LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę, że Widzewek nadal jak w transie :D
10 punktów w 10 meczach, 13:13 w bramkach i ten fatalny Raków już nad nimi xD
0
@Gaz Ładnie ktoś popłynął z tym "best 9 this season" XD
2
@mordini123 Nie wiem kto głupszy.
Ci "zawodnicy", czy najniższe warstwy społeczne, płacące i oglądające tą patologię. Debilizm w czystej postaci...
3
Cóż tu się wydarzyło? Czyżby rozwód :D?
0
2:5 od materacy XDDD
Żałuję że akurat nie mogłem oglądać tego pogromu
0
@Dieselzor Nie w czas to napisałem hahah
0
Oho, widzę, że już remis xD, a ludzie się tutaj łudzą, że materace coś ugrają
0
Real i tak wyciągnie, ja się nawet nie łudzę
0
@bartekvisca Czy ty mi chcesz powiedzieć, że 1020zł czynszu do spółdzielni za 64 metrowe mieszkanie w 2025 roku to jest dużo?
2
@pluszek Jako osoba będąca na wynajmie powiem Ci tak. Chciałbym płacić 1020zł za czynsz w 64 metrowym mieszkaniu własnościowym. Niech ta odpowiedź da ci do myślenia, czy ten czynsz jest faktycznie wysoki, tym bardziej w tych czasach.
5
@Roobo Nieźle, nasienie zatyka rury, ale klocek już nie XD
0
@Kozinho. Wiech to opłacany klaun, ale zauważyłem, że i niestety na La Rambli ma swoje grono wyznawców.
1
Ale cienkie jest dzisiaj to Ittihad. Atak z Diabym, Benzem czy Bergwijnem a jedyne co potrafili stworzyć to 1 groźny strzał i brama z ewidentnego spalonego.
1
Cristiano jak dzik w żołędzie i mamy zasłużone 2:0 dla Al Nassr
1
Piękny wolej Sadio Mane, i mamy 1:0 dla Nasserów
12
Króciutko z petem.
https://x.com/Thehiddenlayer1/status/1971569566729015579
0
@LukaszFan 21 bramek i 3 asysty w poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach, to słabo? Bierz pod uwagę, że tam ma jeszcze Imaza, który też sporo strzela i asystuje.
1
@Pedri16Future Nie, zobacz sobie skład z Marsylii. Z tego co kojarzę, to z piłkarzy na gali był tylko Dembele.
Tam też jest wysyp kontuzji. Dembele, Doue, Barcola, Marquinhos i pod znakiem zapytania występ Nevesa.
0
@Hosh 8 baniek za tego randoma, a za bramkostrzelnego Pululu, który ma dopiero 26 lat 4 miliony hahah
Pójdzie do jakiegoś średniaka Bundesligi albo do ligi belgijskiej i przepadnie jak większość naszych gwiazdek ostatnich lat.
1
@Konradowskyy Ja tak samo ;)
Jak rano wychodziłem do roboty, to były 4 stopnie (2 odczuwalna) plus wiatr, to od razu wleciała lekka kurtka puchowa. A kumpel z roboty cienka rozpięta bluza i się ze mnie śmieje, że ja jak na zimę, a tu ciepło jest xD
0
@VAMOS1899LaMasia Jeszcze Barcola kontuzjowany
0
@Pedri16Future Ławka PSG z poniedziałkowego meczu z Marsylią:
https://zapodaj.net/plik-dNn3b0wKvt
Faktycznie, zajebistą mają tą ławkę :D
8
Uwielbiam przełom września i października (czyt. sezon przejściowy) i obserwowanie ludzi poubieranych od krótkich spodenek i samych koszulek, po ludzi poubieranych w kurtki puchowe i czapki XD
0
@norbi77 Przecież napisał, że realne XD.
Nie dość, że PSG go do nas nie puści, to nawet jakby się ugięło to spokojnie zaśpiewaliby ponad 100 baniek.
0
@Kubsoleon Zdecydowanie Kimmicha.
8
Pomarańczowy podnóżek jak zwykle na straży swego Pana...
Żałosna persona
0
@bartekvisca Przecież to nic nie da XD
Zrobią sobie zapasy za wczasu, a nawet jak nie, to kupią na "zaprzyjaźnionej" stacji benzynowej tak jak u mnie w mieście. Fizycznie nikt tego nawet nie sprawdza.
2
@Kessie Brakuje Parę kulek i Vitaliy.
1
@BulaKG Bo to są kawałki, które zapadają w pamięć na długie lata, albo nawet na zawsze a nie to co te dzisiejsze badziewie o dupie maryny.
Ostatnio, ni stąd ni zowąd tak mnie mnie wzięło na WWO, Molestę, starego Sokoła czy Pezeta, że to jest hit.
7
Tym człowiek starszy, tym bardziej docenia kawałki starej szkoły. Patrząc na obecne szambo pokroju Mat czy innych cukierkowych klaunów, to takie tracki to jest poezja.