0

Niemożliwe

0

Dobre podsumowanie meczu Iniesty

0

Jedynym pracującym jest Neymar

0

Iniesta fatalny

0

Nie rozumiem, dlaczego większość jest tak negatywnie nastawiona do Turana. Neymar napędza akcje? Ostatnimi czasy jedynie irytuje stratami piłki. Tęsknie za Neymarem sprzed roku. I liczba asyst tego nie zmieni. Być może w obecnej dyspozycji to Turek byłby lepszym rozwiązaniem. To trochę taki typ gracza jak Ronaldo. Nie wykreuje zbyt wiele ale swoje jednak strzeli. Przynajmniej w tym sezonie

52

Hahahahahahah

0

zaslużył

1

Umtiti? Musiał iść za Piattim, bardziej Masche bym winił

0

Suarez jakie przyjęcia... klasa światowa

0

Murzaj nie wiedział co sie stało, żałosny sędzia

7

Tyle tych newsów przed meczem jakbyśmy grali jutro z Realem. Rozumiem, że derby ale Barcelona zleje ich tradycyjnie

0

Mistrza to on nie powąchał od kilku lat :)

1

W obronie to on się nie mieści nawet w top 10. Potrafi strzelać głową ale nie róbcie z niego mistrza na swojej pozycji.

6

W obronie jest?????

1

To już nie jest śmieszne

0

Tytoń znow leży :D

0

Ale Depor ladnie gra

0

Strzelili 2 gole

0

Już wiemy czemu Real tak często podpisuje klauzule zabraniającą gry swoim byłym zawodnikom przeciwko nim

0

Hahahahahhaha

11

Czyli teraz bramki z wrzutki się nie liczą? Karne, wrzutki, na pustą. W jaki sposób mają strzelać? Przestańcie robić z siebie idiotów bo wstyd nieraz za was.

0

O czym ty piszesz?

2

Bayer Leverkusen - Leicester City
Bayern München - Napoli
Paris Saint-Germain - Juventus
Sevilla - Arsenal
FC Porto - FC Barcelona
Real Madrid - AS Monaco
Manchester City - Atlético Madrid
Benfica - Borussia Dortmund

0

Dobra robota Luis

0

No cóż... Mam przeczucie że to się skończy jak mecz z Vigo w zeszłym sezonie, bądź z rewanż z City... Obym się mylił

31

RM w pigułce
1. BBC gwiazdeczki do zmiany
2. Zidane wypier*
3. Page not found

1

A tak swoją drogą to ja naprawdę nie rozumiem dlaczego Vazquez tam nie gra. Gość ma najlepszy drybling ze wszystkich zawodników RM. jest lepszy od Bale'a i Ronaldo.

0

Bardzo prosiłbym redakcję o artykuł odnośnie tego co Messi dokładnie powiedział do "kibiców" Valencii po bramce. Zapewne telewizja Cuatro zajmuje się takimi rzeczami. W ogóle fajnie jakby pojawiało się trochę takich newsów

0

Bardzo rzuca się w oczy zbyt duża odległość pomiędzy pomocą a atakiem. Dlaczego Busquets nie schodzi już między stoperów, żeby pomóc w rozgrywaniu?

0

Niesamowite

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?