3

@Herbert No w sumie racja :)

1

@Cvzx Opcja numer dwa

0

Tak, tak. Ciekawe co zmieni ten jeden tydzień skoro w kolejny weekend mecz u siebie z Getafe

2

@sokot powtarzałam to wiele razy. Jak kadencje zakończy Laporta i przejmie klub nowy prezydent to dopiero wielu osobom oczy się otworzą

1

@ViscaelBarca2007 Boniface już praktycznie w Milanie

2

@Bigallo z twoich mu płacisz?

1

@Destroyer_of_Worlds okno jest do 1 września do północy kolego :)

15

@karci0 W bardziej oczywistych sytuacjach nam nie gwizdali i żyjemy dalej

0

@kinioo jeszcze jeden sezon i się stąd zawinie

2

@SkN Tak, można zagrać fazę ligową na innym stadionie, a pucharową na innym. W lidze też można zmienić stadion

0

@Faro to niech zarząd daje gwarancje bankowe, tyle ile potrzeba

13

Sezon ponad 50 meczów, gdzie dojdą urazy. Casado dostanie swoje szanse, a my jak go oddamy to zostaniemy z ręką w nocniku

1

@Rifek dwie wersje wyszły, ale LaLiga akceptuje tylko jeden kolor

6

@FabianekMrozek wiesz co, Barcelona to pewnie by i chciała każdego lepszego niż Araujo ale chyba budżet się nie spina

9

@mrboom Oczywiście, że miał prawo upaść. Jego koledzy mieli prawo i obowiązek grać na 100% do gwizdka sędziego, a że stali jak kołki to ich wina.

0

@gracianho7 oczywiście, może

5

@Migel trzecie. Pierwsze było zdaje się za wygranie z Seulem

1

@QQL5 Nie z nami te numery ;)

7

Czerwony dywan przed Putinem.. on powinien zostać od razu aresztowany

1

@Azazel_Pazuzu zero, bo nie zagra

1

@Eto'o9 R10 Wg mnie normalna sytuacja. Raport nie daje jednoznacznej odpowiedzi i w zasadzie pewnie nie da się tego dokładnie okreslić. Może za 3 miesiące będzie zdolny do gry, a może być i 5 miesięcy i będzie odczuwał ból

23

No i brawo. Głos rozsądku od naszych przyjaciół

0

@Fake69 YT Barcelony

4

@kundee Nie i za darmo też już nie

23

Co roku to samo, ale koniec końców jakoś się to w ostatnich dniach domyka i teraz też tak będzie

7

@Onlikox Nie widziałeś reakcji kibiców, którzy zrównali go z błotem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaucho Kapitanem powinien być człowiek, który w momencie gorszej gry, problemów weźmie ich wszystkich za łeb, "okrzyczy" i każe grać, a nie płakać. Inigo to był właśmie kapitan. Dziś w tej roli dobrze odnalazłby się Rapha.

2

@JohnKennedy Wiadomo, że wygra Dembele i można by mu dać ZP nawet dzisiaj. LY10 jeszcze wygra swojego balona

1

@cules_since95 Coś dwa razy więcej. 10 mln netto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?