Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to nie jest czasem jego ex?
1
heh zacny
0
Może dziwne pytanie ale wie ktoś z kim obecnie spotyka się Neymar?
1
Akurat z Gomesa można dziś zejść
0
Znowu Savicia :D
0
To wyrównali.
0
Jak grał Grosik, oglądał ktoś?
2
Boże jedyny, Paco strzela, Vidal strzela, Messi schodzi co to się dzieje?
0
Ależ Neymar ma odejście.....
1
Denis nie wie co się dzieje, jest za słaby fizycznie
0
Ka-pi-ta-lnie przechodzimy z obrony do ataku. Już nie pamiętam meczu, w którym wyglądało to tak płynnie. Jeszcze większe zdziwienie, że robimy to z trójką Gomes-Rakitić-Masche. Może to jest jakiś pomysł na dalsze spotkania, jak widać Busi nie jest niezastąpiony.
0
LUIS SUAREZ LUIS SUAREZ LUIS SUAREZ
8
Gomesa z pocałowaniem ręki. Gość jest taki bezpłciowy... przypomina gorszą wersję Fabregasa. Ten drugi od czasu do czasu potrafił zagrać jednak genialną piłkę.
7
Komentarz usunięty
1
NIESAMOWITE
0
Rakitić jest tragiczny
0
Betis już spuchł, nie da się tak grać 90 minut.
0
Cóż, pod bramką potrafi odnaleźć się w tym sezonie lepiej niż Neymar.
0
Bye bye Real :)
0
W ogóle ;)
0
Zastanów się jaką opiekę masz ty, a jaką Busquets
0
Ale Ter Stegen świetnie gra dzisiaj nogami
0
Ręką sobie pomagał
28
Na ten mecz wolałbym jednak Albe zamiast Digne
4
Enrique się cieszy, bo wie że Vidal i tak nie zagra przez najblizsze 5 meczów
0
IE? :D
0
Jak gra Vidal?
1
Oni z 3-0 zrobiliby 3-3 w doliczonym czasie gry.
0
Hahaha naprawdę wierzycie, że real przegra to i to 3 bramkami? :D :D :D
0
Niemożliwe