Kun Agüero o wypowiedziach Juliána Álvareza: "Ten piłkarz jest szczery i stara się być uczciwy. Omówił już tę sprawę z klubem i podjęto decyzję." [@JijantesFC]
Kun Agüero o Juliánie Álvarezie i Atlético Madryt: "Kiedy piłkarz nie czuje się dobrze, najlepiej jest znaleźć rozwiązanie i go sprzedać. Jeśli chce odejść, klub musi mu w tym pomóc." [@JijantesFC] https://t.co/PlbGAATKpi">https://t.co/PlbGAATKpi
Szczerze mówiąc, nie jest łatwo dla piłkarza biorącego udział w MŚ wystąpić publicznie i wygłosić takie oświadczenie. Julián podjął naprawdę odważny krok, próbując przyczynić się do rozwiązania tej sprawy. [@Benayadachraf] (1️⃣) ⏳
Atletico Madryt musi pogodzić się z faktem, że niewolnictwo zostało zniesione ponad sto lat temu. W XXI wieku pracownik nie pójdzie do pracy, jeśli nie chce. Czy im się to podoba, czy nie to muszą negocjować z Barçą. [@fansjavimiguel] (2️⃣) 🍿
13
Czyli w skrócie uja mogą nam zrobić i bardzo dobrze ;-)
3
@blakkudium Nie zjawi sie na presezonie i będzie jak z Dembele. ;-)
0
@Pedri16Future Bylo info nawet na głównej że jak odejdzie to tylko do Barcelony.
7
Brawo Kun ;-)
@Sysia11 @Messibestplayerintheworld @macio_944 @LAMC_10 @blakkudium
1
@Hindus No zobaczymy co z tego wyjdzie, ja czuje ze dołączy do nas.
Za duzo juz poszlo w eter plus Julian sie wypowiedział.
1
@Pedri16Future Julian powiedzial wyraznie ze jak odejdzie to do Barcelony. Temat PSG i Arsenalu jest zamknięty.
1
@Encore Jedynie co nie potrzebnie zrobil to dal wpisac sobie tak wysoką klauzulę, mógł wpisać 120mln i by bylo po temacie juz dawno.
@Hindus i koniec koncow odszedl z Totkow, Dembele tez tak zrobil i skończył w Barcy.
1
@Comentateiro Jordania zapłaci rachunek ;-)
1
@Encore No i co z tego, będzie trzeba to nie stawi sie na presezon i mogą go w cztery litery pocałować.
4
Kwestia czasu ;-)
9
Prawda ;-)
@macio_944 @blakkudium @Messibestplayerintheworld @Sysia11
4
@blakkudium Przyjdzie to juz jest niemalże pewne. ;-)
7
Jest kurde Julek blisko Barcy ;-))
39
Mamy too kurde!!
28
Leo Messi z Jurgenem Kloppem i Thomasem Mullerem ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@mekston Tak, na Jordanie z ławki GOAT sobie wejdzie na ostatnie 30min ;-)
4
@Sysia11 z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej ;-)
Z Jordanią na spokojnie wychodzimy ;-)
21
Kolejny rekord Leo ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
Co za kurla Koooot!!
Brawoo Leoo!!
2
@mekston @Lanosss Zmiana z ostrożności;-)
0
Wchodzi Nico i Julian ;-))
@Sysia11
22
GOAT❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @LAMC_10 @macio_944
7
Co się odwlecze, to nie uciecze.
Tak bym nazwał te sytuacje Leo z dziś;-))
Brawo Leo! Jesteś Wielki❤️
@Sysia11
2
Bramaaa Leo!!
I mordki pozamykane haha
0
@Kinginiesta Julian po kontuzji jest.
0
@Gibbon_FCB no cóż nie zawsze sie strzela karne.
Mecz sie w sumie jeszcze nie skończył to może coś jeszcze Leo ukuć ;-)
10
Przeciez to karny powinien być.
0
@partymaker Julek po kontuzji jest, wejdzie w drugiej połowie.
1
@Messibestplayerintheworld 2/3:0 dla nas ;-))
15
Vamooos Argentina!!❤️