0

Czy tylko mnie denerwuje pseudo-komentator z polsatu? Ten człowiek nie ma pojęcia co się dzieje na boisku

0

JEST!

0

Gomes nie gra źle

0

Czy to żart?

2

Jaki Busi? To Ter Stegen źle podał

6

"Eibar zapłaci rachunek" ~ Danilo

0

Neymar stracił gdzieś te dynamikę i łatwość dryblowania. Obecnie jedyne co robi to zatrzymuje każdą akcję i się zastawia. Tak przeciwnika nie minie

1

Las Palmas!

5

Iniesta to jest klasa, nie znam drugiego takiego piłkarza który w meczach z najcięższymi rywalami prezentuje najlepszą forme...
Im cięższy rywal tym lepszy Andres

0

żałosny sędzia

0

I połowę zagrali tragicznie ale teraz cisną strasznie. Kwestia czasu aż coś wpadnie

7

I ktoś porównuje Ronaldo do Messiego...... Zaraz dołoży nogę i będzie, że jest najlepszy

0

Ktoś tu pisał w przerwie że Ramos z rożnego wyrówna :D

0

hahahahha typowe :D

0

Poszedł kupon na remis, pierwszy raz mam nadzieję, że biali wyrównają

47

Milik fichado :)

1

Z tą dominacją to popłynąłeś, póki co Głowacki był jego jedynym poważnym rywalem na zawodowym ringu.
A co do samej walki to Głowacki chyba wiedział na co się pisze, dziwi mnie, że wyglądał jakby był kompletnie bez planu na tą walkę.

0

Cóż, nie da się wygrać walki z kimś takim jak Usyk licząc tylko na jeden cios. Zawiodłem się na Głowackim

2

Taktyka Głowackiego jest żałosna, liczy tylko na jeden mocny lewy sierpowy. Usyk punktuje go prostymi

P.S Punktacja Proksy niszczy system

0

Mógłby ktoś podać dobrego streama do walki?

0

Cooo za bramka!!

27

Messi co porobił przy tej bramce szacun

4

Redakcje fioletowej tak zabolały słowa Pique, że od razu w newsie przytoczyli uszczypliwe komentarze kibiców Realu :D

37

I będziemy grać 10-ma pomocnikami

14

Nie da się tego czytać

2

Jeszcze Bellerin + Carrasco i będe w niebie

0

Vazquez za silve, ten Del Bosque jest na prawdę ślepy?

20

Pique zjada Ramosa od 2 lat

18

0

Przypominają się chwile przed meczem Barcy z Juve rok temu... Szkoda że nie ma nas w finale ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?