0

No wtedy to mogę zrozumieć :)
P.S Roberto również dobrze radzi sobie na DM.

14

Hola, hola, Valencia to nie jest jakieś Getafe. Coś za pewnie się czujecie, nietoperze zawsze są groźni, nawet w dołku formy.

0

Poratuję ktoś linkiem Swansea - Leicester? Bo na te dupodajki z Getafe nie ma co patrzeć

0

+ sprawa Benzemy, forma Ronaldo i zatrudnienie klauna na ławce trenerskiej. Nie zazdroszczę im

0

My nie odpadliśmy z PK w grudniu. 6 pkt straty również nie mieliśmy, o ile dobrze pamiętam ;)

0

Hahaha, Real już po triplete. Odpadnięcie z PK, 6 pkt straty w lidze, masakra co tam się dzieje ;)

1

Ale ten czas leci. Niestety Messi będzie coraz starszy, czasu nie oszuka. Oby jak najdłużej utrzymywał swój poziom

0

Ma ktoś linka do tego nura Ronaldo?

1

Chyba niektórym się całkiem w głowach pomieszalo. Nie umniejszam Neymarowi ale to Messi ciągnął nasz zespół przez cały poprzedni sezon. To był jak dla mnie jego najlepszy rok w życiu. Pomocnik, skrzydłowy, napastnik i rozgrywający w jednym. Neymar odpalil po kontuzji Messiego, to zdecydowanie za mało żeby pokonać geniusza z Rosario. Oczywiście wcześniej również był świetny lecz jego rola nie była nawet porównywalna do tej jaką mial Leo

0

Faul był, ale nur Suareza niczym Ronaldo

11

Ale człowieku, to były emocje, chciał odpowiedzieć całemu Bernabeu za gwizdy w jego kierunku, czy to dziwne? Poniosło go trochę, ale przy takich emocjach to normalne. Zobacz jego ostatni wpis na twitterze i wtedy się wypowiadaj ;)

1

Jak dla mnie Pique w formie jest o klasę lepszym obrońcą niż Ramos w formie. Poza tym dałbym jeszcze Iniesta=Modrić, z resztą się zgadzam.

0

Swoją drogą widzieliście jaki Messi był nabuzowany gdy wchodził na boisko? Coś niesamowitego

0

Sevilla 1-1!

0

CO ZA BRAMKA RONALDINHO

0

hahah Roberto co za strzały

4

Ostatnie 16 ligowych bramek duetu Neymar-Suarez. Niesamowite

0

Busquets KRÓL. Najlepszy DM na świecie

0

Kontra kapitalna, szkoda że Mathieu nie przymierzył

0

Kiedyś to znów się źle skończy dla Ter Stegena

1

Nie wierzę, w to co się tam dzieję. To jakim cudem oni nie tracą bramek pozostaje dla mnie tajemnicą

0

Czyli według ciebie Real wygrywa zasłużenie?

5

To ile Real ma szczęścia ostatnio to jest niepojęte

3

Mascherano zachował się jak idiota, nie wiem czemu go bronicie. To, że sędzia był ślepy to inna sprawa, tak doświadczony piłkarz nie powinien się tak zachowywać

0

Nie myślałem, że kiedyś to napiszę ale oby Roberto wrócił na Getafe, bo nie wiem kogo my w pomocy wystawimy

0

Neymar 4, Suarez 3. Strach pomyśleć bo będzie gdy wróci Messi :D

0

Hahah co to było?

0

Te dorosły, myślę że dotychczasowe mecze Mathieu w tym sezonie nie napawały zbytnim optymizmem ;)

0

Mam wrażenie że Suarezowi nieraz ta piłka przeszkadza, dziwnie holuje ją po tym boisku

8

Trzeba strzelić na 3-1, bo będą niepotrzebne nerwy w końcówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?