Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wtedy to mogę zrozumieć :)
P.S Roberto również dobrze radzi sobie na DM.
14
Hola, hola, Valencia to nie jest jakieś Getafe. Coś za pewnie się czujecie, nietoperze zawsze są groźni, nawet w dołku formy.
0
Poratuję ktoś linkiem Swansea - Leicester? Bo na te dupodajki z Getafe nie ma co patrzeć
0
+ sprawa Benzemy, forma Ronaldo i zatrudnienie klauna na ławce trenerskiej. Nie zazdroszczę im
0
My nie odpadliśmy z PK w grudniu. 6 pkt straty również nie mieliśmy, o ile dobrze pamiętam ;)
0
Hahaha, Real już po triplete. Odpadnięcie z PK, 6 pkt straty w lidze, masakra co tam się dzieje ;)
1
Ale ten czas leci. Niestety Messi będzie coraz starszy, czasu nie oszuka. Oby jak najdłużej utrzymywał swój poziom
0
Ma ktoś linka do tego nura Ronaldo?
1
Chyba niektórym się całkiem w głowach pomieszalo. Nie umniejszam Neymarowi ale to Messi ciągnął nasz zespół przez cały poprzedni sezon. To był jak dla mnie jego najlepszy rok w życiu. Pomocnik, skrzydłowy, napastnik i rozgrywający w jednym. Neymar odpalil po kontuzji Messiego, to zdecydowanie za mało żeby pokonać geniusza z Rosario. Oczywiście wcześniej również był świetny lecz jego rola nie była nawet porównywalna do tej jaką mial Leo
0
Faul był, ale nur Suareza niczym Ronaldo
11
Ale człowieku, to były emocje, chciał odpowiedzieć całemu Bernabeu za gwizdy w jego kierunku, czy to dziwne? Poniosło go trochę, ale przy takich emocjach to normalne. Zobacz jego ostatni wpis na twitterze i wtedy się wypowiadaj ;)
1
Jak dla mnie Pique w formie jest o klasę lepszym obrońcą niż Ramos w formie. Poza tym dałbym jeszcze Iniesta=Modrić, z resztą się zgadzam.
0
Swoją drogą widzieliście jaki Messi był nabuzowany gdy wchodził na boisko? Coś niesamowitego
0
Sevilla 1-1!
0
CO ZA BRAMKA RONALDINHO
0
hahah Roberto co za strzały
4
Ostatnie 16 ligowych bramek duetu Neymar-Suarez. Niesamowite
0
Busquets KRÓL. Najlepszy DM na świecie
0
Kontra kapitalna, szkoda że Mathieu nie przymierzył
0
Kiedyś to znów się źle skończy dla Ter Stegena
1
Nie wierzę, w to co się tam dzieję. To jakim cudem oni nie tracą bramek pozostaje dla mnie tajemnicą
0
Czyli według ciebie Real wygrywa zasłużenie?
5
To ile Real ma szczęścia ostatnio to jest niepojęte
3
Mascherano zachował się jak idiota, nie wiem czemu go bronicie. To, że sędzia był ślepy to inna sprawa, tak doświadczony piłkarz nie powinien się tak zachowywać
0
Nie myślałem, że kiedyś to napiszę ale oby Roberto wrócił na Getafe, bo nie wiem kogo my w pomocy wystawimy
0
Neymar 4, Suarez 3. Strach pomyśleć bo będzie gdy wróci Messi :D
0
Hahah co to było?
0
Te dorosły, myślę że dotychczasowe mecze Mathieu w tym sezonie nie napawały zbytnim optymizmem ;)
0
Mam wrażenie że Suarezowi nieraz ta piłka przeszkadza, dziwnie holuje ją po tym boisku
8
Trzeba strzelić na 3-1, bo będą niepotrzebne nerwy w końcówce