1

Widzę, że Widzewek nadal jak w transie :D
10 punktów w 10 meczach, 13:13 w bramkach i ten fatalny Raków już nad nimi xD

0

@Gaz Ładnie ktoś popłynął z tym "best 9 this season" XD

2

@mordini123 Nie wiem kto głupszy.
Ci "zawodnicy", czy najniższe warstwy społeczne, płacące i oglądające tą patologię. Debilizm w czystej postaci...

3

Cóż tu się wydarzyło? Czyżby rozwód :D?


0

2:5 od materacy XDDD
Żałuję że akurat nie mogłem oglądać tego pogromu

0

@Dieselzor Nie w czas to napisałem hahah

0

Oho, widzę, że już remis xD, a ludzie się tutaj łudzą, że materace coś ugrają

0

Real i tak wyciągnie, ja się nawet nie łudzę

0

@bartekvisca Czy ty mi chcesz powiedzieć, że 1020zł czynszu do spółdzielni za 64 metrowe mieszkanie w 2025 roku to jest dużo?

2

@pluszek Jako osoba będąca na wynajmie powiem Ci tak. Chciałbym płacić 1020zł za czynsz w 64 metrowym mieszkaniu własnościowym. Niech ta odpowiedź da ci do myślenia, czy ten czynsz jest faktycznie wysoki, tym bardziej w tych czasach.

5

@Roobo Nieźle, nasienie zatyka rury, ale klocek już nie XD

0

@Kozinho. Wiech to opłacany klaun, ale zauważyłem, że i niestety na La Rambli ma swoje grono wyznawców.

1

Ale cienkie jest dzisiaj to Ittihad. Atak z Diabym, Benzem czy Bergwijnem a jedyne co potrafili stworzyć to 1 groźny strzał i brama z ewidentnego spalonego.

1

Cristiano jak dzik w żołędzie i mamy zasłużone 2:0 dla Al Nassr

1

Piękny wolej Sadio Mane, i mamy 1:0 dla Nasserów

12

0

@LukaszFan 21 bramek i 3 asysty w poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach, to słabo? Bierz pod uwagę, że tam ma jeszcze Imaza, który też sporo strzela i asystuje.

1

@Pedri16Future Nie, zobacz sobie skład z Marsylii. Z tego co kojarzę, to z piłkarzy na gali był tylko Dembele.
Tam też jest wysyp kontuzji. Dembele, Doue, Barcola, Marquinhos i pod znakiem zapytania występ Nevesa.

0

@Hosh 8 baniek za tego randoma, a za bramkostrzelnego Pululu, który ma dopiero 26 lat 4 miliony hahah

Pójdzie do jakiegoś średniaka Bundesligi albo do ligi belgijskiej i przepadnie jak większość naszych gwiazdek ostatnich lat.

1

@Konradowskyy Ja tak samo ;)
Jak rano wychodziłem do roboty, to były 4 stopnie (2 odczuwalna) plus wiatr, to od razu wleciała lekka kurtka puchowa. A kumpel z roboty cienka rozpięta bluza i się ze mnie śmieje, że ja jak na zimę, a tu ciepło jest xD

0

@VAMOS1899LaMasia Jeszcze Barcola kontuzjowany

0

@Pedri16Future Ławka PSG z poniedziałkowego meczu z Marsylią:
https://zapodaj.net/plik-dNn3b0wKvt
Faktycznie, zajebistą mają tą ławkę :D

8

Uwielbiam przełom września i października (czyt. sezon przejściowy) i obserwowanie ludzi poubieranych od krótkich spodenek i samych koszulek, po ludzi poubieranych w kurtki puchowe i czapki XD

0

@norbi77 Przecież napisał, że realne XD.
Nie dość, że PSG go do nas nie puści, to nawet jakby się ugięło to spokojnie zaśpiewaliby ponad 100 baniek.

0

@Kubsoleon Zdecydowanie Kimmicha.

8

Pomarańczowy podnóżek jak zwykle na straży swego Pana...


Żałosna persona

0

@bartekvisca Przecież to nic nie da XD
Zrobią sobie zapasy za wczasu, a nawet jak nie, to kupią na "zaprzyjaźnionej" stacji benzynowej tak jak u mnie w mieście. Fizycznie nikt tego nawet nie sprawdza.

2

@Kessie Brakuje Parę kulek i Vitaliy.

1

@BulaKG Bo to są kawałki, które zapadają w pamięć na długie lata, albo nawet na zawsze a nie to co te dzisiejsze badziewie o dupie maryny.
Ostatnio, ni stąd ni zowąd tak mnie mnie wzięło na WWO, Molestę, starego Sokoła czy Pezeta, że to jest hit.

7

Tym człowiek starszy, tym bardziej docenia kawałki starej szkoły. Patrząc na obecne szambo pokroju Mat czy innych cukierkowych klaunów, to takie tracki to jest poezja.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?