0

@AmigoBlancos Zagrałem te dwa celne strzały Messsiego, ale na STS kurs dużo niższy:)

1

@jacobFCB Przez ponad tydzień czerwca padało, mi na razie wystarczy

2

@agaFCB Szkoda, że historia bez happy endu, bo Niemcy i tak wygrali

1

@AmigoBlancos No z tym Pedrim to odważnie, bo chłop jak ma czystą pozycję do strzału to i tak zazwyczaj szuka podania

0

@Kubsoleon "Nie wiesz tego, poza tym jeśli Flick go bardzo chciał to miał prawo go dostać."

No oczywiście, że miał prawo, pełna zgoda. Po prostu jeśli jego priorytetem okaże sie Gordon kosztem sprowadzenia klasowego SO to nie będzie mi "szkoda" Flicka tak jak to ująłeś w komentarzu, bo to jego decyzja.

No chyba, że jednak Gordon był zachcianką Deco, a nie Flicka, ale raczej nie

1

@BARCA1899Messi Moim zdaniem jest sens
Jak trafisz na dobrą promke to kupisz PS5 za 1800-1900zl, a PS6 prawdopodobnie nie będzie tańsza niz 3000-3500zl.
Moim zdaniem nie warto czekać, kup PS5, a jeśli wyjdzie 6 i Cię zainteresuje to najwyżej sprzedasz 5 i tyle.
@Frimpong no nie "już", bo minie 7 lat od debiutu PS5, czyli taki standardowy cykl generacji konsol.
To, że powstało mało gier na nowe generacje to niestety prawda

2

@Kubsoleon Szkoda? To Flick wolał wydać 80mln na Gordona zamiast na klasowego SO(o ile faktycznie nikt juz nie przyjdzie).

1

@maroon No tylko, priorytetami był SO i "9", wciąż ich nie mamy

Tak, wiem, ze okienko sie jeszcze nie otworzyło. Realowi nie przeszkodziło to w zrobieniu kilku bardzo dobrych transferów

@galix22 Szybki i dużo pressuje, pytanie czy to nie za mało jak na skrzydłowego (a więc napastnika) Barcelony. Oby sie jeszcze rozwinął, potencjał pewnie jest

0

@FcPortoFan1999 to może dwa łby?

0

@Maker0 Akurat Rapha to w tym sezonie więcej nie grał niż grał. No chyba, ze trzyma go jeszcze zmeczenie z poprzedniego sezonu:)

1

Rok zagrał na topie, a teraz kontuzje, no szkoda.

0

@mekston Aa ok, nie ogarnąłem, ze juz nie mają szans na 3 miejsce

3

@July_6_BcN potwierdzam, miejsce w cieniu i zimny napój i perfecto

2

@tadzik447 Padało przez ponad tydzień i upałów nie było

@JBgomeS No chyba każdy chciałby taką stabilność, ale niestety w Polsce przez 8-9 miesięcy nie da sie chodzić w koszulce na krótki rękaw bez bluzy, a poranki przez zdecydowaną większość roku są chłodne/zimne/mroźne, a niestety tylko sporadycznie ciepłe.
Nic dziwnego, że ludzie w Polsce są spragnieni ciepła i ładnej pogody skoro tak późno sie zaczyna i szybko kończy

1

@tadzik447 przy 15 tez mozna, ale co to za frajda jak zimno na wietrze
Po to jest lato żeby było ciepło, zimno("fajnie") jest przez 8 miesięcy w roku

0

@masik86 no chyba, ze nikogo innego już nie kupimy na SO to niech zostanie i walczy o skład

0

@mekston Z ewentualnie 3 pkt bez szans na wyjście?

0

@Zoker No i pięknie. W mieszkaniu 25°, więc bez tragedii

0

@KrychaFCB Uczciwe trzeba przyznać, że jednak wyniki dużo gorsze niż gra, bo w obu meczach zdecydowanie dominowali przeciwnika, ale niestety nieskuteczność decydowała o stracie punktów

1

@BillyButcher No w sumie to myślę, że byłaby to fajna inicjatywa i raczej nasz prezydent nie miałby z tym problemu

2

@Arden Messi, Lewandowski czy Neymar pare lat po zakończeniu kariery też będą mogli sie tak popisywać

1

@shinthps O cholera, no to chłop ma przes*ane

1

@matirix20 Najwięcej emocji to zdecydowanie wygrana Argentyny z Francją, przebieg meczu perfekcyjnie zbudował emocje

1

@barcelonaLM No nic, pozostaje czekać na 6000 dni, szybko zleci

1

@FcPortoFan1999 Może wpływ strefy czasowej, godzin rozgrywania meczów tam na miejscu i klimat? Raczej w sezonie ligowym w Europie rzadko grają przy 25-30°C, choć tam w Ameryce na niektórych stadionach mają zamykane dachy i klime.
Ale takim hiszpańskim amigosom pewnie srednio pasuje rozgrywanie meczów w południe. W teori nie powinno to mieć znaczenia, ale podejrzewam, że jakieś ma.

0

@Sulimo No tez nie rozumiem dofinansowywania milionerów, ale skoro Mozdzonek nie lepszy to raczej nie powinien sie wypowiadać

1

@Spider_Man Te przepisy wchodzą juz do futbolu czy jedynie "testy" na MŚ?

5

@A4ron Ja nie chcialem ani tamtego karnego ani teraz tych durnych przepisów.

3

@LOPEZ16 No ja nie umiem kibicować Maroko po finale mistrzostw Afryki i nie chodzi mi tu już o decyzję "za biurkami", ale o to jak niesportowo zachowywali sie organizatorzy i sami pilkarze wobec przeciwników. Hakimi wielka gwiazda, ale podpierdzielal z kibicami reczniki bramkarzowi przeciwnika

2

Kuriozalna kartka dla zawodnika Paragwaju. Co oni chcą zrobić z tym sportem?
Turek zobaczył jak przeciwnik zakrywa usta i poleciał poskarżyć się sędziemu i od razu czerwo, przedszkole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?