0

@Safrani Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak to działa i uważam (nie tylko ja), że te oznaczenia są szkodliwe i wprowadzające w błąd, bo wiele ludzi, zaryzykuję nawet, że większość widząc literkę A albo B przy jakimś produkcie uważa, że te produkty są zdrowe. A takich przykładów jest pełno, śmiecio płatki Nesquiqa z masą cukrów prostych i z olejem palmowym - A, Pepsi Zero - A, Chipsy solone - A, napoje gazowane bez cukru zawierające aspartam i sukralozę - A xD
Przecież to jest niedorzeczne. To powinno działać tylko i wyłącznie na zasadzie składów bez żadnych kategorii produktu, a nie że doszliśmy do takiego momentu, że zupka chińska ma oznaczenie A/B, bo ma najlepsze skład wśród zupek, a ludzie z automatu myślą, że jest ona zdrowa, bo im tabelka tak pokazuje.

13

Uwielbiam pseudo tabelki nutriscore, gdzie z reguły kupuje zdrowe składowo produkty, które potrafią mieć oznaczenia C/D, a płateczki przewalone cukrem i innym syfem mają A, i wszyscy zadowoleni xD


Nie dziwne, że przekręciarze z Nestlé tak bardzo lobbowały to rozwiązanie.

3

@MYTO Szczerze? W życiu nie zapaliłem ani jednego papierosa ani nie używałem epetów, i mam z tego sporą satysfakcję.
Jestem totalnym przeciwnikiem tego syfu.

0

@Sysia11 Kilka dobrych meczy w Atletico, myślałem, że umiesz czytać ze zrozumieniem :)

0

@takisobiektos Przecież Alvarez to Ferran 2.0 (czyli piłkarz bez typowej pozycji) tylko, że w nieco lepszej wersji.
To nie jest przypadek, że Pep tak łatwo pozbył się go z City. Chłopak zagrał zaledwie kilka dobrych meczy w Atletico i już czytam, że są tu osoby, które wyłożyłyby za niego 150 - 200M euro xD

0

@FcPortoFan1999 Jacek Murański to powinien przede wszystkim zostać scancelowany z przestrzeni publicznej
Żałosny i szkodliwy społecznie typ, który nawet na śmierci swojego syna robił kontent.

2

@Eklerek Fit z serii, mieć tyle siana a ubierać się w ten sposób, no ale co kto lubi xD

2

@FCBparasiempre "Takim pajacowaniem nigdy nie będzie dobrej skuteczności w rzutach karnych..."

Tymczasem Lewandowski z fenomenalną średnią strzelonych karnych, mylący się raz na ruski rok xD

No nie powiem, błysnąłeś jak chrząstka w salcesonie.

"Napewno nie stuprocentową a przy takiej klasie i doświadczeniu napastnika należałoby tego oczekiwać..."

Rozumiem, że od Messiego i od waszego obecnego argentyńskiego bożka z Atletico też oczekujecie 100% skuteczności z rzutów karnych?
Bo jakoś po ostatnich pudłach Messiego czy Alvareza nie widziałem, żebyś dodał wpis krytykujący ową dwójkę.

3

@escarabajo W Bayernie to i uśmiechnięty Kacperek Chodyna robiłby staty xD

1

@michal26 Jeszcze żeby wygrali z tym Górnikiem i jeździli na dupie, żeby wygrać ten mecz, to szło by jeszcze tłumaczyć jego czwartkowe roszady.
Ale tego nie da się w żaden sposób wybronić, tragiczna gra, zero progresu, wyglądali jak wozy z węglem. Swoją drogą ciekawe czy nie był to mecz pod zwolnienie trenera, za to co zrobił w czwartek.

1

@michal26 Śmiej się śmiej, te piłkarskie niemoty (z kilkoma wyjątkami) w pełni na to zasłużyły, na czele z rumuńskim pozorantem...

@FcPortoFan1999 Nie sądzę, żeby poleciał już teraz. Bardziej spodziewam się tego po ewentualnej porażce z Lechem.

0

@barcelonaLM Gdzie ta Polonia? Podaj chociaż jedną dzielnicę gdzie rządzą. Nawet na Muranowie gdzie jest ich najwięcej, obskakują.

1

Iordanescu won i tyle w temacie

0

@MessiForeverTheBest Ta, Michniewicza od razu.

0

@JanuszKorwinMikke Ja bym nic nie dał. Trener typowo na Serie A

1

@FcPortoFan1999 Ani jedno ani drugie się nie wydarzy.

@fart Ja już wiem co będzie dalej, znowu jest ten sam cykl. Wygrana jakiegoś pucharu (Superpuchar Polski) > kilka wygranych w lidze > seria porażek w lidze > trener na wylocie > nowy trener...

2

@fart Jeśli to dalej będzie tak wyglądać, to czuję, że do przerwy zimowej Iordanescu już nie będzie.

0

Zajebiste krycie w obronie Wszołka...

1

Mocno Legia, po 3 punkty!
@fart @JanZagloba @KRISU77

1

@Stinger_ Z tego co widzę, to on "blokuje" niemalże każdego kto ma odmienne zdanie od niego, nawet wtedy kiedy jest ono poparte faktami i statystykami. Śmieszne a zarazem dziecinne zachowanie.

2

@Stinger_ Daj sobie z nim spokój, nie warto. Jakiś czas temu próbowałem rozmawiać z nim na poziomie, to w momencie kiedy moje zdanie nie zgadzało się z jego narracją to chłop stwierdził, że mnie zablokuje xD
Śmieszny typ.

1

@fart Najważniejsze, żeby Legia wygrała dzisiejszy mecz Górnikiem ;)

0

Lechu co poleciał z końcem Barcelony xD

0

Zdarza się najlepszym, gramy dalej.
Messi czy Ronaldo też nie raz pudłowali

4

Moje 3 prawdy futbolu na 2 połowę:
Casado za Olmo i Pedri wyżej
Balde za Martina
Ronny za bezproduktywnego Torresa

5

Pedri jakie ciasteczko :D

0

Dalej są tutaj osoby, które chcą tego sabotazystę w tym klubie? Było go sprzedać, jak mogliśmy dostać spore siano, to Laporta wolał przedłużać mu kontrakt...

1

O znowu Lechu Olłowski na majku :D

2

@RoberDzik Właśnie dlatego kibicuje się klubowi jako całokształt. Piłkarze przychodzą, potem odchodzą, a z klubem będziesz na zawsze :)

0

@mekston Słyszymy, wszyscy mamy telewizory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?