Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City - PSG? Arabski finał?
3
Atalanta ma trochę za swoje. Wykopywali tylko na Zapate od czasu strzelenia bramki.
0
Eh.......
0
@messiandiniesta
Chciał być dla PSG tym kim jest Messi dla Barcelony, więc niech się nie dziwi ;)
0
Kimpembe jakiś elektryczny
9
Chciałbym, żeby Neymar po raz kolejny pożałował przejścia do tego zabawnego klubu. Jazda Atalanta!
0
Włączyłem, 15 sekund i bramka, nie dziękujcie :D
1
@Katalonbar
Oczywiście, że Vidal. Przyda się walczak w środku pola na Bayern. Żeby tylko czerwonej nie zarobił...
0
@Dejvo
Już widzę jak Griezmann który sam nie wie gdzie ma biegać wymienia się pozycjami, może jeszcze Messi będzie mu posyłał ciasteczka
2
@tristan87
Messi będzie się cofał do pomocy i zostaniemy bez napastnika. Bez sensu
13
Dembele do United, Sancho do Barcelony :)
0
@ShawnC
Ale za Griezmanna możesz dać np. takiego Roberto, który również biega i jest lepszy w defensywie
6
Z jednej strony Griezmann i tak praktycznie nic nie daje w ofensywie więc ciekawa opcją. Z drugiej natomiast graliśmy już chyba tak w tym sezonie i za ciekawie nie było
0
@mr_robot
Goretzka > Busquets, FDJ > Thiago
10
@Dembouz1899
Rzeczywiście pomogło
0
@Rewolucja123
Dlaczego bez De Jonga?
1
@cules100pro
Też się w sumie nad nim najbardziej zastanawiałem. Ale kto za niego? Rakitić nie przekonał wczoraj. Roberto?
0
Jaki środek pola na Bayern? Busquets - Vidal - De Jong nie wygląda źle. Fizycznie daliby radę
0
@MarioVeB!
Ale ja nie powiedziałem, że Bayern nie straci bramki. Pytanie ile ich strzeli
0
@daniel32778
Żeby zagrać dobrze w obronie Messi musiałby zacząć naprawdę bronić. Dlatego pisałem o grze na 100%. Jednak wszyscy wiemy jak to będzie wyglądać
0
@MarioVeB!
Myślę, że nic specjalnego stać się nie musi, po prostu Bayern i Barcelona muszą zagrać po swojemu
2
Nie wiem co by się musiało stać, żeby Barcelona wygrała z Bayernem. Nasi musieliby chyba zagrać na 100% procent od pierwszej do ostatniej minuty, co nie zdarzyło im się chyba od 2 lat.
3
Przecież Setien nie ma pojęcia co należy zmienić to jak on ma przeprowadzać zmiany. Zrobił je tylko dlatego, żeby nikt nie mówił, że ich nie było. To samo z Monchu. Dał mu zadebiutować całe 7 minut - QUIQE DAJE SZANSĘ WYCHOWANKOM.
3
Czekam na kursy Bayern Barcelona, łatwe pieniądze.
2
Kiedy Barcelona zagra na 100% od pierwszej do ostatniej minuty? Zawsze argumentem było to że się oszczędzają. Na co oni się oszczędzają? Na ostatnie (ewentualne) 3 mecze sezonu, poprzedzone wakacjami? Im się nie chce czy jak? Brakuje motywacji? O co tu chodzi?
0
Bardzo dobra pierwsza połowa. Świetni Messi, Semedo i Lenglet
3
Lenglet to jest klasa
0
Aż ptaki było na słychać na Camp Nou xD
0
Eh nie ma tej otoczki bez kibiców :)
0
@MesQueUnClub96
Widziałem właśnie ale bez kierownicy to chyba lipa