Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
25 mln udało się, ładnie i tak
0
ok sprzedany oficjalnie ;(
0
According to several sources, the announcement of Thiago's transfer to Bayern Munich is minutes away now. #fcblive
Lada minuty chyba potwierdzenie transferu...
0
The transfer of Barcelona midfielder Thiago (22) to Bayern Munich is about to be announced. The transfer fee would be 24-25M. [ara]
0
no właśnie okazuje się, że nie jest. Dzień wcześniej był w Barcelonie na meczu charytatywnym...
0
na pewno to przeczyta...
0
Dziś prawdopodobnie oficjalnie Thiago w Bayernie.... Rosell chce 22 mln euro, może chociaż tyle się uda ugrać...
0
dobra robota z tym przeglądem, oby był codziennie, bo to super sprawa ;p
0
spoko ;)
0
we wtorek ;)
0
Ok, Deulofeu oficjalnie w Evertonie!
0
There a total deal on the loan of Barcelona winger Gerard Deulofeu (19) to Everton. Announcement this evening. No buy option. [catradio rie]
0
Deulofeu's loan to Everton to be announced in coming hours. Agent in Liverpool to close the deal. Everton coach talked with player. [rac1]
0
teraz trzymam kciuki za awans Almerii, bo fajny zespół mają ;)
0
po 3 kwartach 58-50 dla FCB
0
trwa 3 kwarta; wynik 41-51, prowadzi Barcelona ;D
0
dokładnie, jasno dał do zrozumienia, że Thiago nigdzie się nie rusza
0
kataloński sport tak pisał ;)
0
3 lub 4 czerwca
0
to niemożliwe ;/
0
Czyli zostały godziny do ogłoszenia transferu..
0
Zgadza się, myślę, że jutro w okolicach 23-00 w nocy bd oficjalne ogłoszenie transferu.
0
Wszystko wskazuje na to, że jutro Neymar, fichado! Agent piłkarza powiedział, że jeśli miałby syna chciałby, a by grał w Realu, jednak Neymar zdecydował się na to, co dla niego jest najlepsze.
0
skąd źródło tych informacji?
0
23 mln euro za 55% karty zawodnika... człowieku czytaj dokładnie informacje.
0
no to po transferach ;D
0
bardzo fajna sprawa ;D
0
CAMPIONS... 83. trofeum w historii klubu!! Brawo!
0
u nas jest inaczej, każdy powyżej 25 to zawodnik z Barcy B
0
Mam nadzieje, że Fabs nie zagra, bo taką padake ostatnio, że masakra.