Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemożliwe
0
Dobre podsumowanie meczu Iniesty
0
Jedynym pracującym jest Neymar
0
Iniesta fatalny
0
Nie rozumiem, dlaczego większość jest tak negatywnie nastawiona do Turana. Neymar napędza akcje? Ostatnimi czasy jedynie irytuje stratami piłki. Tęsknie za Neymarem sprzed roku. I liczba asyst tego nie zmieni. Być może w obecnej dyspozycji to Turek byłby lepszym rozwiązaniem. To trochę taki typ gracza jak Ronaldo. Nie wykreuje zbyt wiele ale swoje jednak strzeli. Przynajmniej w tym sezonie
52
Hahahahahahah
0
zaslużył
1
Umtiti? Musiał iść za Piattim, bardziej Masche bym winił
0
Suarez jakie przyjęcia... klasa światowa
0
Murzaj nie wiedział co sie stało, żałosny sędzia
7
Tyle tych newsów przed meczem jakbyśmy grali jutro z Realem. Rozumiem, że derby ale Barcelona zleje ich tradycyjnie
0
Mistrza to on nie powąchał od kilku lat :)
1
W obronie to on się nie mieści nawet w top 10. Potrafi strzelać głową ale nie róbcie z niego mistrza na swojej pozycji.
6
W obronie jest?????
1
To już nie jest śmieszne
0
Tytoń znow leży :D
0
Ale Depor ladnie gra
0
Strzelili 2 gole
0
Już wiemy czemu Real tak często podpisuje klauzule zabraniającą gry swoim byłym zawodnikom przeciwko nim
0
Hahahahahhaha
11
Czyli teraz bramki z wrzutki się nie liczą? Karne, wrzutki, na pustą. W jaki sposób mają strzelać? Przestańcie robić z siebie idiotów bo wstyd nieraz za was.
0
O czym ty piszesz?
2
Bayer Leverkusen - Leicester City
Bayern München - Napoli
Paris Saint-Germain - Juventus
Sevilla - Arsenal
FC Porto - FC Barcelona
Real Madrid - AS Monaco
Manchester City - Atlético Madrid
Benfica - Borussia Dortmund
0
Dobra robota Luis
0
No cóż... Mam przeczucie że to się skończy jak mecz z Vigo w zeszłym sezonie, bądź z rewanż z City... Obym się mylił
31
RM w pigułce
1. BBC gwiazdeczki do zmiany
2. Zidane wypier*
3. Page not found
1
A tak swoją drogą to ja naprawdę nie rozumiem dlaczego Vazquez tam nie gra. Gość ma najlepszy drybling ze wszystkich zawodników RM. jest lepszy od Bale'a i Ronaldo.
0
Bardzo prosiłbym redakcję o artykuł odnośnie tego co Messi dokładnie powiedział do "kibiców" Valencii po bramce. Zapewne telewizja Cuatro zajmuje się takimi rzeczami. W ogóle fajnie jakby pojawiało się trochę takich newsów
0
Bardzo rzuca się w oczy zbyt duża odległość pomiędzy pomocą a atakiem. Dlaczego Busquets nie schodzi już między stoperów, żeby pomóc w rozgrywaniu?
0
Niesamowite