LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Możliwe, aczkolwiek mi by było szkoda spędzać każdą wolną chwilę na La Rambli zamiast porobić coś sensownego, ale co kto lubi.
1
@FcPortoFan1999 Zacznij grać w życie, to nie będziesz miał czasu na "nudę".
1
@FcPortoFan1999 Nie bluźnij, dobre?
1
@MessiForeverTheBest w moim przypadku kierowniczko*
10
Wtorek wieczór i humor nie gitówa
Jutro znowu do pr*cy, pr*cow*ć na tych złodziei.
Kiedy to zleciało :/
2
@clyde @July_6_BcN na zaręczyny dostała od @Kessie pierścionek z nakrętki M10, więc to nie ona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ignareks Dalej podświetlacie oprawy telefonami xD?
0
@Filipem Co pół roku.
0
@July_6_BcN Jeszcze jak masz nockę to tam pół bidy, gorzej jak idziesz na rano :@
0
@michaleu Bez przesady, podpisali do 2032 roku, więc chyba nie zwolnią go po pół roku xD
0
@michaleu No to ma pograne
1
@Giwera Ale by tam człowiek "zanurkował" :P
0
@draxidox A to dziwne. A jak Ci się ten ból objawia? Masz tylko ból gardła, zdarte gardło czy uczucie "guli" w gardle bez bólu przy jedzeniu i piciu?
0
@draxidox Czy te miesiące z bólem gardła przypadają zazwyczaj na okres jesienno zimowy?
0
@July_6_BcN Te nowe to badziewie, do obejrzenia na raz i nic więcej.
1
Na TVN Fabuła właśnie zaczęła się pierwsza część Kogel Mogel, jakby ktoś był zainteresowany.
0
@esem91 Ten po lewej to ten "Papjeż" z X'a?
Dobra, już wiem, że tak. Ale patola xD
0
@Gaucho Za Osimhena będzie trzeba zdrowo wybulić, przypominam, że niedawno Galata wykupiła go z Napoli za 75 milionów euro. Znając życie zaśpiewaliby sobie około 100M euro, a w takim wypadku lepiej iść po Kane'a, który spokojnie pogra jeszcze 5/6 lat, jest gwarantem goli i z buta daje jakość.
0
@natanvip "demokratycznego kraju"
Ty żartujesz, prawda?
0
@July_6_BcN A to musi być okazja?
0
@maroon po pierwsze, nie odpowiada się pytaniem na pytanie, a po drugie co będzie wart taki telefon za 5/6 lat jak nie będzie miał wsparcia i aktualizacji? No chyba, że telefonu używasz tylko do dzwonienia.
1
@maroon A na ile Twoim zdaniem starczają obecne telefony? Tym bardziej, że taki Samsung to zwykły rynkowy średniak. 5/6 lat to i tak mocny optymizm.
0
@Fabik87 Yamal lepszy od Mbappe xD
On nawet w Barcelonie nie jest najlepszy
2
@macio_944 czysty debilizm, ale pewnie wychodzą z założenia, że tym wcześniej wystawią, tym więcej sprzedadzą.
0
@directedbyfcb Mam znajomych pochodzących z Kolumbii i Peru, którzy kilka lat temu przyjechali tutaj za pracą. W większości bardzo mili i kontaktowi ludzie.
0
@directedbyfcb Tak, tak właśnie myślę. M.in właśnie przez to, że zarówno Wenezuela jak i Kolumbia nie jest zliberalizowana do tego stopnia co Polska i zachód Europy. Przez co i kobiety mają inne podejście.
1
@MOLESTA Totalnie się z Tobą nie zgodzę, ja wiem czego chcę. Chcę kochającej kobiety z którą w przyszłości mógłbym założyć rodzinę a nie typowej materialistki która szuka bankomatu, który będzie ją utrzymywał. Niestety, póki co trafiam na te drugie...
1
@cracker W punkt, lepiej bym tego nie ujął.
10
Pełna zgoda :)
Widzisz takie Wenezuelki, Kolumbijki czy nawet Hiszpanki będąc na wakacjach, a potem patrzysz na wiecznie naburmuszone Polki, które same nie wiedzą czego chcą.