0

O niczym takim nie było mowy.

2

Przecież liczba meczów się nie zmieni. Do teraz grali w SPH dwa mecze i teraz też tak będzie.

3

Przeoczyłem. ;)

46

Teraz wiadomość, na którą czekają wszyscy.

Oficjalnie: 3. sezon Domu z papieru w Hiszpanii od 19 lipca!

3

Bo nie ma tyle drużyn w Europie, żeby, wszystkie były 6-zespołowe

0

Chłopak poległ na pytaniu o Camp Nou. Wybaczmy ;)

1

Za to w najważniejszej statystyce Valverde ma 2, a Setien 0, a to chyba o to chodzi w futbolu

13

United 6 może grać ewentualny półfinał Pucharu Anglii, o ile dziś wygra z Wolverhampton

0

Dokładnie 0 euro, przynajmniej tak twierdzi

0

W 997 wolałem jednak Fajbusiewicza :)

0

Na żywo nie będzie nawet na YT. Retransmisja o 21:15.

1

De Dag (Dzień)

7

Rajd z Getafe pewnie wygra

6

Alba

39

W środę ;)

0

Warto, ogląda się bez zarzutów o ile oczywiście masz dobry internet.

6

Crackovia ;)

0

Zbankrutowali, a dokładnie to nie płacili piłkarzom pensji. Oprócz zawieszenia 250K euro kary.

8

Tylko co to dla nich 50 dolarów. :)

7

Moim zdaniem Barcelona popełniła kolejny błąd w tym sezonie. Jeśli mieliśmy odpuszczać PK to mieliśmy zrobić to w 1/16 i miło się pożegnać. Rozegraliśmy później kolejne 3 mecze, a zaraz 4. Do finału zostaną ew. 2 mecze. Nie za późno, by odpaść? Nic nam już nie da, że odpadniemy teraz. 4 mecze w nogach za nami już niestety, albo i stety zostaną.

5

https://www.gofundme.com/nodejendebuscar-emiliano-sala

Zbiórka pieniędzy na wzowienie poszukiwań Sali. Co ciekawe najwięcej wpłacił nie kto inny, jak Rabiot - 25 tys euro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Około miesiąc przed meczem

0

Możliwe, że jeszcze dziś, ew. jutro

0

Wykluczenie

25

I teraz na podstawie jednego meczu zburzymy La Masie?

1

W tym sezonie jest asymetryczny terminarz

1

Zawieszony jest ;)

21



Tak żeby co poniektórym przypomnieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?