Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Andre Gomes gra naprawdę dobrze
0
Pier...... bydło
2
Obawiam się najgorszego.... ale obym się mylił
0
Szkoda Guardioli
0
Bóg futbolu
0
Umtiti profesor.... Jak dobrze że go kupiliśmy
4
"Taktyka Guardioli na zablokowanie Messiego"
:DD
0
Mecz bez siateczki dla Fernandinho to nie mecz
1
Jak Messi dostał piłke to od razu przypomnial mi się Boateng a tu jednak kopia pierwszej bramki :D
0
Mam nadzieję, że trollujesz, bo nie wierzę, że można pleść takie brednie
8
????? Ten sam mecz oglądasz?
20
Haha śmiech Rafinhi to najlepszy komentarz do Paco :D
2
4-0 a Pique w ich polu karnym :D
0
Nie strasz
7
Spokojnie, Suarez też pudłował na początku
0
Messi no geniusz..
0
Ależ Pique pięknie rozciąga grę tymi krosami
0
Czy tylko mnie denerwuje pseudo-komentator z polsatu? Ten człowiek nie ma pojęcia co się dzieje na boisku
0
JEST!
0
Gomes nie gra źle
0
Czy to żart?
2
Jaki Busi? To Ter Stegen źle podał
6
"Eibar zapłaci rachunek" ~ Danilo
0
Neymar stracił gdzieś te dynamikę i łatwość dryblowania. Obecnie jedyne co robi to zatrzymuje każdą akcję i się zastawia. Tak przeciwnika nie minie
1
Las Palmas!
5
Iniesta to jest klasa, nie znam drugiego takiego piłkarza który w meczach z najcięższymi rywalami prezentuje najlepszą forme...
Im cięższy rywal tym lepszy Andres
0
żałosny sędzia
0
I połowę zagrali tragicznie ale teraz cisną strasznie. Kwestia czasu aż coś wpadnie
7
I ktoś porównuje Ronaldo do Messiego...... Zaraz dołoży nogę i będzie, że jest najlepszy
0
Ktoś tu pisał w przerwie że Ramos z rożnego wyrówna :D