@Kgorecki2500 Nie powinno byc czerwa, lekko go musnął, za miękkie to bylo na czerwo i nie musze nigdzie wchodzic bo tą sytuaxje widzialem z innych kamer tez, max zolta i tyle w temacie.
"Nie mogę prosić o nic więcej, Bóg dał mi zbyt wiele, teraz pozostaje mi tylko cieszyć się tym wszystkim."
"Cieszę się po prostu, że uznaje się mnie za jednego z najlepszych w historii futbolu; jestem wdzięczny, że zaliczam się do grona tak wielu wspaniałych piłkarzy...”
Leo Messi: "I can't ask for anything more, God gave me too much, now everything is just to enjoy.
"I'm just happy to being considered as one of the best in football history, I'm just grateful to be considered among many great players..." https://t.co/B6flzm2fTX">pic.twitter.com/B6flzm2fTX
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) June 17, 2026
3
@Kgorecki2500 Nie placz.
1
@mekston Wiem co mowie, Argentyne oglądam nie od wczoraj ;-)
3
@chavez na tvpsport.pl
2
@Kgorecki2500 Czubek i nie bylo docisku.
Nie powinno byc czerwonej i skoncz pisac brednie.
0
@Bobo25 Max zolta, nie powinno byc czerwonej.
3
@Kgorecki2500 No i dalej czubkiem.
Lekko go musnął, to nie jest czerwo.
0
@mekston Leo zgarnia Króla Strzelców, MVP i broni MŚ, tak będzie.
1
@Safrani Nie powinno byc czerwa i tyle w temacie.
3
@Kgorecki2500 Nie wjechal mu ostro, musnął go tylko czubkiem buta i tyle.
3
@Kgorecki2500 Nie powinno byc czerwa, lekko go musnął, za miękkie to bylo na czerwo i nie musze nigdzie wchodzic bo tą sytuaxje widzialem z innych kamer tez, max zolta i tyle w temacie.
0
@Safrani Nie powinno byc czerwonej a przepisy to sobie sam poczytaj.
2
@Kgorecki2500 u Ciebie w fifie
3
Nie kompromitujcie sie z tym tytulem xD
0
@FCB24 a ja mam w czterech literach twoje zdanie.
7
Wezcie nie robcie sobie jaj xD
Za takie cos czerwa sie nie daje.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@FCB24 Nie powinno byc tutaj czerwonej, za miękkie to było.
2
@Safrani Nie powinien miec i przestań pisać bzdury.
0
@barcanawieki Nie powinno być czerwonej, niech sie z przepisami zapoznają.
2
@Bilon87 Nie, nie powinien.
22
Leo Messi:
"Nie mogę prosić o nic więcej, Bóg dał mi zbyt wiele, teraz pozostaje mi tylko cieszyć się tym wszystkim."
"Cieszę się po prostu, że uznaje się mnie za jednego z najlepszych w historii futbolu; jestem wdzięczny, że zaliczam się do grona tak wielu wspaniałych piłkarzy...”
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@mekston i jak nie glupio bylo tak pisać? ;-)
8
Tak mozna dzionek zaczynać;D
https://ibb.co/Y7TdhxCr
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
9
Brawooo Argentyna!!❤️
Wielki Leo Messi!!❤️
2
@Kamiloza91 Gra w podstawie.
5
@LAMC_10 @Adran360 @Lanosss @macio_944 @Spider_Man u mnie dziś wjeżdża transmisja na glosnikach, tzw radiowa ;D
Bo na nocce jestem w robo ;D
2
@Messibestplayerintheworld 2/3:0 dla Argentyny ;-)
29
Dziś w nocy gramy ;-))
W rytmie Muchachos lecimy z Algierią ;-)
Vamooos Argentina!!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@blakkudium jakby dali 150/200mln to bym go bez żadnych sentymentów sprzedał, bo to już są mega pieniążki gdzie moglibyśmy za nie wzmocnić zespół ;-)
10
La Scaloneta☺️❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@Transu96 Czaje to akrobatyke sobie zrobie bez lipy, ja z łuku lubie szczelać bo akurat mam kozak łuk ;D
A to ja lubię jednorecznymi się lać więc dlatego w jednoreczne poleciałem.