3

@Kgorecki2500 Nie placz.

1

@mekston Wiem co mowie, Argentyne oglądam nie od wczoraj ;-)

3

@chavez na tvpsport.pl

2

@Kgorecki2500 Czubek i nie bylo docisku.

Nie powinno byc czerwonej i skoncz pisac brednie.

0

@Bobo25 Max zolta, nie powinno byc czerwonej.

3

@Kgorecki2500 No i dalej czubkiem.

Lekko go musnął, to nie jest czerwo.

0

@mekston Leo zgarnia Króla Strzelców, MVP i broni MŚ, tak będzie.

1

@Safrani Nie powinno byc czerwa i tyle w temacie.

3

@Kgorecki2500 Nie wjechal mu ostro, musnął go tylko czubkiem buta i tyle.

3

@Kgorecki2500 Nie powinno byc czerwa, lekko go musnął, za miękkie to bylo na czerwo i nie musze nigdzie wchodzic bo tą sytuaxje widzialem z innych kamer tez, max zolta i tyle w temacie.

0

@Safrani Nie powinno byc czerwonej a przepisy to sobie sam poczytaj.

2

@Kgorecki2500 u Ciebie w fifie

3

Nie kompromitujcie sie z tym tytulem xD


0

@FCB24 a ja mam w czterech literach twoje zdanie.

7

Wezcie nie robcie sobie jaj xD



Za takie cos czerwa sie nie daje.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@FCB24 Nie powinno byc tutaj czerwonej, za miękkie to było.


2

@Safrani Nie powinien miec i przestań pisać bzdury.

0

@barcanawieki Nie powinno być czerwonej, niech sie z przepisami zapoznają.

2

@Bilon87 Nie, nie powinien.

22

Leo Messi:

"Nie mogę prosić o nic więcej, Bóg dał mi zbyt wiele, teraz pozostaje mi tylko cieszyć się tym wszystkim."

"Cieszę się po prostu, że uznaje się mnie za jednego z najlepszych w historii futbolu; jestem wdzięczny, że zaliczam się do grona tak wielu wspaniałych piłkarzy...”



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@mekston i jak nie glupio bylo tak pisać? ;-)

9

Brawooo Argentyna!!❤️

Wielki Leo Messi!!❤️

2

@Kamiloza91 Gra w podstawie.

5

@LAMC_10 @Adran360 @Lanosss @macio_944 @Spider_Man u mnie dziś wjeżdża transmisja na glosnikach, tzw radiowa ;D

Bo na nocce jestem w robo ;D

2

@Messibestplayerintheworld 2/3:0 dla Argentyny ;-)

29

Dziś w nocy gramy ;-))



W rytmie Muchachos lecimy z Algierią ;-)

Vamooos Argentina!!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@blakkudium jakby dali 150/200mln to bym go bez żadnych sentymentów sprzedał, bo to już są mega pieniążki gdzie moglibyśmy za nie wzmocnić zespół ;-)

10

La Scaloneta☺️❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@Transu96 Czaje to akrobatyke sobie zrobie bez lipy, ja z łuku lubie szczelać bo akurat mam kozak łuk ;D

A to ja lubię jednorecznymi się lać więc dlatego w jednoreczne poleciałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?