4

@Stinger_ Nawet nie wiem jak to skomentować. Teraz "Legia wrogiem numer 1", ale jak w meczu z Szachtarem wyjdą na galowo, to już będziesz kibicował xD?

2

Ale tutaj niektórzy mają jakiś ból wiadomej części ciała, że dla trenera i większości kibiców Legii najważniejsza jest wygrana w Ekstraklasie a nie jak najdalsze zajście w Pucharze tymbarka.
Ludzie, wychylcie się poza granice kraju, popytajcie kibiców Barcelony, Liverpoolu, Manchesteru United czy np włoskich kibiców co jest dla nich najważniejsze xD?
Już widzę taką Barcelonę, która byłaby 4 lata bez mistrzostwa a jej kibice (hiszpańscy kibice a nie "eksperci" z internetu) wyżej stawialiby LM.

1

@michal26 No to widocznie i ja jestem tym "debilem". Dla mnie i dla wielu kibiców Legii w tym sezonie liga jest priorytetem i nie interesuje mnie aż tak bardzo jak daleko zajdziemy w LKE. 4 lata bez MP dla takiego klubu jak Legia to jest zwyczajne nieporozumienie. Jeszcze, żeby to była LM, ale nie poświęcałbym kolejnego sezonu dla pucharów.

Ja wiem, że w Śląsku, któremu kibicujesz puchary to byłoby piłkarskie święto, ale kibice mają już dosyć prężenia się na LKE, kosztem odpuszczania Ekstraklasy...

1

@michal26 Bo najważniejsza jest liga, puchary to tylko dodatek. Jak będziesz w Barcelonie na jakimś meczu, to popytaj kibiców co jest dla nich ważniejsze, liga czy puchary.

"Europejskie puchary zawsze były i będą najważniejsze."
Chyba dla klubowej kasy i właścicieli danego klubu xD

0

Dobrze, że ściągnęli tego Szymańskiego, bo jak patrzę na ten wóz z węglem z #8, to mi się zbiera.

1

@RozowaPantera Bo większość pierwszego składu jest oszczędzana na niedzielny mecz z Górnikiem.

0

@fart To też prawda, choć o ceny to akurat trzeba mieć pretensję do klubu.

1

@fart A mnie to cieszy. Już dawno liga powinna być priorytetem, a nie, że spinają się na puchary a kilka dni później tracą punkty z Piastem czy Koroną...

3

No to teraz czas na Raków i Legię!

0

@Gibbon_FCB i dlatego właśnie strzelili na 4:1? ;)

0

@Stinger_ @Sysia11 Dobra, przyznaję, trochę z tym popłynąłem. W TOP5 bym go umieścił, ale TOP3 póki co jest zabetonowane przez Kane'a, Mbappe i Haalanda, więc dałbym go na takim 4 miejscu, ale póki co, dozowałbym te zachwyty nad nim, zobaczymy co zagra na przestrzeni całego sezonu i przede wszystkim dokąd doprowadzi Atletico w LM.

1

@Sysia11 "Król" xDDD
Tymczasem Kane:
8 spotkań
16 bramek
3 asysty

Tymczasem Haaland:
8 spotkań
11 bramek
1 asysta

Tymczasem Mbappe:
11 spotkań
14 bramek
1 asysta

Czekam tylko aż zaczniecie go pchać do przyszłorocznej ZP, bo złapał chwilowa zwyżkę formy, a mimo to i tak nie jest obecnie nawet w TOP5 najlepszych napastników w Europie.

23

Dokładnie, w pucharach gramy do jednej bramki!


Dzisiaj nie bierzemy jeńców i robimy 4/4 ;)
@fart @JanZagloba @KRISU77 @Hosh @FcPortoFan1999

3

@spiderman1899 W tych czasach to akurat zaleta.

@vangoor Jak duża część Europy siedzi u nich w kieszeni, to nie ma co się dziwić.

16

I tak to powinno wyglądać. Każdy z krajów potępiających to co wyprawia ta swołocz powinien zerwać z nimi wszelakie stosunki.


20

Najbardziej humanitarna armia świata porwała sobie niespełna 500 osób na wodach międzynarodowych, które płynęły z pomocą do Strefy Gazy i wszystko jest cacy xD


Nie ma obecnie bardziej znienawidzonego państwa na świecie niż Izrael...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Beztroskii Przecież jakby to dotyczyło Realu, to większość z was miałaby to gdzieś i jeszcze byście się cieszyli, że sędziowie pomylili się na ich niekorzyść xD. Mentalnie to jest ten sam poziom co na notatniku, wiecznie pokrzywdzeni, za to zespół zawsze niewinny, bo ich przekręcili...

4

@Derean Naprawdę, będziemy robić z siebie męczenników po tak słabym meczu? Śmiejecie się z Realu, a tu większość uprawia takie same fikołki...

0

Ciekaw jestem gdzie są teraz ci napaleńcy co pisali wieszczyli tutaj jakieś pogromy na naszą korzyść xD

1

@Sulimo Dać dupy to można z jakimiś ogórkami a nie z triumfatorem ubiegłorocznej LM xD

1

PSG bez ataku robi nas bez mydła, i to u nas...

0

@Eklerek Oni mu ciągle płacą mimo tego, że typ jest zawieszony za doping?

0

Butelki po wodzie/po napojach zakupionych w osiedlaku będzie można oddawać w Lidlu, Biedrze czy Żabce, czy tu gdzie kupiłem to tu będę musiał oddawać?

1

@Kgorecki2500 Nie ma na rynku gorszej wody niż Oaza. Nieironicznie, ta "woda" smakuje jak jakieś popłuczyny niewarte nawet połowy obecnej ceny.

21

@Who_you_mam I bardzo dobrze, że producenci kombinują, żeby ominąć te przygłupie przepisy. Mam nadzieję, że więcej firm zacznie tak robić.

3

@clyde No faktycznie plus, że pijaki będą miały kolejną kasę na alkohol.
Ja jak będę miał wyrzucić, to specjalnie będę odrywał korki, zrywał etykietę i do tego gniótł te butelki. Nie ma chlania za czyjeś.

1

@ranger3120 Tak, dostałem od mamy, i to tak naprawdę wszystko. Mężczyźni sami do tego doprowadzili, a simpy i wszelkiego rodzaju stulejarstwo tylko to pogłębia.

0

@Foesum Też to zauważyłem, dlatego śmieszy mnie jak niektórzy nadużywają tego określenia przy wynikach np 5:2, gdzie manita dosłownie oznacza totalną dominację, a tu mi kolega powyżej próbuje wmówić, że 5:4 to też manita xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?