13

Czyli w skrócie uja mogą nam zrobić i bardzo dobrze ;-)

3

@blakkudium Nie zjawi sie na presezonie i będzie jak z Dembele. ;-)

0

@Pedri16Future Bylo info nawet na głównej że jak odejdzie to tylko do Barcelony.

7

Brawo Kun ;-)





@Sysia11 @Messibestplayerintheworld @macio_944 @LAMC_10 @blakkudium

1

@Hindus No zobaczymy co z tego wyjdzie, ja czuje ze dołączy do nas.

Za duzo juz poszlo w eter plus Julian sie wypowiedział.

1

@Pedri16Future Julian powiedzial wyraznie ze jak odejdzie to do Barcelony. Temat PSG i Arsenalu jest zamknięty.

1

@Encore Jedynie co nie potrzebnie zrobil to dal wpisac sobie tak wysoką klauzulę, mógł wpisać 120mln i by bylo po temacie juz dawno.

@Hindus i koniec koncow odszedl z Totkow, Dembele tez tak zrobil i skończył w Barcy.

1

@Comentateiro Jordania zapłaci rachunek ;-)

1

@Encore No i co z tego, będzie trzeba to nie stawi sie na presezon i mogą go w cztery litery pocałować.

4

Kwestia czasu ;-)

9

Prawda ;-)



@macio_944 @blakkudium @Messibestplayerintheworld @Sysia11

4

@blakkudium Przyjdzie to juz jest niemalże pewne. ;-)

7

Jest kurde Julek blisko Barcy ;-))

39

Mamy too kurde!!

28

Leo Messi z Jurgenem Kloppem i Thomasem Mullerem ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@mekston Tak, na Jordanie z ławki GOAT sobie wejdzie na ostatnie 30min ;-)

4

@Sysia11 z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej ;-)

Z Jordanią na spokojnie wychodzimy ;-)

21

Kolejny rekord Leo ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

Co za kurla Koooot!!

Brawoo Leoo!!

2

@mekston @Lanosss Zmiana z ostrożności;-)

0

Wchodzi Nico i Julian ;-))

@Sysia11

22

GOAT❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @LAMC_10 @macio_944

7

Co się odwlecze, to nie uciecze.

Tak bym nazwał te sytuacje Leo z dziś;-))

Brawo Leo! Jesteś Wielki❤️

@Sysia11

2

Bramaaa Leo!!

I mordki pozamykane haha

0

@Kinginiesta Julian po kontuzji jest.

0

@Gibbon_FCB no cóż nie zawsze sie strzela karne.

Mecz sie w sumie jeszcze nie skończył to może coś jeszcze Leo ukuć ;-)

10

Przeciez to karny powinien być.

0

@partymaker Julek po kontuzji jest, wejdzie w drugiej połowie.

1

@Messibestplayerintheworld 2/3:0 dla nas ;-))

15

Vamooos Argentina!!❤️


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?