0

TAK JEST GOOL!

8

Sędzia żółta za symułke powinna być

1

Busi za Masche na II połowę

4

Messi już 3 asysty powinien mieć :D

1

A dlaczego ma oddać?

1

Messi przy piłce na prawej stronie - 4 piłkarzy w okolicach pola karnego. Każdy chciałby otrzymać takie podanie :)

1

Dokładnie, ta Barcelona dała nam już tyle radości w tym sezonie. Jak możemy w nią wątpić po 25 min ? ;)

11

Jeszcze z 15 minut i już zaczną się pierwsze płacze

P.S O już się zaczęły

0

Obecna Barcelona jest wspaniała, wydaje się być drużyną kompletną. Ogrywamy wszystkich: typowych ogórków, murarzy oraz drużyny z absolutnego topu. Nie ma znaczenia czy to Camp Nou czy teren rywala. Ahh mam nadzieję że ten sen prędko się nie skończy i sięgniemy po wszystko w tym sezonie

0

I hattrick el pistolero!

2

Ależ szacunek dla Messiego

0

Pique jest wspaniały w tym sezonie

1

Procent celnych wrzutek Alvesa po tym meczu wzrośnie do 0,9/100 :)

1

Ależ przypier!! Brawo

0

Taką piłkę do Alvesa to chyba zły pomysł :D

0

Ale murawa tragedia

0

Musimy kupić Pogbe, nasz środek pola jest najsłabszy od lat. Kto jak nie on? Chyba jeszcze tylko Veratti.

0

1

Na rm żałoba że samobój

0

Chyba Messi, Suarez, Neymar ;)

2

Bez spiny, chyba nie liczyliście na stratę punktów z Almeria i tu u siebie? :D

15

Czym wy się irytujecie? To my mamy lidera i nie musimy na nikogo patrzeć. Real gra bardzo słabo...

1

O widzę mamy największego fanboya Ronaldo z rm.pl na naszej stronie :)

21

16

Szkoda, że Lahoz nie jest taki odważny w meczach Realu

0

Bravo to jest klasa, gdy zawiedzie obrona zawsze uratuje

0

Komentarz usunięty

3

Bo od początku kwietnia grają co 3 dni? Czego ty wymagasz?

0

Co za spokój Messiego, z takiego kąta, spokojnie koło słupka, niesamowite

0

Boże co za genialna akcja!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?