0

@TaKeSe
Poddaje się, aczkolwiek Marcos Rojo też pasuje. Edit. jednak nie grał we Włoszech

1

@TaKeSe
Marcos Rojo

0

Kto komentuje dzisiaj mecz?

2

@qbuteq
Ale Fermin w takim meczu ma dużą szansę na strzelenie tego gola. To będzie podobny mecz do rewanżu z Napoli

0

Wiadomo jak wygląda sytuacja Gaviego? Jak idzie leczenie, kiedy spodziewany powrót?

0

@kamiVeB
Nico. Wirtz byłby kolejnym gościem po Griezmannie, który nie miałby u nas miejsca na boisku

3

Fermin wydaje się lepszą opcją na te spotkanie, PSG będzie musiało zaatakować, a Fermin wybiega świetnie za linię obrony. Możemy wtedy zagrać podobnie jak w rewanżu z Napoli i ukuć coś z kontry

4

@Danny Gaucho
Tak, też zachował się jak debil, jednak to normalne że kibice Barcelony nie krytykowali tego zachowania, natomiast kibice Liverpoolu mieli prawo być rozczarowani. Tak samo teraz w przypadku Dembele, oczywista oczywistość

8

Swoją drogą nie sądzicie, że dwa mecze 1/4 o tej samej porze to głupota? Przecież każdy fan piłki chciałby obejrzeć oba spotkania

0

Fajnie że potrafimy zagrać wkoncu coś innego niż tylko utrzymywanie się przy piłce na siłę. Zagraliśmy nisko w obronie i liczyliśmy na wypady do przodu. Gdyby Yamal miał lepszy dzień, mogliśmy wygrać pierwszą połowę 2-3 bramkami. Wynik zajebisty tak czy siak.

P.S Dembele to śmie*nik.

5

Bez Christensena na rewanż…

2

Fermin strzeli na 4-2 zobaczycie

1

PRZECIEŻ TO JEST DRUGĄ KARTKA CO TO MA BYC

2

Fermin na drugą połowę, aż prosi się o piłki za obronę

3

Yamal chyba zestresowany, każda piłka mu odskakuje

0

Fermin koniecznie na drugą połowę, jego wyjście do piłek będzie kluczowe

1

Czemu on nie podał??

1

Ciężko zniósłbym kolejny wpierdziel, oby to się nie stało

1

@VegetaPolska
Skoro i tak miałby nie grać z Cadizem to niech wyzeruje licznik na kolejne spotkania. Sezon nie kończy się na meczu z Realem

0

BTS mi zamykał Brendford - United hahaha

0

Turcy to ogólnie mają nasrane. Już nazywali Gulera tureckim Messim xD

1

@BORO_12
XD Uj ze statystykami, uj z ocenami, BORO_12 przedstawił fakty - WYSTARCZY OGLĄDAĆ MECZE

0

@BORO_12
A to zdecydowanie skąd wynika?

2

Ale ile ja się dzisiaj naczytałem pod artykułem o De Jongu, że Holender jest słaby i podaje głównie do tyłu xD Nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie co potwierdzają też jak widać statystyki

30

@Arden
Cenię ludzi, którzy nie kierują się swoim ego tylko potrafią sięgnąć po pomoc. Duży + dla Probierza

0

Podoba mi się odkąd grał w Celcie, świetny grajek, pasowałby tu

14

Swoją drogą Zalewski się nieźle rozwinął. Pamiętam jak zastanawiałem się co on robi w reprezentacji a teraz jest chyba jej najjaśniejszym punktem

1

Skoro za Maguire zapłacono 90mln, to za Araujo 200.

1

@Emhyr @HighestInTheRoom
Można współczuć Waszej przyszłej partnerce (nie posądzam Was obecnie o jakąkolwiek bliższą relację z kobietą). Ale wy jesteście edgy! Najbardziej edgy chłopcy na La Rambla

18

Nie mamy drugiego pomocnika o takiej charakterystyce jak Fermin, bezpośredni grajek szukający goli, mimo że nie jest wybitny to chciałbym aby został

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?