Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TAK JEST GOOL!
8
Sędzia żółta za symułke powinna być
1
Busi za Masche na II połowę
4
Messi już 3 asysty powinien mieć :D
1
A dlaczego ma oddać?
1
Messi przy piłce na prawej stronie - 4 piłkarzy w okolicach pola karnego. Każdy chciałby otrzymać takie podanie :)
1
Dokładnie, ta Barcelona dała nam już tyle radości w tym sezonie. Jak możemy w nią wątpić po 25 min ? ;)
11
Jeszcze z 15 minut i już zaczną się pierwsze płacze
P.S O już się zaczęły
0
Obecna Barcelona jest wspaniała, wydaje się być drużyną kompletną. Ogrywamy wszystkich: typowych ogórków, murarzy oraz drużyny z absolutnego topu. Nie ma znaczenia czy to Camp Nou czy teren rywala. Ahh mam nadzieję że ten sen prędko się nie skończy i sięgniemy po wszystko w tym sezonie
0
I hattrick el pistolero!
2
Ależ szacunek dla Messiego
0
Pique jest wspaniały w tym sezonie
1
Procent celnych wrzutek Alvesa po tym meczu wzrośnie do 0,9/100 :)
1
Ależ przypier!! Brawo
0
Taką piłkę do Alvesa to chyba zły pomysł :D
0
Ale murawa tragedia
0
Musimy kupić Pogbe, nasz środek pola jest najsłabszy od lat. Kto jak nie on? Chyba jeszcze tylko Veratti.
0
1
Na rm żałoba że samobój
0
Chyba Messi, Suarez, Neymar ;)
2
Bez spiny, chyba nie liczyliście na stratę punktów z Almeria i tu u siebie? :D
15
Czym wy się irytujecie? To my mamy lidera i nie musimy na nikogo patrzeć. Real gra bardzo słabo...
1
O widzę mamy największego fanboya Ronaldo z rm.pl na naszej stronie :)
21
16
Szkoda, że Lahoz nie jest taki odważny w meczach Realu
0
Bravo to jest klasa, gdy zawiedzie obrona zawsze uratuje
0
Komentarz usunięty
3
Bo od początku kwietnia grają co 3 dni? Czego ty wymagasz?
0
Co za spokój Messiego, z takiego kąta, spokojnie koło słupka, niesamowite
0
Boże co za genialna akcja!