Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O niczym takim nie było mowy.
2
Przecież liczba meczów się nie zmieni. Do teraz grali w SPH dwa mecze i teraz też tak będzie.
3
Przeoczyłem. ;)
46
Teraz wiadomość, na którą czekają wszyscy.
Oficjalnie: 3. sezon Domu z papieru w Hiszpanii od 19 lipca!
3
Bo nie ma tyle drużyn w Europie, żeby, wszystkie były 6-zespołowe
0
Chłopak poległ na pytaniu o Camp Nou. Wybaczmy ;)
1
Za to w najważniejszej statystyce Valverde ma 2, a Setien 0, a to chyba o to chodzi w futbolu
13
United 6 może grać ewentualny półfinał Pucharu Anglii, o ile dziś wygra z Wolverhampton
0
Dokładnie 0 euro, przynajmniej tak twierdzi
0
W 997 wolałem jednak Fajbusiewicza :)
0
Na żywo nie będzie nawet na YT. Retransmisja o 21:15.
1
De Dag (Dzień)
7
Rajd z Getafe pewnie wygra
1
https://mobile.twitter.com/Wilku_ASR/status/1097147352001982464/photo/1
Taka sytuacja
6
Alba
39
W środę ;)
0
Warto, ogląda się bez zarzutów o ile oczywiście masz dobry internet.
6
Crackovia ;)
0
Zbankrutowali, a dokładnie to nie płacili piłkarzom pensji. Oprócz zawieszenia 250K euro kary.
8
Tylko co to dla nich 50 dolarów. :)
7
Moim zdaniem Barcelona popełniła kolejny błąd w tym sezonie. Jeśli mieliśmy odpuszczać PK to mieliśmy zrobić to w 1/16 i miło się pożegnać. Rozegraliśmy później kolejne 3 mecze, a zaraz 4. Do finału zostaną ew. 2 mecze. Nie za późno, by odpaść? Nic nam już nie da, że odpadniemy teraz. 4 mecze w nogach za nami już niestety, albo i stety zostaną.
5
https://www.gofundme.com/nodejendebuscar-emiliano-sala
Zbiórka pieniędzy na wzowienie poszukiwań Sali. Co ciekawe najwięcej wpłacił nie kto inny, jak Rabiot - 25 tys euro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Około miesiąc przed meczem
0
Możliwe, że jeszcze dziś, ew. jutro
0
Wykluczenie
25
I teraz na podstawie jednego meczu zburzymy La Masie?
1
W tym sezonie jest asymetryczny terminarz
1
Zawieszony jest ;)
21
Tak żeby co poniektórym przypomnieć