1

Zgadza sie. Pierwszy mecz Barca zagra na wyjeździe już 28 października ze względu na KMŚ. Rewanż u siebie 2 grudnia

0

Barca, Za kulisami najlepszej drużyny świata i Barca. Życie, pasja, ludzie. Zwłaszcza ta druga miazga

1

Co za frajer to losouje. Nawet nie miesza ręką kulek. Z góry ustawka.. jaja czyste

1

20

Co nie zmienia faktu, że 29 maja takie pismo złożyli. Żadnej kasy już nie dostaną i niech się z tym pogodzą, bo tatuś Neya już 40 baniek zwinął ;)

33

Stylem prowadzenia piłki przypomina Messiego z czasów młodości i długich włosów ;D Ma chłopak talent niebywały, jeśli to wkorzysta będzie drugim Iniestą

2

Zanim TAS odpowie to będzie styczeń i wtedy swoją odpowiedź mogą wsadzić w cztery litery

7

Z Rayo będzie mógł grać

2

Za to dwa karne na waznych imprezach w rzutach karnych strzelił. Fenomeno.

1

Szczerze? Nikła. Kwestia do obsady 3. pozycji jest tylko niejasna. Albo Neymar albo Suarez. A pierwsza dwójka wiadomo, Messi i CR

0

nie dwa a 7, bo wczoraj poinformowało, że darmowy okres jest do 20 października

0

Bilety nie stanieją, ale od jakiegoś czasu ich cena utrzymuje się. Faktycznie połowa to Azjaci co mylą kino z meczem, ale co zrobić

1

Vela ;)

Nie wiem jak wy, ale tęsknie już za naszą kochaną Barcą..

0

pochmurno i lekkie opady śniegu

0

Skoro Enrique ani razu nie dał mu szansy, to widocznie ma ku temu powody. Zresztą kto by miał wątpliwości jak on jest przeciętniakiem obecnie w 3. lidze..

0

Mestre mówi, że nie było żadnej rozmowy odnośnie nowego kontraktu Neymara, ale jak widać prasa oczywiście wie lepiej

0

Przemyśl 10 razy zanim coś napiszesz. Neymar za 2-3 lata zgarnie ZP.

12

Faktycznie, ale Klich do Barcy. Jest jeden problem tylko i finalizacja transferu utknęła na 50%. Piłkarz chce, a klub nie ;D

2

Widzę, że MD w formie. Ciekawe kiedy wskoczy Lewy ;)

1

Jeszcze mamy szanse na 2. koszyk, ale szanse naprawdę nikłe

2

Wspomniane 12 ekip z 1. i 2. miejsc 4 najlepsze z 3. miejsc

1

U mnie tak samo sypie już pół nocy i dalej.. teraz zaczął gruby, mokry

0

Widać Thiago tak samo kocha drzemki jak tata ;)

0

W Liverpoolu ;)

0

za to nie będzie takiej Holandii ;D i dobrze, nie cierpie ich

0

Valencia i Atleitco

0

O to się nie martw, już on tam dobrze wie ile może wydac żeby nie było ponownie wyborów

0

w tym sezonie jeden z nielicznych w formie

4

mi się marzy abyś otworzył słownik języka polskiego

0

zwykle to takie osoby, które przynoszą piłki i inne pierdoły na trening

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?