0

@codemat haha :) wygląda na to, że problem po stronie laptopa

0

@codemat @Robertinho sprawdziłem jak pisał @Explode i na chrome portable jest ten sam problem.

0

@Explode Linie są właśnie przy 100%. Gdy dałem 110% znikły, a na 90% jest część

0

Ramblowicze czy ma ktoś podobny problem z wyświetlaniem tabeli?
http://wrzucplik.pl/pokaz/1878551---c7ec.html

Tak to u mnie wygląda na chromie, na microsoft edge jest normalnie. Ktoś wie jak to naprawić? ;) Oczywiście chodzi mi o te linie.

3

@VenoM Nie trzeba. Ma do 2021, kontynujemy zwycięski projekt

0

@Coutinho007 Nieprawda. Arthur i De Jong mają po jednym

4

@SHIBA za świetne ciekawostki i miłe urozmaicenie czasu ;)

1

@Jakchcesz Wiedzą wcześniej.

0

@Borneo Naprawdę beznadziejną grę musimy tłumaczyć przerwą reprezentacyjną czy godziną meczu, a nawet jakby to kuriozalnie nie zabrzmiało - wiatrem? Pora zastanowić nad tym, że każdy zawodnik u Valverde obniżył loty. Przypadek? Jeden Messi się uchował, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi nigdy i De Jong, który nie zdążył jeszcze przesiąknąć tym marazmem.

13

@PrinceDamon Ciężko wskazać jednego, ale Małysz w prime time nie miał sobie równych. 14 mln oglądalność praktycznie tylko dla niego robi wrażenie

3

@PatrykBarcelona Ale wiesz, że jeśli u nich będzie 20, to u nas jest 18?

0

@PatrykBarcelona na jakiej podstawie te wnioski?

0

@VenoM W tv zawsze jest opóźnienie

34

Serial Matchday, którego premiera 29 listopada będzie z polskimi napisami ;)

0

@Colon Jak najbardziej z kartoflami :)

71

Balotelli znów ofiarą rasizmu. Ciekawe kiedy federacje krajowe poważnie wezmą się za ten problem, a nie tylko puste slogany pt. "Say no to racism". Karanie drużyn ujemnymi punktami, identyfikacja rasistów - zakazy stadionowe, kary finansowe dla klubu i "kibiców".

0

@Bobski z tego co pamiętam to w listopadzie

13

@daniel32778 Ludzie mają krótką pamięć

2

@TheNekro94 moBiLET

3

@dzagos Bezpośrednia czerwona

1

@G9 7, poprawione ;)

11

@jeyx77x Kolega widzę, że zna przepisy niczym Lahoz :)

8

@Janiama Dlatego ją kochamy ;)

0

@bafi Wszystkie kanały C+ są w jednym pakiecie

5

@afe5834 Macaulay Culkin w niezapomnianej roli Kevina ;)

8

@Barca_Big_Moment Dlatego na całe szczęście nie jesteś na miejscu Bartomeu ;)

0

@polo508 Tak, teraz trwa jego druga kadencja.

0

@polo508 Bartomeu nie może już startować w wyborach...

0

@SHIBA taktyk :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?