0

@Kinginiesta Julian po kontuzji jest.

0

@Gibbon_FCB no cóż nie zawsze sie strzela karne.

Mecz sie w sumie jeszcze nie skończył to może coś jeszcze Leo ukuć ;-)

10

Przeciez to karny powinien być.

0

@partymaker Julek po kontuzji jest, wejdzie w drugiej połowie.

1

@Messibestplayerintheworld 2/3:0 dla nas ;-))

15

Vamooos Argentina!!❤️


1

@Sysia11 Też bym zobaczył Barco w podstawie, oby w drugiej wszedł;-))

1

@mekston bo Montiel lekki uraz ma ;-)

4

@Sergio_Devils @agaFCB po kontuzji jest.

@Bernard777 Dokładnie;-)

17

Skład Albicelestes na Austrie.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

9

Vamooos Argentina!❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@MichalZZZ Wszystkie są spoko ;-)

2

@blakkudium Spokojnie Byczku, daj pracować w spokoju Szwagrom ;-))

2

@blakkudium Czego Wy panikujecie, sa Mistrzostwa, po Mistrzostwach powie ze nie chce grać u nich i po temacie będzie.

2

@blakkudium On juz dawno jest dogadany z nami, gdyby bylo inaczej to juz inne info by bylo.

2

@blakkudium Czekando.

4

15

Dokładnie tak ;DD



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Coutinho007 menopauza to nie pauza tylko gra Belgow xDD

6

@LAMC_10 Ja tak samo, czekam mega ;-))

13

Kocik nasz ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Coutinho007 O ten Szefito przyjdzie do nas ;-))

https://ibb.co/dsxwqprs

4

To jednak Majkela Probierza trzeba pochwalić, ładnie poustawiał Hiszpanie^^

Pięknie grają;-)

2

@LeszekFCB @Laminedependencia @mekston to dobrze, zwracam honora panowie ;D

1

Jest i zarośnięty z golem xDD

10

1

@D10SLEO @mekston dajta spokoj i nie pokazujta mi tego bo na zawala zejde xDD

0

@agaFCB To po co go zes tak wymęczyła przed Mistrzostwami^^

4

5

Hiszpania Probierza pięknie;-))

Po Manite ;-))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?