Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja bym ciebie tam wysłał..
0
Dobra robota, świetny układ, czekamy na kolejne zmiany.
0
hehe jasne ;D
0
wielkie dzieki, prawdziwa katalońska rodzina ;)
0
siema, mam prośbę. dziś nie mogę oglądać meczu a nie bd mieć dostępu do neta... wyśle mi ktoś 2 smsy, jeden po 1 polowie i 2 po meczu z wynikiem i strzelcami bramek? bardzo dziekuje z gory
nr z t-mobile: 692 017 980, kiedys moge sie odwdzieczyc oczywiście, pozdrawiam
0
Leo ma 228 goli.
0
pozwalamy się pokonać i pokazujemy środkowy palec Realowi ;)
0
człowieku, Ceska na środek? To jest POMOCNIK i tam się czuje najlepiej, a ty go chcesz na atak dać.. ja prdl.. gdzie ja żyje
0
Barcelona wydała oficjalny komunikat, gdzie zaprzeczają tym bzdurom pismaków.
0
przy bramce Ceska asystował Alexis.. dlaczego tego nie ma?
0
Obaj do 2016.
0
Alexis to crack, pokazywał to wszędzie.. teraz nie ma Leo, to on musi pokazać, dlaczego został sprowadzony do najlepszego klubu na świecie za bardzo duże pieniądze.
0
inmessionante... określa najlepszego piłkarza wszech czasów.
0
i Leo.. ;D
0
Must have got..
0
nie ;)
0
o 13.
0
[b]LEO MESSI[/b[
0
w środę
0
Rossel, a kto to? Ja znam tylko Rosella..
0
jak już to 10 dni do końca okienka..
0
Mecz z Atletico o 23. a nie 22.30... poprawcie to.
0
Nawet 57.
0
VV - Alba, Pique, Mascherano, Alves - Iniesta, Sergio, Cesc - Tello, Messi, Sanchez
0
3 lata.
0
Jak już chcesz szpanować angielskim, to the best player "in" the world...
0
Cesc nieeeeee
0
25 mln a nie 30...
0
Niedługo oficjalne potwierdzenie...
0
Dobre pytania i Rourą...