0

a ja bym ciebie tam wysłał..

0

Dobra robota, świetny układ, czekamy na kolejne zmiany.

0

hehe jasne ;D

0

wielkie dzieki, prawdziwa katalońska rodzina ;)

0

siema, mam prośbę. dziś nie mogę oglądać meczu a nie bd mieć dostępu do neta... wyśle mi ktoś 2 smsy, jeden po 1 polowie i 2 po meczu z wynikiem i strzelcami bramek? bardzo dziekuje z gory

nr z t-mobile: 692 017 980, kiedys moge sie odwdzieczyc oczywiście, pozdrawiam

0

Leo ma 228 goli.

0

pozwalamy się pokonać i pokazujemy środkowy palec Realowi ;)

0

człowieku, Ceska na środek? To jest POMOCNIK i tam się czuje najlepiej, a ty go chcesz na atak dać.. ja prdl.. gdzie ja żyje

0

Barcelona wydała oficjalny komunikat, gdzie zaprzeczają tym bzdurom pismaków.

0

przy bramce Ceska asystował Alexis.. dlaczego tego nie ma?

0

Obaj do 2016.

0

Alexis to crack, pokazywał to wszędzie.. teraz nie ma Leo, to on musi pokazać, dlaczego został sprowadzony do najlepszego klubu na świecie za bardzo duże pieniądze.

0

inmessionante... określa najlepszego piłkarza wszech czasów.

0

i Leo.. ;D

0

Must have got..

0

nie ;)

0

o 13.

0

[b]LEO MESSI[/b[

0

w środę

0

Rossel, a kto to? Ja znam tylko Rosella..

0

jak już to 10 dni do końca okienka..

0

Mecz z Atletico o 23. a nie 22.30... poprawcie to.

0

Nawet 57.

0

VV - Alba, Pique, Mascherano, Alves - Iniesta, Sergio, Cesc - Tello, Messi, Sanchez

0

3 lata.

0

Jak już chcesz szpanować angielskim, to the best player "in" the world...

0

Cesc nieeeeee

0

25 mln a nie 30...

0

Niedługo oficjalne potwierdzenie...

0

Dobre pytania i Rourą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?