0

@bartekvisca Tanio i będę kupował;-)

@Kgorecki2500 powalona to by byla ponad 500. Jest ideolo jak dla mnie. ;-)

1

@LAMC_10 Dla nas ;-))

3

@Lanosss dawać ten mecz ;-))

0

@michal26 Meczycho kozak bylo, szkoda ale przyjęcie ostatnie to dramat xD

2

Szkoda kurde :/

Ale meczycho dobre było.

@michal26 @FcPortoFan1999

2

Dobre meczycho kurde Polek z Kanadą w siate. ;-)

5

To kiedy Byki pijemy @Danny Gaucho @lucas/catalan ?^^ ;-)

5

Godzinka i meczyk ;DD

6

Reprezentacja Polski podczas Mistrzostw Świata( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://ibb.co/V0wPxrG7

2

@Dari0G a Szopena zagra? ;DD

3

To nie moja wina że lubię jazz ;DD



@Spider_Man

2

@Spider_Man to elegancko haha ;DD

Bo juz myslalem ze spisz ;P

2

@Dari0G a gdzie reszta wariatow ;DD



@Spider_Man

1

@Dari0G haha dopiero 3 młoda godzina ;DD

3

No to lecimy;DD


1

@LeszekFCB chyba po dwoch harnasiach wypitych na słońcu xDD

3

@Marcelinho132 ja to samo plus jeszcze w robocie nocki i popołudniówki xDD

1

@Spider_Man Erling też kocur fajny ;D

1

@Spider_Man Też zobaczę;D

A Bonda to juz dawno skosiłem, kozak gra ;-))

3

@Spider_Man tak widzę twoj nick i twoje profilowe ;DD

https://ibb.co/XZBfwK6w

4

@Spider_Man Melduje sie a pozniej się wymeldowuje xDD

3

@Spider_Man a coś było kiedyś kurła ;DD

4

Ładnie żeś @LAMC_10 ten hymn Kurakało zagrał na flecie ;DD

1

@LAMC_10 A jaak ;D

2

@LAMC_10 Byłem Byku w robocie a teraz 3 dni wolne ;P

4

Komentarz usunięty

0

@Zoker ja w robo byłem, dopiero na chate wrocilem ;-)

1

@blakkudium Oby zostal w Como ;-))

On team Leo Messi ;-))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?