Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra nie wygląda najgorzej,mamy duże szanse na strzelenie bramki w II połowie.
A wy przestańcie narzekać, poprzewracało wam się od tego trypletu. Nawet jeśli dziś tego nie wygramy to nic się nie stanie, bo Athletic gra naprawdę mądrze.
0
Oby tlyko trafil
0
Na powtórce widać jak sędzia patrzy centralnie na piłke, która uderza w rękę. Ja nie wiem oni naprawdę są ślepi?
0
No jasne, jasne, że nie tak, poprawione ;)
1
Cóż, może nie będę zbytnim optymistą, ale dziwi mnie wasza aż tak wielka nadzieja. Szanse są iluzoryczne, to nie jest jakieś Elche czy Cordoba. Athletic zagrał fenomenalnie w 1 meczu i nie wydaje mi się, żeby dał sobie wbić 4 bramki w rewanżu, w dodatku nie strzelając żadnej. Obym się jednak mylił
5
Czepiacie się tego Roberto, a jak dla mnie to Rafinha zagrał jeszcze gorzej
0
Ależ ciężki wpierdziel dostaliśmy. No cóż, na szczęście to tylko Superpuchar Hiszpanii. Oby posłużyło im to za lekcję przed starciem ligowym. VeB!
0
Nie wyciągaj tak pochopnych wniosków po 1 meczu, ciekawe co mówiłeś w styczniu.
0
Po twoim słownictwie widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Jesteś po prostu za głupi, nie wiesz na czym polega praca lewego obrońcy przy dośrodkowaniach.
0
2 bramki padły po złym kryciu Mathieu, więc mogę powiedzieć, że zawiniła lewa strona, znafffco.
0
No cóż, nie ma co siać niepotrzebnej paniki. To dopiero początek sezonu. W dodatku graliśmy bez całej lewej strony w II połowie. Alba-Iniesta-Neymar. 3/4 bramki padły właśnie tą flanką, głównie z winy Mathieu.
Ważne jak się kończy, przekonaliśmy się dobitnie w poprzednim sezonie.
VeB!
0
Pedritto!!!!!!!
0
madryckie triplete
0
Bartra mistrz finałów
0
Hahahahhaa ale jajca
1
Dla narzekajacych na poziom sędziowania w La Liga - polecam sprawdzić mecz ADO - PSV. To dopiero kryminał.
8
Brakuje Milika. Kluczowa postać reprezentacji Polski i ważny zawodnik Ajaxu
2
Szefuńcio zostaje, wiadomo kto jest prawdziwym liderem na boisku.
Wszystkie instrukcje Lucho idą do Mascherano, widać to nieraz po zdobytym golu.
1
Szacunku trochę,nie każdy strzela tylu bramek, nawet z "ogórasami"
0
Na stronie sportu artykuł został dodany o 16.29. Być może nie wszyscy korzystają z polskich źródeł? :>
1
To że Messi lepiej pracuje dla drużyny i ma większy wkład w grę jest oczywiste. Dziwią mnie gownoburze białych, jeszcze pod koniec sezonu sami to przyznawali. Cóż, pewnie chodzi o to, że powiedział to Alves :)
7
Nie było czasem 35 wcześniej ?
1
Stare.
0
Już nie mogę się doczekać, kiedy znów zobacze MSN w akcji :)
1
Najlepiej wyglądał w kontrach - przecież kontry są najgroźniejszą bronią Barcelony Lucho :) Co do pozycji to myślę, że sprawdziłby się na pozycji Iniesty, ewentualnie jako zmiennik Neymara na lewym skrzydle. Tak czy siak, po ostatnim sezonie ufam Enrique :)
2
Kompletnie odbiegający od stylu Barcelony? Ja bym właśnie powiedział, że to piłkarz świetnie do nas pasujący
3
O matko oby to była prawda! Od zawsze uważałem że to świetny gracz, kapitalny technicznie do tego walczak jakich mało
0
No i brawo. Messi kolejna asysta
0
Pierwszy raz widzę tak wkurzonego sędziego
2
Abidal powinien zrobić to co Puyol i odciąć się całkowicie od wszystkich kandydatów. Socios wybierają prezydenta, a nie człowieka, który ściągnie Abidala spowrotem na Camp Nou.