LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus No oby, oby
1
@Hindus Tylko jeszcze nie powiedział gdzie chce odejść
2
@jacobFCB Odwrotny kolonializm
0
@kamiVeB Albo PSG
0
@macio_944 Czyli to nie fejk?
0
@TaughtMule Ale który Julian? Bo przecież nie Alvarez
0
Kylian na luzie 2 brameczki strzeli
3
@liberoFCB Jako kibic Barcelony mogłeś być nieobiektywny, ale nie ślepy.
To, że Messi zawsze był lepszy było naprawdę łatwo widoczne, ale niektórzy po prostu nie chcieli widzieć
0
@CarlosFun Z Jordanią pewnie nie zagra całego meczu, Argentyna też juz ma zapewnione pierwsze miejsce to nie będą sie spinać.
Mbappe dziś pewnie strzeli 2-3 bramki
2
I pomyśleć, że jeszcze 4 lata temu Messi miał na Mundialach strzelonych łącznie tylko 6 bramek
Przy obecnym formacie pewnie wyprzedzi go nie tylko Mbappe, ale w topce powinien sie utrzymać na długo
5
@Luciano99 No ale jednak to uzaleznienie od bramek Messiego nie wyjdzie im na dobre. Z mocniejszymi druzynami reszta drużyny też będzie musiała zacząć strzalać
0
@Karol145 Przecież Alvarez zepsuł chyba tylko jedną okazje, nawet jeśli 2 to by było 4:0
0
Alferranez dzisiaj stabilnie, ukradł Messiemu piękna asyste, na szczęście GOAT dobił
4
@Esteban_ narzekają i kradną, w tym przypadku moje 5zł
6
@Esteban_ @AmigoBlancos Ty się chłopie zastanów, oszukales La Ramble
0
Brakuje jakiegoś skrzydłowego na boisku
0
Za dużo kombinuje Leo
0
Messi się oszczędza póki co
1
Ważne, ze w 2022 trafiał
1
@19xavi93 i tak nie trafił w bramkę to chyba bez znaczenia
2
Dwa faule, dwa karne dawać :D
0
@Bilon87 Dla Argentyny w sumie bez większej różnicy, z Jordanią pewnie postrzelają i 1 miejsce będzie
1
W zasadzie oddany darmo, Casado też finalnie za jakieś 15mln odejdzie
3
Jota Jordi z El Chiringuito pisze: "Dalej Argentyna, trzeba dziś wygrać", dodając do tego emotkę mrugnięcia okiem.
XD
No to fichado
0
@MsBarca Niby drogo, ale wystarczy spojrzeć za ile sprzedawana jest co roku "fifa" i juz drogo trochę mniej
1
Im szybciej zrozumiemy, że to praktycznie niewykonalne tym lepiej dla nas.
A może to wszystko to tylko wymysły prasy, nie wiem
3
@jacobFCB w jednej połowie to wiedziałem, ale że nie przedzielone golem innego piłkarza to też nie miałem pojęcia
0
@Nazio_87 A my czekamy az sie okienko otworzy :)
0
Obrońcy sie nie popisali, taka piłka nie powinna dojść do Yamala
0
Why always Yamal