0

City - PSG? Arabski finał?

3

Atalanta ma trochę za swoje. Wykopywali tylko na Zapate od czasu strzelenia bramki.

0

Eh.......

0

@messiandiniesta
Chciał być dla PSG tym kim jest Messi dla Barcelony, więc niech się nie dziwi ;)

0

Kimpembe jakiś elektryczny

9

Chciałbym, żeby Neymar po raz kolejny pożałował przejścia do tego zabawnego klubu. Jazda Atalanta!

0

Włączyłem, 15 sekund i bramka, nie dziękujcie :D

1

@Katalonbar
Oczywiście, że Vidal. Przyda się walczak w środku pola na Bayern. Żeby tylko czerwonej nie zarobił...

0

@Dejvo
Już widzę jak Griezmann który sam nie wie gdzie ma biegać wymienia się pozycjami, może jeszcze Messi będzie mu posyłał ciasteczka

2

@tristan87
Messi będzie się cofał do pomocy i zostaniemy bez napastnika. Bez sensu

13

Dembele do United, Sancho do Barcelony :)

0

@ShawnC
Ale za Griezmanna możesz dać np. takiego Roberto, który również biega i jest lepszy w defensywie

6

Z jednej strony Griezmann i tak praktycznie nic nie daje w ofensywie więc ciekawa opcją. Z drugiej natomiast graliśmy już chyba tak w tym sezonie i za ciekawie nie było

0

@mr_robot
Goretzka > Busquets, FDJ > Thiago

10

@Dembouz1899
Rzeczywiście pomogło

0

@Rewolucja123
Dlaczego bez De Jonga?

1

@cules100pro
Też się w sumie nad nim najbardziej zastanawiałem. Ale kto za niego? Rakitić nie przekonał wczoraj. Roberto?

0

Jaki środek pola na Bayern? Busquets - Vidal - De Jong nie wygląda źle. Fizycznie daliby radę

0

@MarioVeB!
Ale ja nie powiedziałem, że Bayern nie straci bramki. Pytanie ile ich strzeli

0

@daniel32778
Żeby zagrać dobrze w obronie Messi musiałby zacząć naprawdę bronić. Dlatego pisałem o grze na 100%. Jednak wszyscy wiemy jak to będzie wyglądać

0

@MarioVeB!
Myślę, że nic specjalnego stać się nie musi, po prostu Bayern i Barcelona muszą zagrać po swojemu

2

Nie wiem co by się musiało stać, żeby Barcelona wygrała z Bayernem. Nasi musieliby chyba zagrać na 100% procent od pierwszej do ostatniej minuty, co nie zdarzyło im się chyba od 2 lat.

3

Przecież Setien nie ma pojęcia co należy zmienić to jak on ma przeprowadzać zmiany. Zrobił je tylko dlatego, żeby nikt nie mówił, że ich nie było. To samo z Monchu. Dał mu zadebiutować całe 7 minut - QUIQE DAJE SZANSĘ WYCHOWANKOM.

3

Czekam na kursy Bayern Barcelona, łatwe pieniądze.

2

Kiedy Barcelona zagra na 100% od pierwszej do ostatniej minuty? Zawsze argumentem było to że się oszczędzają. Na co oni się oszczędzają? Na ostatnie (ewentualne) 3 mecze sezonu, poprzedzone wakacjami? Im się nie chce czy jak? Brakuje motywacji? O co tu chodzi?

0

Bardzo dobra pierwsza połowa. Świetni Messi, Semedo i Lenglet

3

Lenglet to jest klasa

0

Aż ptaki było na słychać na Camp Nou xD

0

Eh nie ma tej otoczki bez kibiców :)

0

@MesQueUnClub96
Widziałem właśnie ale bez kierownicy to chyba lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?