LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak to działa i uważam (nie tylko ja), że te oznaczenia są szkodliwe i wprowadzające w błąd, bo wiele ludzi, zaryzykuję nawet, że większość widząc literkę A albo B przy jakimś produkcie uważa, że te produkty są zdrowe. A takich przykładów jest pełno, śmiecio płatki Nesquiqa z masą cukrów prostych i z olejem palmowym - A, Pepsi Zero - A, Chipsy solone - A, napoje gazowane bez cukru zawierające aspartam i sukralozę - A xD
Przecież to jest niedorzeczne. To powinno działać tylko i wyłącznie na zasadzie składów bez żadnych kategorii produktu, a nie że doszliśmy do takiego momentu, że zupka chińska ma oznaczenie A/B, bo ma najlepsze skład wśród zupek, a ludzie z automatu myślą, że jest ona zdrowa, bo im tabelka tak pokazuje.
13
Uwielbiam pseudo tabelki nutriscore, gdzie z reguły kupuje zdrowe składowo produkty, które potrafią mieć oznaczenia C/D, a płateczki przewalone cukrem i innym syfem mają A, i wszyscy zadowoleni xD
Nie dziwne, że przekręciarze z Nestlé tak bardzo lobbowały to rozwiązanie.
3
@MYTO Szczerze? W życiu nie zapaliłem ani jednego papierosa ani nie używałem epetów, i mam z tego sporą satysfakcję.
Jestem totalnym przeciwnikiem tego syfu.
0
@Sysia11 Kilka dobrych meczy w Atletico, myślałem, że umiesz czytać ze zrozumieniem :)
0
@takisobiektos Przecież Alvarez to Ferran 2.0 (czyli piłkarz bez typowej pozycji) tylko, że w nieco lepszej wersji.
To nie jest przypadek, że Pep tak łatwo pozbył się go z City. Chłopak zagrał zaledwie kilka dobrych meczy w Atletico i już czytam, że są tu osoby, które wyłożyłyby za niego 150 - 200M euro xD
0
@FcPortoFan1999 Jacek Murański to powinien przede wszystkim zostać scancelowany z przestrzeni publicznej
Żałosny i szkodliwy społecznie typ, który nawet na śmierci swojego syna robił kontent.
2
@Eklerek Fit z serii, mieć tyle siana a ubierać się w ten sposób, no ale co kto lubi xD
2
@FCBparasiempre "Takim pajacowaniem nigdy nie będzie dobrej skuteczności w rzutach karnych..."
Tymczasem Lewandowski z fenomenalną średnią strzelonych karnych, mylący się raz na ruski rok xD
No nie powiem, błysnąłeś jak chrząstka w salcesonie.
"Napewno nie stuprocentową a przy takiej klasie i doświadczeniu napastnika należałoby tego oczekiwać..."
Rozumiem, że od Messiego i od waszego obecnego argentyńskiego bożka z Atletico też oczekujecie 100% skuteczności z rzutów karnych?
Bo jakoś po ostatnich pudłach Messiego czy Alvareza nie widziałem, żebyś dodał wpis krytykujący ową dwójkę.
3
@escarabajo W Bayernie to i uśmiechnięty Kacperek Chodyna robiłby staty xD
1
@michal26 Jeszcze żeby wygrali z tym Górnikiem i jeździli na dupie, żeby wygrać ten mecz, to szło by jeszcze tłumaczyć jego czwartkowe roszady.
Ale tego nie da się w żaden sposób wybronić, tragiczna gra, zero progresu, wyglądali jak wozy z węglem. Swoją drogą ciekawe czy nie był to mecz pod zwolnienie trenera, za to co zrobił w czwartek.
1
@michal26 Śmiej się śmiej, te piłkarskie niemoty (z kilkoma wyjątkami) w pełni na to zasłużyły, na czele z rumuńskim pozorantem...
@FcPortoFan1999 Nie sądzę, żeby poleciał już teraz. Bardziej spodziewam się tego po ewentualnej porażce z Lechem.
0
@barcelonaLM Gdzie ta Polonia? Podaj chociaż jedną dzielnicę gdzie rządzą. Nawet na Muranowie gdzie jest ich najwięcej, obskakują.
1
Iordanescu won i tyle w temacie
0
@MessiForeverTheBest Ta, Michniewicza od razu.
0
@JanuszKorwinMikke Ja bym nic nie dał. Trener typowo na Serie A
1
@FcPortoFan1999 Ani jedno ani drugie się nie wydarzy.
@fart Ja już wiem co będzie dalej, znowu jest ten sam cykl. Wygrana jakiegoś pucharu (Superpuchar Polski) > kilka wygranych w lidze > seria porażek w lidze > trener na wylocie > nowy trener...
2
@fart Jeśli to dalej będzie tak wyglądać, to czuję, że do przerwy zimowej Iordanescu już nie będzie.
0
Zajebiste krycie w obronie Wszołka...
1
Mocno Legia, po 3 punkty!
@fart @JanZagloba @KRISU77
1
@Stinger_ Z tego co widzę, to on "blokuje" niemalże każdego kto ma odmienne zdanie od niego, nawet wtedy kiedy jest ono poparte faktami i statystykami. Śmieszne a zarazem dziecinne zachowanie.
2
@Stinger_ Daj sobie z nim spokój, nie warto. Jakiś czas temu próbowałem rozmawiać z nim na poziomie, to w momencie kiedy moje zdanie nie zgadzało się z jego narracją to chłop stwierdził, że mnie zablokuje xD
Śmieszny typ.
1
@fart Najważniejsze, żeby Legia wygrała dzisiejszy mecz Górnikiem ;)
0
Lechu co poleciał z końcem Barcelony xD
0
Zdarza się najlepszym, gramy dalej.
Messi czy Ronaldo też nie raz pudłowali
4
Moje 3 prawdy futbolu na 2 połowę:
Casado za Olmo i Pedri wyżej
Balde za Martina
Ronny za bezproduktywnego Torresa
5
Pedri jakie ciasteczko :D
0
Dalej są tutaj osoby, które chcą tego sabotazystę w tym klubie? Było go sprzedać, jak mogliśmy dostać spore siano, to Laporta wolał przedłużać mu kontrakt...
1
O znowu Lechu Olłowski na majku :D
2
@RoberDzik Właśnie dlatego kibicuje się klubowi jako całokształt. Piłkarze przychodzą, potem odchodzą, a z klubem będziesz na zawsze :)
0
@mekston Słyszymy, wszyscy mamy telewizory.