0

kto to Veremalen?

0

A ja czekam aż nauczysz się pisać nazwiska zawodników

0

tak, to akurat jest prawda ;)

5

jak miał strzelić skoro Barcelona nigdy nie grała z APOELem?

0

na youtube jest cały mecz do obejrzenia ;)

0

jutro trzeba przynajmniej dwa sety ugrać Francji

0

dzięki wielkie ;)

0

ile zespołów wychodzi do kolejnej fazy MŚ?

0

nikt jeszcze nic nie przegrał

0

6 remisów było? a Barcelona nie przegrała czasem choćby jednego? kurde, nie pamiętam

0

no i co z tego że Fabs ma tyle asyst? A co w Barcelonie ich nie miał? Facet ładował bramy za bramą i asystował, tylko co z tego skoro on tak potrafi tylko grac jesienią, a na wiosne gra padake?

0

W Madrycie zimno coś, odpowienio -2 i -6 ;)

0

rekord wcale nie zostanie pobity, bo wynosi on jakoś 8 czy 9 meczów z rzędu, także do tego daleko..

1

witam, nie na temat, ale bardzo ważne. Ma ktoś może jakieś filmiki związane z Leo Messim. Chodzi mi o dryblingi, bramki, momenty radości, smutku.. tak bym mógł wykorzystać to w swoim filmiku? Bardzo dziękuje za ew. odpowiedź.A jeśli nie ma, to może stronke ktoś zna, gdzie moge to znaleźć ;)

0

co ty za bzdury piszesz. Abonentów NC+ jest około 1 mln.. do tego dochodzą chociażby kablówki

0

tak, to on faulował

0

Z kolei Messiemu brakuje już tylko 6 bramek do legendarnego rekordu Telo Zarry (króla strzelców wszech czasów LL 251 bramek).

0

I już 4-1!! Brawo panowie. Joan Roman ;)

5

Barca B 3-1!! Brawo ;D

2

Suareza nie będzie.

2

wiadomo że jeszcze kilka godzin i Barca odpadnie. Hala Dzieci muszą się dowartościować i wygrać chociaż w głosowaniu, bo w meczu dostają oklep np. 5-0, albo 6-2

0

Tak, też o tym czytałem. Tylko co tam, 7. kolejka Barca gra o 18, Real 20. Kolejka ósma, a Real znów gra ładnie sobie o 21, a Barca 16. Gdzie tu sprawiedliwość?

7

Bzdura. Wczoraj był komunikat klubu, że proces rehabilitacji przebiega bardzo dobrze

0

Masakra z tymi godzinami. Najlepiej 20-22, ale nie 16 czy 18, no ludzie..

0

Niech trenują, bo za 1,5 tygodnia ciężki mecz, który trzeba wygrać.

0

A Mathieu niby ich nie popełnia?

0

wchodzi w zakładke serwis i kilka archiwum. Cała wielka filozofia

0

Masip złamał kciuk i nie zagra przez 4 tygodnie. #official

0

Z tego co czytałem to za znacznie większą kwotę bo 20 mln

1

MU wypożyczyło go, a za rok mają obowiązek go wykupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?