Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Kto ci takich bzdur naopowiadał?
0
Tak. Powiem więcej, za tydzień także na C+
0
Przecież sidzej mówiła, że to ona na zdjęciu więc nie widzę problemu ;)
1
Dystans kolego, dystans ;)
6
sidzej - za cierpliwość przebywania wśród tak licznego męskiego grona, patrząc po avku nie jeden pewnie chciałby zaprosić na randkę ;)
1
Tak za kibiców odpowiada klub. Gdyby taka akcja miała miejsce na stadionie walkower z urzędu
4
Łatwo się pisze siedząc na kanapie i pisząc na laptopie. Nie każdy jest orłem z dziedziny prawa i nie mając pomocy u kogokolwiek sytuacja już nie jest taka oczywista.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Przyznam szczerze po przeczytaniu opisu jestem w szoku.
0
Remis wystarczy :)
1
Tak, ale już nieaktualne :)
0
Anglia dalej ma spadek
53
Neymar nigdy nie wróci do Barcelony, tak samo jak Pep i im szybciej wszyscy to zrozumią, tym mniejsze będzie rozczarowanie. Nikt go z klubu nie wypchnął tylnymi drzwiami tylko sam chciał budować swoją markę, gdzie indziej. Nie wyszło? No trudno, to jest futbol.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cała trójka barcelonistów w wyjściowej "11" Hiszpanii. ;)
8
La Rambla jednogłosnie wskazała, że to była najlepsza scena ;)
https://www.reddit.com/r/LaCasaDePapel/comments/8oljdc/tokio/
1
Nie było jeszcze informacji od ligi.
2
Zgadza się. Liga nie podała jeszcze 16.kolejki dlatego i u nas nie ma.
5
Pomysłowość Polaka nie zna granic. ;D
0
Teraz już się nie da, czas rekrutacji minął. Zapisy zwykle ruszają w sierpniu ;)
0
Od nowego sezonu dopiero
2
To już trzeba pytać prawnika, ale z naszym hymnem to nie miało wiele wspólnego.
4
Jeśli nie usuną tego wpisu będą miały sprawę w sądzie. Także ten..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem, może dlatego że to piłka nożna i to sport nieprzewidywalny?
0
player
18
Biorąc pod uwagę, że to stalinowski budynek to zburzenie nie jest złym pomysłem
1
Mocny rywal na tej pozycji
2
Tak :).