Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko mnie denerwuje pseudo-komentator z polsatu? Ten człowiek nie ma pojęcia co się dzieje na boisku
0
JEST!
0
Gomes nie gra źle
0
Czy to żart?
2
Jaki Busi? To Ter Stegen źle podał
6
"Eibar zapłaci rachunek" ~ Danilo
0
Neymar stracił gdzieś te dynamikę i łatwość dryblowania. Obecnie jedyne co robi to zatrzymuje każdą akcję i się zastawia. Tak przeciwnika nie minie
1
Las Palmas!
5
Iniesta to jest klasa, nie znam drugiego takiego piłkarza który w meczach z najcięższymi rywalami prezentuje najlepszą forme...
Im cięższy rywal tym lepszy Andres
0
żałosny sędzia
0
I połowę zagrali tragicznie ale teraz cisną strasznie. Kwestia czasu aż coś wpadnie
7
I ktoś porównuje Ronaldo do Messiego...... Zaraz dołoży nogę i będzie, że jest najlepszy
0
Ktoś tu pisał w przerwie że Ramos z rożnego wyrówna :D
0
hahahahha typowe :D
0
Poszedł kupon na remis, pierwszy raz mam nadzieję, że biali wyrównają
47
Milik fichado :)
1
Z tą dominacją to popłynąłeś, póki co Głowacki był jego jedynym poważnym rywalem na zawodowym ringu.
A co do samej walki to Głowacki chyba wiedział na co się pisze, dziwi mnie, że wyglądał jakby był kompletnie bez planu na tą walkę.
0
Cóż, nie da się wygrać walki z kimś takim jak Usyk licząc tylko na jeden cios. Zawiodłem się na Głowackim
2
Taktyka Głowackiego jest żałosna, liczy tylko na jeden mocny lewy sierpowy. Usyk punktuje go prostymi
P.S Punktacja Proksy niszczy system
0
Mógłby ktoś podać dobrego streama do walki?
0
Cooo za bramka!!
27
Messi co porobił przy tej bramce szacun
4
Redakcje fioletowej tak zabolały słowa Pique, że od razu w newsie przytoczyli uszczypliwe komentarze kibiców Realu :D
37
I będziemy grać 10-ma pomocnikami
14
Nie da się tego czytać
2
Jeszcze Bellerin + Carrasco i będe w niebie
0
Vazquez za silve, ten Del Bosque jest na prawdę ślepy?
20
Pique zjada Ramosa od 2 lat
18
Podsumowanie Alvesa w Barcelonie
http://www.dakaractu.com/photo/art/grande/8566041-13492182.jpg?v=1448366181
0
Przypominają się chwile przed meczem Barcy z Juve rok temu... Szkoda że nie ma nas w finale ;)