21 czerwca 2026, 15:38
0
@bartekvisca Tanio i będę kupował;-)@Kgorecki2500 powalona to by byla ponad 500. Jest ideolo jak dla mnie. ;-)
21 czerwca 2026, 15:34
1
@LAMC_10 Dla nas ;-))
21 czerwca 2026, 14:49
3
@Lanosss dawać ten mecz ;-))
21 czerwca 2026, 14:14
@michal26 Meczycho kozak bylo, szkoda ale przyjęcie ostatnie to dramat xD
2
Szkoda kurde :/Ale meczycho dobre było.@michal26 @FcPortoFan1999
21 czerwca 2026, 13:32
Dobre meczycho kurde Polek z Kanadą w siate. ;-)
21 czerwca 2026, 05:30
5
To kiedy Byki pijemy @Danny Gaucho @lucas/catalan ?^^ ;-)
21 czerwca 2026, 04:47
Godzinka i meczyk ;DD
21 czerwca 2026, 04:16
6
Reprezentacja Polski podczas Mistrzostw Świata( ͡° ͜ʖ ͡°)https://ibb.co/V0wPxrG7
21 czerwca 2026, 03:43
@Dari0G a Szopena zagra? ;DD
21 czerwca 2026, 03:38
To nie moja wina że lubię jazz ;DD
21 czerwca 2026, 03:17
@Spider_Man to elegancko haha ;DDBo juz myslalem ze spisz ;P
21 czerwca 2026, 03:12
@Dari0G a gdzie reszta wariatow ;DD
21 czerwca 2026, 03:06
@Dari0G haha dopiero 3 młoda godzina ;DD
21 czerwca 2026, 03:02
No to lecimy;DD
21 czerwca 2026, 02:20
@LeszekFCB chyba po dwoch harnasiach wypitych na słońcu xDD
21 czerwca 2026, 02:17
@Marcelinho132 ja to samo plus jeszcze w robocie nocki i popołudniówki xDD
21 czerwca 2026, 02:14
4
@Spider_Man a jutro tak ;DDhttps://media.tenor.com/h7Nb6_g4EcAAAAAd/kiepscy-ferdynand.gif
21 czerwca 2026, 02:10
8
GOAT vs Kurasą ;D
21 czerwca 2026, 02:09
@Spider_Man Erling też kocur fajny ;D
@Spider_Man Też zobaczę;DA Bonda to juz dawno skosiłem, kozak gra ;-))
21 czerwca 2026, 02:03
@Spider_Man tak widzę twoj nick i twoje profilowe ;DDhttps://ibb.co/XZBfwK6w
21 czerwca 2026, 02:00
@Spider_Man Melduje sie a pozniej się wymeldowuje xDD
@Spider_Man a coś było kiedyś kurła ;DD
21 czerwca 2026, 01:58
Ładnie żeś @LAMC_10 ten hymn Kurakało zagrał na flecie ;DD
21 czerwca 2026, 00:52
@LAMC_10 A jaak ;D
21 czerwca 2026, 00:23
@LAMC_10 Byłem Byku w robocie a teraz 3 dni wolne ;P
21 czerwca 2026, 00:19
Komentarz usunięty
20 czerwca 2026, 23:36
@Zoker ja w robo byłem, dopiero na chate wrocilem ;-)
19 czerwca 2026, 14:13
@blakkudium Oby zostal w Como ;-))On team Leo Messi ;-))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@bartekvisca Tanio i będę kupował;-)
@Kgorecki2500 powalona to by byla ponad 500. Jest ideolo jak dla mnie. ;-)
1
@LAMC_10 Dla nas ;-))
3
@Lanosss dawać ten mecz ;-))
0
@michal26 Meczycho kozak bylo, szkoda ale przyjęcie ostatnie to dramat xD
2
Szkoda kurde :/
Ale meczycho dobre było.
@michal26 @FcPortoFan1999
2
Dobre meczycho kurde Polek z Kanadą w siate. ;-)
5
To kiedy Byki pijemy @Danny Gaucho @lucas/catalan ?^^ ;-)
5
Godzinka i meczyk ;DD
6
Reprezentacja Polski podczas Mistrzostw Świata( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://ibb.co/V0wPxrG7
2
@Dari0G a Szopena zagra? ;DD
3
To nie moja wina że lubię jazz ;DD
@Spider_Man
2
@Spider_Man to elegancko haha ;DD
Bo juz myslalem ze spisz ;P
2
@Dari0G a gdzie reszta wariatow ;DD
@Spider_Man
1
@Dari0G haha dopiero 3 młoda godzina ;DD
3
No to lecimy;DD
1
@LeszekFCB chyba po dwoch harnasiach wypitych na słońcu xDD
3
@Marcelinho132 ja to samo plus jeszcze w robocie nocki i popołudniówki xDD
4
@Spider_Man a jutro tak ;DD
https://media.tenor.com/h7Nb6_g4EcAAAAAd/kiepscy-ferdynand.gif
8
GOAT vs Kurasą ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Spider_Man Erling też kocur fajny ;D
1
@Spider_Man Też zobaczę;D
A Bonda to juz dawno skosiłem, kozak gra ;-))
3
@Spider_Man tak widzę twoj nick i twoje profilowe ;DD
https://ibb.co/XZBfwK6w
4
@Spider_Man Melduje sie a pozniej się wymeldowuje xDD
3
@Spider_Man a coś było kiedyś kurła ;DD
4
Ładnie żeś @LAMC_10 ten hymn Kurakało zagrał na flecie ;DD
1
@LAMC_10 A jaak ;D
2
@LAMC_10 Byłem Byku w robocie a teraz 3 dni wolne ;P
4
Komentarz usunięty
0
@Zoker ja w robo byłem, dopiero na chate wrocilem ;-)
1
@blakkudium Oby zostal w Como ;-))
On team Leo Messi ;-))