Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Całkiem przyjemnie słucha się dwójki komentatorów na super Polsacie. 2 poziomy wyżej niż Strejlau czy Patyra...
1
@HypeR
Komuś się podoba coś co mi się nie podoba. DOKĄD TEN ŚWIAT ZMIERZA?? Dobra spadam bo mi się Monty Python pobrał, naurrrra
1
@kiper09
To jaką defensywą mają wyjść? Semedo-Araujo-Todibo-Firpo?
6
Ależ asysta CR'a dzisiaj przy pierwszej bramce, czysty geniusz
15
@Dertinho
Cieszysz sie że żyjesz a jutro możesz umrzeć :(
1
Ayew w FPLu - psuje karnego, powtórka, podchodzi Zaha i strzela XD
0
@MILYFCB17
xD. W ostatnich latach jedynie Thiago został prawdziwą gwiazdą.
2
Richarlison 2 asysty do fpla ;)
5
Ale jak to na niego nie liczy? Przecież to przyszła 21 letnia gwiazda futbolu, która 2 tygodnie temu zaliczyła debiut w młodzieżówce Hiszpanii
0
Messi biega czy jak zwykle?
1
@FafitFCB
Kogo ma? De Jonga, Pjanicia, Coutinho, Puiga oraz Busquetsa i Roberto na których każdy narzeka?
0
@David00
Ale przy drugiej i trzeciej
9
Fakt, że Arsenal gra wypchniętym z Chelsea Willianem, podczas gdy tamci kupują sobie Wernera, Ziyecha i Havertza był trochę smutny dla kibiców The Gunners, a tutaj proszę, brazol z 2 asystami
1
@cchesterr43
Tenis to będzie dopiero po tym spotkaniu :)
70
Akurat wróci jak się Dembele połamie
56
@SHIBA
Ale mnie śmieszą takie życiowe teksty, pożegnania na tej stronie. Dla niektórych La Rambla to chyba część życia. Sad
0
@Nolife1899
Connor Murphy
0
Francja potęga piłkarska bez dwóch zdań, ale ta ich dzisiejsza jedenastka wielkiego wrażenia nie robi. Portugalia prezentuje się dużo lepiej
0
Jedyna pozycja Messiego, która zapewni Barcelonie odpowiedni balans to środek ataku, fałszywa dziewiątka. Ktoś kiedyś podesłał tutaj filmik, który dobrze to tłumaczy.
0
Ale ten Ansu kręci nimi. Będzie z niego kot coś czuję
0
@FCBKasza
Nie ma kanału wcześniej
8
Oby miał jaja posadzić czasem Messiego na ławce, tak jak zrobił to kiedyś Enrique.
1
@Pawlak1992
Obawiam się, że Thiago Silva nie wyżywiłby rodziny za pensję w Barcelonie
0
Ter Stegen
Semedo-Lenglet-Pique-Alba
Thiago-De Jong
Coutinho
Dembele-Messi-Depay
Mmm...
3
Polaka niosą w tej trumnie chyba xD
2
@KamilZ
Sterling/Kane/Sancho/Rashford mówią cześć
3
Laska Szpilki kontra Linkiewicz na następnej gali XDD
1
@matirix20
Ja przez Mielone :( Po pierwszym prostym wiedziałem, że rip.
0
Nie oglądam meczu ale po statystykach widzę, że Portugalia nieźle gniecie Chorwację :o
1
Wiewiór bardzo ładnie, widać że trenuje.