Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadza sie. Pierwszy mecz Barca zagra na wyjeździe już 28 października ze względu na KMŚ. Rewanż u siebie 2 grudnia
0
Barca, Za kulisami najlepszej drużyny świata i Barca. Życie, pasja, ludzie. Zwłaszcza ta druga miazga
1
Co za frajer to losouje. Nawet nie miesza ręką kulek. Z góry ustawka.. jaja czyste
1
Losowanie live:
http://www.sport.es/es/copa-del-rey/en-directo.shtml
20
Co nie zmienia faktu, że 29 maja takie pismo złożyli. Żadnej kasy już nie dostaną i niech się z tym pogodzą, bo tatuś Neya już 40 baniek zwinął ;)
33
Stylem prowadzenia piłki przypomina Messiego z czasów młodości i długich włosów ;D Ma chłopak talent niebywały, jeśli to wkorzysta będzie drugim Iniestą
2
Zanim TAS odpowie to będzie styczeń i wtedy swoją odpowiedź mogą wsadzić w cztery litery
7
Z Rayo będzie mógł grać
2
Za to dwa karne na waznych imprezach w rzutach karnych strzelił. Fenomeno.
1
Szczerze? Nikła. Kwestia do obsady 3. pozycji jest tylko niejasna. Albo Neymar albo Suarez. A pierwsza dwójka wiadomo, Messi i CR
0
nie dwa a 7, bo wczoraj poinformowało, że darmowy okres jest do 20 października
0
Bilety nie stanieją, ale od jakiegoś czasu ich cena utrzymuje się. Faktycznie połowa to Azjaci co mylą kino z meczem, ale co zrobić
1
Vela ;)
Nie wiem jak wy, ale tęsknie już za naszą kochaną Barcą..
0
pochmurno i lekkie opady śniegu
0
Skoro Enrique ani razu nie dał mu szansy, to widocznie ma ku temu powody. Zresztą kto by miał wątpliwości jak on jest przeciętniakiem obecnie w 3. lidze..
0
Mestre mówi, że nie było żadnej rozmowy odnośnie nowego kontraktu Neymara, ale jak widać prasa oczywiście wie lepiej
0
Przemyśl 10 razy zanim coś napiszesz. Neymar za 2-3 lata zgarnie ZP.
12
Faktycznie, ale Klich do Barcy. Jest jeden problem tylko i finalizacja transferu utknęła na 50%. Piłkarz chce, a klub nie ;D
2
Widzę, że MD w formie. Ciekawe kiedy wskoczy Lewy ;)
1
Jeszcze mamy szanse na 2. koszyk, ale szanse naprawdę nikłe
2
Wspomniane 12 ekip z 1. i 2. miejsc 4 najlepsze z 3. miejsc
1
U mnie tak samo sypie już pół nocy i dalej.. teraz zaczął gruby, mokry
0
Widać Thiago tak samo kocha drzemki jak tata ;)
0
W Liverpoolu ;)
0
za to nie będzie takiej Holandii ;D i dobrze, nie cierpie ich
0
Valencia i Atleitco
0
O to się nie martw, już on tam dobrze wie ile może wydac żeby nie było ponownie wyborów
0
w tym sezonie jeden z nielicznych w formie
4
mi się marzy abyś otworzył słownik języka polskiego
0
zwykle to takie osoby, które przynoszą piłki i inne pierdoły na trening