Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TaKeSe
Poddaje się, aczkolwiek Marcos Rojo też pasuje. Edit. jednak nie grał we Włoszech
1
@TaKeSe
Marcos Rojo
0
Kto komentuje dzisiaj mecz?
2
@qbuteq
Ale Fermin w takim meczu ma dużą szansę na strzelenie tego gola. To będzie podobny mecz do rewanżu z Napoli
0
Wiadomo jak wygląda sytuacja Gaviego? Jak idzie leczenie, kiedy spodziewany powrót?
0
@kamiVeB
Nico. Wirtz byłby kolejnym gościem po Griezmannie, który nie miałby u nas miejsca na boisku
3
Fermin wydaje się lepszą opcją na te spotkanie, PSG będzie musiało zaatakować, a Fermin wybiega świetnie za linię obrony. Możemy wtedy zagrać podobnie jak w rewanżu z Napoli i ukuć coś z kontry
4
@Danny Gaucho
Tak, też zachował się jak debil, jednak to normalne że kibice Barcelony nie krytykowali tego zachowania, natomiast kibice Liverpoolu mieli prawo być rozczarowani. Tak samo teraz w przypadku Dembele, oczywista oczywistość
8
Swoją drogą nie sądzicie, że dwa mecze 1/4 o tej samej porze to głupota? Przecież każdy fan piłki chciałby obejrzeć oba spotkania
0
Fajnie że potrafimy zagrać wkoncu coś innego niż tylko utrzymywanie się przy piłce na siłę. Zagraliśmy nisko w obronie i liczyliśmy na wypady do przodu. Gdyby Yamal miał lepszy dzień, mogliśmy wygrać pierwszą połowę 2-3 bramkami. Wynik zajebisty tak czy siak.
P.S Dembele to śmie*nik.
5
Bez Christensena na rewanż…
2
Fermin strzeli na 4-2 zobaczycie
1
PRZECIEŻ TO JEST DRUGĄ KARTKA CO TO MA BYC
2
Fermin na drugą połowę, aż prosi się o piłki za obronę
3
Yamal chyba zestresowany, każda piłka mu odskakuje
0
Fermin koniecznie na drugą połowę, jego wyjście do piłek będzie kluczowe
1
Czemu on nie podał??
1
Ciężko zniósłbym kolejny wpierdziel, oby to się nie stało
1
@VegetaPolska
Skoro i tak miałby nie grać z Cadizem to niech wyzeruje licznik na kolejne spotkania. Sezon nie kończy się na meczu z Realem
0
BTS mi zamykał Brendford - United hahaha
0
Turcy to ogólnie mają nasrane. Już nazywali Gulera tureckim Messim xD
1
@BORO_12
XD Uj ze statystykami, uj z ocenami, BORO_12 przedstawił fakty - WYSTARCZY OGLĄDAĆ MECZE
0
@BORO_12
A to zdecydowanie skąd wynika?
2
Ale ile ja się dzisiaj naczytałem pod artykułem o De Jongu, że Holender jest słaby i podaje głównie do tyłu xD Nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie co potwierdzają też jak widać statystyki
30
@Arden
Cenię ludzi, którzy nie kierują się swoim ego tylko potrafią sięgnąć po pomoc. Duży + dla Probierza
0
Podoba mi się odkąd grał w Celcie, świetny grajek, pasowałby tu
14
Swoją drogą Zalewski się nieźle rozwinął. Pamiętam jak zastanawiałem się co on robi w reprezentacji a teraz jest chyba jej najjaśniejszym punktem
1
Skoro za Maguire zapłacono 90mln, to za Araujo 200.
1
@Emhyr @HighestInTheRoom
Można współczuć Waszej przyszłej partnerce (nie posądzam Was obecnie o jakąkolwiek bliższą relację z kobietą). Ale wy jesteście edgy! Najbardziej edgy chłopcy na La Rambla
18
Nie mamy drugiego pomocnika o takiej charakterystyce jak Fermin, bezpośredni grajek szukający goli, mimo że nie jest wybitny to chciałbym aby został