśpiewaliby sobie około 100M euro, a w takim wypadku lepiej iść po Kane'a, który spokojnie pogra jeszcze 5/6 lat, jest gwarantem goli i z buta daje jakość.

0

@natanvip "demokratycznego kraju"
Ty żartujesz, prawda?

0

@July_6_BcN A to musi być okazja?

0

@maroon po pierwsze, nie odpowiada się pytaniem na pytanie, a po drugie co będzie wart taki telefon za 5/6 lat jak nie będzie miał wsparcia i aktualizacji? No chyba, że telefonu używasz tylko do dzwonienia.

1

@maroon A na ile Twoim zdaniem starczają obecne telefony? Tym bardziej, że taki Samsung to zwykły rynkowy średniak. 5/6 lat to i tak mocny optymizm.

0

@Fabik87 Yamal lepszy od Mbappe xD
On nawet w Barcelonie nie jest najlepszy

2

@macio_944 czysty debilizm, ale pewnie wychodzą z założenia, że tym wcześniej wystawią, tym więcej sprzedadzą.

0

@directedbyfcb Mam znajomych pochodzących z Kolumbii i Peru, którzy kilka lat temu przyjechali tutaj za pracą. W większości bardzo mili i kontaktowi ludzie.

0

@directedbyfcb Tak, tak właśnie myślę. M.in właśnie przez to, że zarówno Wenezuela jak i Kolumbia nie jest zliberalizowana do tego stopnia co Polska i zachód Europy. Przez co i kobiety mają inne podejście.

1

@MOLESTA Totalnie się z Tobą nie zgodzę, ja wiem czego chcę. Chcę kochającej kobiety z którą w przyszłości mógłbym założyć rodzinę a nie typowej materialistki która szuka bankomatu, który będzie ją utrzymywał. Niestety, póki co trafiam na te drugie...

1

@cracker W punkt, lepiej bym tego nie ujął.

10

Pełna zgoda :)


Widzisz takie Wenezuelki, Kolumbijki czy nawet Hiszpanki będąc na wakacjach, a potem patrzysz na wiecznie naburmuszone Polki, które same nie wiedzą czego chcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?