0

Gra nie wygląda najgorzej,mamy duże szanse na strzelenie bramki w II połowie.
A wy przestańcie narzekać, poprzewracało wam się od tego trypletu. Nawet jeśli dziś tego nie wygramy to nic się nie stanie, bo Athletic gra naprawdę mądrze.

0

Oby tlyko trafil

0

Na powtórce widać jak sędzia patrzy centralnie na piłke, która uderza w rękę. Ja nie wiem oni naprawdę są ślepi?

0

No jasne, jasne, że nie tak, poprawione ;)

1

Cóż, może nie będę zbytnim optymistą, ale dziwi mnie wasza aż tak wielka nadzieja. Szanse są iluzoryczne, to nie jest jakieś Elche czy Cordoba. Athletic zagrał fenomenalnie w 1 meczu i nie wydaje mi się, żeby dał sobie wbić 4 bramki w rewanżu, w dodatku nie strzelając żadnej. Obym się jednak mylił

5

Czepiacie się tego Roberto, a jak dla mnie to Rafinha zagrał jeszcze gorzej

0

Ależ ciężki wpierdziel dostaliśmy. No cóż, na szczęście to tylko Superpuchar Hiszpanii. Oby posłużyło im to za lekcję przed starciem ligowym. VeB!

0

Nie wyciągaj tak pochopnych wniosków po 1 meczu, ciekawe co mówiłeś w styczniu.

0

Po twoim słownictwie widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Jesteś po prostu za głupi, nie wiesz na czym polega praca lewego obrońcy przy dośrodkowaniach.

0

2 bramki padły po złym kryciu Mathieu, więc mogę powiedzieć, że zawiniła lewa strona, znafffco.

0

No cóż, nie ma co siać niepotrzebnej paniki. To dopiero początek sezonu. W dodatku graliśmy bez całej lewej strony w II połowie. Alba-Iniesta-Neymar. 3/4 bramki padły właśnie tą flanką, głównie z winy Mathieu.
Ważne jak się kończy, przekonaliśmy się dobitnie w poprzednim sezonie.
VeB!

0

Pedritto!!!!!!!

0

madryckie triplete

0

Bartra mistrz finałów

0

Hahahahhaa ale jajca

1

Dla narzekajacych na poziom sędziowania w La Liga - polecam sprawdzić mecz ADO - PSV. To dopiero kryminał.

8

Brakuje Milika. Kluczowa postać reprezentacji Polski i ważny zawodnik Ajaxu

2

Szefuńcio zostaje, wiadomo kto jest prawdziwym liderem na boisku.

Wszystkie instrukcje Lucho idą do Mascherano, widać to nieraz po zdobytym golu.

1

Szacunku trochę,nie każdy strzela tylu bramek, nawet z "ogórasami"

0

Na stronie sportu artykuł został dodany o 16.29. Być może nie wszyscy korzystają z polskich źródeł? :>

1

To że Messi lepiej pracuje dla drużyny i ma większy wkład w grę jest oczywiste. Dziwią mnie gownoburze białych, jeszcze pod koniec sezonu sami to przyznawali. Cóż, pewnie chodzi o to, że powiedział to Alves :)

7

Nie było czasem 35 wcześniej ?

1

Stare.

0

Już nie mogę się doczekać, kiedy znów zobacze MSN w akcji :)

1

Najlepiej wyglądał w kontrach - przecież kontry są najgroźniejszą bronią Barcelony Lucho :) Co do pozycji to myślę, że sprawdziłby się na pozycji Iniesty, ewentualnie jako zmiennik Neymara na lewym skrzydle. Tak czy siak, po ostatnim sezonie ufam Enrique :)

2

Kompletnie odbiegający od stylu Barcelony? Ja bym właśnie powiedział, że to piłkarz świetnie do nas pasujący

3

O matko oby to była prawda! Od zawsze uważałem że to świetny gracz, kapitalny technicznie do tego walczak jakich mało

0

No i brawo. Messi kolejna asysta

0

Pierwszy raz widzę tak wkurzonego sędziego

2

Abidal powinien zrobić to co Puyol i odciąć się całkowicie od wszystkich kandydatów. Socios wybierają prezydenta, a nie człowieka, który ściągnie Abidala spowrotem na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?