0

A to nie jest czasem jego ex?

1

heh zacny

0

Może dziwne pytanie ale wie ktoś z kim obecnie spotyka się Neymar?

1

Akurat z Gomesa można dziś zejść

0

Znowu Savicia :D

0

To wyrównali.

0

Jak grał Grosik, oglądał ktoś?

2

Boże jedyny, Paco strzela, Vidal strzela, Messi schodzi co to się dzieje?

0

Ależ Neymar ma odejście.....

1

Denis nie wie co się dzieje, jest za słaby fizycznie

0

Ka-pi-ta-lnie przechodzimy z obrony do ataku. Już nie pamiętam meczu, w którym wyglądało to tak płynnie. Jeszcze większe zdziwienie, że robimy to z trójką Gomes-Rakitić-Masche. Może to jest jakiś pomysł na dalsze spotkania, jak widać Busi nie jest niezastąpiony.

0

LUIS SUAREZ LUIS SUAREZ LUIS SUAREZ

8

Gomesa z pocałowaniem ręki. Gość jest taki bezpłciowy... przypomina gorszą wersję Fabregasa. Ten drugi od czasu do czasu potrafił zagrać jednak genialną piłkę.

7

Komentarz usunięty

1

NIESAMOWITE

0

Rakitić jest tragiczny

0

Betis już spuchł, nie da się tak grać 90 minut.

0

Cóż, pod bramką potrafi odnaleźć się w tym sezonie lepiej niż Neymar.

0

Bye bye Real :)

0

W ogóle ;)

0

Zastanów się jaką opiekę masz ty, a jaką Busquets

0

Ale Ter Stegen świetnie gra dzisiaj nogami

0

Ręką sobie pomagał

28

Na ten mecz wolałbym jednak Albe zamiast Digne

4

Enrique się cieszy, bo wie że Vidal i tak nie zagra przez najblizsze 5 meczów

0

IE? :D

0

Jak gra Vidal?

1

Oni z 3-0 zrobiliby 3-3 w doliczonym czasie gry.

0

Hahaha naprawdę wierzycie, że real przegra to i to 3 bramkami? :D :D :D

0

Niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?