0

@Hindus No oby, oby

1

@Hindus Tylko jeszcze nie powiedział gdzie chce odejść

2

@jacobFCB Odwrotny kolonializm

0

@kamiVeB Albo PSG

0

@macio_944 Czyli to nie fejk?

0

@TaughtMule Ale który Julian? Bo przecież nie Alvarez

0

Kylian na luzie 2 brameczki strzeli

3

@liberoFCB Jako kibic Barcelony mogłeś być nieobiektywny, ale nie ślepy.
To, że Messi zawsze był lepszy było naprawdę łatwo widoczne, ale niektórzy po prostu nie chcieli widzieć

0

@CarlosFun Z Jordanią pewnie nie zagra całego meczu, Argentyna też juz ma zapewnione pierwsze miejsce to nie będą sie spinać.
Mbappe dziś pewnie strzeli 2-3 bramki

2

I pomyśleć, że jeszcze 4 lata temu Messi miał na Mundialach strzelonych łącznie tylko 6 bramek
Przy obecnym formacie pewnie wyprzedzi go nie tylko Mbappe, ale w topce powinien sie utrzymać na długo

5

@Luciano99 No ale jednak to uzaleznienie od bramek Messiego nie wyjdzie im na dobre. Z mocniejszymi druzynami reszta drużyny też będzie musiała zacząć strzalać

0

@Karol145 Przecież Alvarez zepsuł chyba tylko jedną okazje, nawet jeśli 2 to by było 4:0

0

Alferranez dzisiaj stabilnie, ukradł Messiemu piękna asyste, na szczęście GOAT dobił

4

@Esteban_ narzekają i kradną, w tym przypadku moje 5zł

6

@Esteban_ @AmigoBlancos Ty się chłopie zastanów, oszukales La Ramble

0

Brakuje jakiegoś skrzydłowego na boisku

0

Za dużo kombinuje Leo

0

Messi się oszczędza póki co

1

Ważne, ze w 2022 trafiał

1

@19xavi93 i tak nie trafił w bramkę to chyba bez znaczenia

2

Dwa faule, dwa karne dawać :D

0

@Bilon87 Dla Argentyny w sumie bez większej różnicy, z Jordanią pewnie postrzelają i 1 miejsce będzie

1

W zasadzie oddany darmo, Casado też finalnie za jakieś 15mln odejdzie

3

Jota Jordi z El Chiringuito pisze: "Dalej Argentyna, trzeba dziś wygrać", dodając do tego emotkę mrugnięcia okiem.

XD

No to fichado

0

@MsBarca Niby drogo, ale wystarczy spojrzeć za ile sprzedawana jest co roku "fifa" i juz drogo trochę mniej

1

Im szybciej zrozumiemy, że to praktycznie niewykonalne tym lepiej dla nas.
A może to wszystko to tylko wymysły prasy, nie wiem

3

@jacobFCB w jednej połowie to wiedziałem, ale że nie przedzielone golem innego piłkarza to też nie miałem pojęcia

0

@Nazio_87 A my czekamy az sie okienko otworzy :)

0

Obrońcy sie nie popisali, taka piłka nie powinna dojść do Yamala

0

Why always Yamal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?