0

No Chelsea odleciała w tym okienku. Pulisic, Ziyech, Werner, Havertz. Woooo

18

Ale teraz było widać geniusz taktyczny brzęczka, fejk podanie do przodu z wolnego a tak naprawde wycofanie do bramkarza

0

Ok, spoko, Messi zostaje, Barto zostaje, odszedł jedynie Rakitić, który i tak odgrywał małą rolę w poprzednim sezonie. Busi, Suarez siedzą na dupie, transferów póki co nie widać. Fajnie, że Messi się w końcu odezwał, może teraz coś się ruszy?

1

@elejhen
Bez kitu xD Ale zaraz BarcaInfo wyjedzie ci "GdZie Są HejTeRzy MesSiEGo" jakby coś się zmieniło xDDD

0

@Kvothe07
Dokładnie. Messi zostaje, bo musi. Nic się nie zmieni, ba, będzie jeszcze gorzej. Jest się z czego cieszyć.

0

@cules100pro
Ale Leo przemyślał to już wcześniej. Wiedział o tym, że zmieni miasto, że jego dzieci zmienią szkołę, że przeniesie się ze słonecznej Barcelony do (prawdopodobnie) deszczowego Manchesteru. Jakoś wtedy mu to nie przeszkadzało. Problemy zaczęły się, gdy okazało się, że kontrakt nie pozwala mu odejść za darmo. I że żaden klub nie chce go za te pieniądze. Wydaje mi się również, że Pep doskonale wie o problemach związanych z ustawieniem Leo na boisku i wcale nie był taki chętny na ten transfer.

5

Wypożyczyć go na rok do Bayernu, wróci z 5kg mięśni więcej

2

Annouby!! Co za mecz, dla takich chwil nie śpi się po nocach :D

6

Po co nam Neymar, mamy Fatiego :-)

0

Czyżby Leo zdał sobie sprawę, że żaden klub nie chce wydać na niego tyle pieniędzy?

1

Ten Rodrigo to jest dzisiaj mem.

0

Oj bidnie wygląda to Navas-Rodrigo-Ferran Torres. Pedro-Villa-Torres to było to. Swoją drogą dziwne że taka futbolowa potęga jak Hiszpania nie ma topowej 9tki już od dłuższego czasu.

7


Co to był za występ Messiego...

0

@AnnaMarianna
Dior Sauvage

0

@CZAJUN_119
Tutaj nie przetłumaczysz. Zaraz i tak pojawią się goście "cIeKawE KtO StrZeLi tE 50 GOli w sEzoNie".

0

@BarcaInfo
No i dobrze. Chociaż moim zdaniem powinni rozważyć sprzedaż za ofertę ~200mln. Jeśli nie znajdzie się chętny Leo normalnie wraca do Barcelony. Gdyby nie było widać po nim zaangażowania, wysłać go na trybuny. Tak zniszczyć swoją legendę w ostatnim roku...

2

Jeszcze będzie strzelał bramy Barcelonie

0

@Bernard777
Na pewno? Nie ma nic na ten temat w google :D
A co do koszulki to ten ciemny zieleń piękny :)

1

@barpol11
Nie no co ty, to pewnie Furgała

2

Jak była pierwsza gra w którą zagraliście na komputerze? //Duke Nukem: Manhattan Project :D

0

@wierbafcb
3 level polecam się

1

@FafitFCB
No nie mów mi, że Messi nie słuchał peanów po triumfach Barcelony ;)

0

@mesi8191
What. Byłem przekonany, że jest lewonożny.

0

Na miejscu Barcelony postawiłbym warunek, że B.Silva musi zostać włączony w operacje. Oprócz niego i Sancho nie ma na rynku żadnego lewonożnego skrzydłowego na odpowiednim poziomie (możliwego do wyjęcia).
Edit. Ok. Sancho jest prawonożny, tak więc tym bardziej oprócz Silvy nie widzę innej opcji.

2

@didzejos
Bo na tym polega budowanie drużyny. No ale nie, według La Rambli powinniśmy od razu wystawić puiga, fatiego, pedriego, trincao, o. busquetsa i innych młodych w pierwszym składzie.

2

Coutinho, Griezmann, Dembele, Jesus, B.Silva, Fati, Trincao. No z przodu byłby ogień. Dodać do tego wybieganą pomoc, De Jonga na swojej pozycji, szybkich bocznych obrońców oraz brak świętych krów przy pressingu i bieganiu do kontry. To mogłoby śmigać.

9

@robsesh
200mln w tym piłkarze... Ludzie

4

Komentarz usunięty

2

@TR3YWAY
Zawsze byłeś krejzolem

0

@Azi
A czy ty nie opierasz swoich słów na domniemaniach? Piszesz, że Koeman będzie miał wolną rękę do budowania drużyny z Messim i resztą starej kampanii w składzie. Skąd to wiesz? Wcale tak nie musi być. Każdy opiera się na domniemaniach, bo w zasadzie nikt nic nie wie. A na pewno nie kibice Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?