0

Pinto - Alves, Mascherano, Bartra, Montoya - Thiago, Song, Cesc - Alexis, Messi, Tello/Deulofeu

0

Tyle ile bramek tracimy to masakra. Co się dzieje z tą obroną? Atak wygląda bardzo fajnie, ale z tyłu to tragedia.

0

Pinto - Adriano, Pique, Bartra, Alves - Thiago, Song, Cesc - Alexis, Messi, Tello

0

Nieprawda, Superpuchar Hiszpanii zostanie normalnie rozegrany w Hiszpanii.

0

od kiego to piłkarz może negocjować kontrakt z innym klubem, gdy ma ważną umowę z obecnym pracodawcą? może, ale dopiero na pół roku przed wygaśnięciem umowy...

0

dobry sędzia, w tamtym finale bardzo dobre spotkanie poprowadził ;)

0

Co ta Barca B wyrabia to masakra jakaś, obrona na tym samym poziomie co pierwszy skład, czyli katastrofa... 50 straconych bramek.

0

Atak na Milan: Villa, Messi, Tello

0

Barca B prowadzi już 2-0!! brawo ;)

0

Deulofeu nie da rady, grał już w pierwszej drużynie i nie pokazał nic,

0

kuba, nie działa ;/

0

Ostatni raz bramki nie straciliśmy na początku stycznia z Cordobą w CdR, a jeszcze wcześniej w lidze to z Espanyolem...

0

na szczęście mam nPremium to spokojnie mogę głos włączyć....

0

Już niedługo powinny być składy..

0

Ostatnia brama to naprawdę cudowna... zwód genialny, oby tak dalej, bo to przyszlość Barcy.

0

Cudini co ty za bzdury opowiadasz. Godzina w Hiszpanii jest dokładnie ta sama co w Polsce...

0

Valdes; Alba, Mascherano, Pique, Adriano - Iniesta, Song, Thiago, Villa, Messi, Alexis

0

Ale dziwnie bd się ten mecz oglądać, a Tito w Stanach o 6 rano, masakra ;/

0

No i co z tego, że zdobył MŚ jeszcze? Ludzie go kochają, godnie reprezentuje ich barwy to chcą mu podziękować. Argentyńczyk jest najlepszy na swiecie i mają prawo, by być z niego dumni

0

To jest po prostu chore. Mourinho postanowił zniszczyć Messiego wywołując po prostu wojnę. Nawet, gdyby coś powiedział do ławki trenerskiej Realu to co z tego? Dobrze wygarnął Karance, że jest lalką Mourinho, bo jest.

0

@nike

to siostra Leo ;)

0

Wspaniała akcja, oby więcej takich ;)

0

Grimaldo i Sergi Roberto czeka wielka przyszłość. To samo Deulofeu i Dongou... z tym, że Deulofeu musi popracowac nad charakterem.

0

Oglądałem i Milan wyglądał słabiutko.

0

Muller przez 40 lat żył w świadomości, że jest rekordzistą, a tu takie jaja.

0

Ronaldinho na zawsze w naszych sercach!

0

Cudownie było to zobaczyć. 11 wychowanków na boisku, coś niesamowitego.

0

Xavi, skromny, genialny piłkarz i wielki człowiek. Na zawsze w swoim klubie, na zawsze w Barcelonie.

0

Dziś rzadko kiedy zmarnuje takie setki ;)

0

Leo ma na koncie 260 oficjalnych bramek dla FCB. To tylko oficjalne, a z nieoficjalnymi to nie wiem, ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?