1

Ależ to będzie pojedynek... Marcin Bułka vs Robert Lewandowski!

2

PSG przypomina mi trochę Barcelonę Lucho z 1 sezonu

0

Lipsk niczym Barcelona

1

@kamilop
Lautaro albo Jesus. Widziałbym też Aube ale jednak jest za stary

1

Neymar mógłby dorabiać jako kaskader w wolnych chwilach

1

@FCMichalo
I bardzo dobrze. Potrzeba skrzydeł. Oby tylko się znowu nie połamał

0

@BarcaInfo
Przecież kasa na transfery miała być. Podobno redukcja pensji i lecimy? Czy jednak nie?

1

@Explode
Wystarczy żeby biegał sam za siebie, od kilku sezonów nie widziałem nawet tego

0

Wszystko znów skupione wokół Messiego. Czyli chyba możemy zapomnieć o pressingu i zaangażowaniu całej drużyny. No chyba, że nagle Messiemu zacznie chcieć się biegać

1

@Coutinho007
Nie pożegnają ich na meczu ale pewnie coś wykombinują. Akurat w Barcelonie potrafią żegnać swoje legendy.

1

@pele1282
A dlaczego mają sprzedać Albę?

2

No słowa Bartomeu dają nadzieję... pierwszy raz od dawna. Oby nie skończyło się na obietnicach

0

Czy w tym kraju nie ma komentatorów na poziomie? Od X lat ciągle to samo. Na zmiane: Strejlau, Hajto, Żewłakow. A do tego Szpakowski mylący co 3 nazwisko. No litości...

2

@D10SLEO
Ta odejdą Braithwaite, Rafinha, Alena i Wague.

0

@JimMorrisonFCB
Pomyślę nad tym. Tylko ciężko go wcisnąć. Raczej warto mieć jakiegoś zawodnika na ławce który regularnie gra? Chociażby w wypadku jakiejś kontuzji

0

@itmustbejoke
Bo Mbappe drybluje gdy ma dużo miejsca przed sobą. Wypuszcza piłkę i biegnie. W Ligue 1 praktycznie wszyscy murują grając na PSG ;) To nie jest tak zwinny piłkarz jak Messi, czy Neymar

0

Zrobiłem sobie składzik w FPL. Ogólnie to moja pierwsza przygoda z nią. Co sądzicie?
https://imgur.com/JFSJR9d

0

@Kasta87
Najlepiej to nie zaczynać. Ale jeśli już bardzo chcesz to zależy co chcesz obstawiać. Jeśli jakieś popularne zdarzenia to fortuna chyba ma najlepsze kursy. Bardzo szeroką ofertę ma natomiast betclic. Ja osobiście lubię betfana, głównie za grę bez podatku (przy 3 zdarzeniach z minimalnym kursem).

0

@MichuPlayPL
Czy wy naprawde nie widzicie że Messi i Griezmann nie mogą grać razem? Że to ta sama pozycja, że zabierają sobie miejsce na boisku?

0

@icon3520
A z czego chciałbyś kupić takich grajków jak VDB i Lautaro? Na kredyt z Bociana?

2

Cóż, skoro tyle ludzi bawi się w managera to zabawie się i ja.

Ter Stegen
Semedo - Upamecano - Lenglet - Alba
De Jong
Pjanic - Van de Beek
Messi - Lautaro M. - Dembele

Ławka: Neto, Pique, Araujo, Emerson, Firpo, Puig, Roberto, Keita, Fati, Trincao, Suarez.

Do sprzedania: Umtiti, Rakitić, Busquets, Vidal, Griezmann, Coutinho.

Myślę, że nawet całkiem do zrealizowania pod względem finansowym.

0

@Tabi9
Ciężko znaleźć następcę Suareza. Lautaro nie łapał się ostatnimi czasy do 11-tki Interu, Jesus nie do wyjęcia z City, Auba za stary. Kto inny?

1

Murray vs Mitchell :D

2

Mitchell co za spotkanie :O

0

Ale dlaczego tyle osób tutaj chce Pimiente? Przyznam szczerze, że nie oglądałem meczów Barcy B. Ludzie chcą go dlatego, bo liczą, że każdy trener młodzieżowy zostanie drugim Guardiolą, czy gość rzeczywiście grał ładną piłkę z Barcą B? To gość z jajami czy kolejny dobry tatuś dla starych dziadków w tym klubie?

6

@artur_26
Przecież jeden gracz sam nic nie zrobi... A no tak, Neymar potrafił sam ciągnąć zespół z Atalantą ;)

0

@GreatGig
Se queda

0

@applemint
A co ten Real obecnie prezentuje? Za parę lat będą mieli pakę? A skąd to można wiedzieć... Równie dobrze mogą tych młodych sprzedać (tak jak Achrafa). Real ledwo wygrał ligę z tak słabą Barceloną. Oni są tak słabi jak my.

0

@Azi
Ciężko mówić o kluczowej chwili gdy przegrywasz 8-2.

0

@kylo12
Griezmann nie był gościem który robi szum. Sam o sobie mówi że nie umie dryblować. Nigdy nie był dryblerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?