1

@19xavi93 i tak nie trafił w bramkę to chyba bez znaczenia

2

Dwa faule, dwa karne dawać :D

0

@Bilon87 Dla Argentyny w sumie bez większej różnicy, z Jordanią pewnie postrzelają i 1 miejsce będzie

1

W zasadzie oddany darmo, Casado też finalnie za jakieś 15mln odejdzie

3

Jota Jordi z El Chiringuito pisze: "Dalej Argentyna, trzeba dziś wygrać", dodając do tego emotkę mrugnięcia okiem.

XD

No to fichado

0

@MsBarca Niby drogo, ale wystarczy spojrzeć za ile sprzedawana jest co roku "fifa" i juz drogo trochę mniej

1

Im szybciej zrozumiemy, że to praktycznie niewykonalne tym lepiej dla nas.
A może to wszystko to tylko wymysły prasy, nie wiem

3

@jacobFCB w jednej połowie to wiedziałem, ale że nie przedzielone golem innego piłkarza to też nie miałem pojęcia

0

@Nazio_87 A my czekamy az sie okienko otworzy :)

0

Obrońcy sie nie popisali, taka piłka nie powinna dojść do Yamala

0

Why always Yamal

0

@Raphinha11 Fabian i Gavi(ok, beton wystawił go na skrzydle) też sie nie popisali z Wyspami

1

@SinMistico a on nie miał urazu?

0

No to jest niesamowite jak mało bramek strzela Hiszpania na mundialach, nawet w 2010 byla straszna bieda i mimo potężnej kadry tak naprawdę przepychali te mecze

0

No Hiszpania już na lekkim musiku, było wiadome, że Yamal od początku.
Czego się spodziewać? Mam nadzieję, że nie będą 90% akcji opierać tylko na Yamalu, bo daleko tak nie zajdą na turnieju

2

@Hasszz Zdecydowanie lepszy niż Trzask, który podobnie jak Tusk mowi prawdę tylko wtedy, gdy sie pomyli
Zlapiesz za rękę to powie, ze to nie jego ręka.

2

@Rupert_Haubica No niestety o normalnych godzinach jest 1 mecz dziennie, ewentualnie 2 jeśli w weekend.
No ale dziś mecz Hiszpani o 18, jutro o 19 Argentyna takze teraz akurat będzie co oglądać.

@FcPortoFan1999 Na każdym Mundialu są mecze wieczorne, różnica taka, że przy Mundialu w naszej strefie czasowej reszta jest w godzinach popołudniowych, więc można oglądać, a jeśli Mundial w USA to niestety zdecydowana większość wymaga zarwania nocki.
Na szczęście w fazie play-off będzie sporo meczów o normalnych godzinach

0

@MichuZ44 A Real wycenia Camavinge na 60mln

1

@Aragorn33 Juz im wystarczająco długo tłumaczyliśmy czym jest dla Polaków UPA i Wołyń, nawet dziecko by zrozumiało, a przywódcy państwa nie potrafili albo nie chcieli zrozumieć.
To nie są dzieci

0

@RafiVeB dołożyłem jeszcze gola lub asyste Messiego i łączny kurs 5.25 także slabo skoro u innych ponad 7 za same strzały

42

@Aragorn33 "I nic tu nie zmienia fakt, że Ukraina sama jest sobie winna i zaczęła tę awanturę."

Moim zdaniem to właśnie zmienia wszystko. Cieszę się, ze mamy prezydenta dbającego o Polskę i jej historię

0

@AmigoBlancos Ja na STS około 4.50 za 2 celne zza pola także ogromna różnica

1

@BARCA1899Messi To juz zależy. W Xboxie mam napęd, ale od 3 lat ani razu go nie użyłem, bo wersje cyfrowe są dla mnie wygodniejsze.
Natomiast dopłacając do napędu możesz później grać dużo taniej, bo nie dość, ze możesz kupować używane gry to jeszcze po ich ukończeniu możesz je sprzedać praktycznie bez straty.
Ja kupiłem tak kilka gier, zadna mi nie podeszla, więc je później sprzedałem. Gdybym kupił tak cyfrowe to niestety już bym kasy nie odzyskał.
Ostatnio kupiłem KCD 2 cyfrowo i niestety mi nie podeszło, kasa w błoto.
Gdybym kupił na płycie to bym odzyskał znaczną część kasy
GTA6 i tak szybko nie kupisz używki w dobrej cenie, a domyślam sie, ze po jej ukończeniu nie będziesz sprzedawać tylko będziesz do niej co jakiś czas wracać, więc mógłbyś wziąć bez napędu :)

0

@AmigoBlancos Zagrałem te dwa celne strzały Messsiego, ale na STS kurs dużo niższy:)

1

@jacobFCB Przez ponad tydzień czerwca padało, mi na razie wystarczy

2

@agaFCB Szkoda, że historia bez happy endu, bo Niemcy i tak wygrali

1

@AmigoBlancos No z tym Pedrim to odważnie, bo chłop jak ma czystą pozycję do strzału to i tak zazwyczaj szuka podania

0

@Kubsoleon "Nie wiesz tego, poza tym jeśli Flick go bardzo chciał to miał prawo go dostać."

No oczywiście, że miał prawo, pełna zgoda. Po prostu jeśli jego priorytetem okaże sie Gordon kosztem sprowadzenia klasowego SO to nie będzie mi "szkoda" Flicka tak jak to ująłeś w komentarzu, bo to jego decyzja.

No chyba, że jednak Gordon był zachcianką Deco, a nie Flicka, ale raczej nie

1

@BARCA1899Messi Moim zdaniem jest sens
Jak trafisz na dobrą promke to kupisz PS5 za 1800-1900zl, a PS6 prawdopodobnie nie będzie tańsza niz 3000-3500zl.
Moim zdaniem nie warto czekać, kup PS5, a jeśli wyjdzie 6 i Cię zainteresuje to najwyżej sprzedasz 5 i tyle.
@Frimpong no nie "już", bo minie 7 lat od debiutu PS5, czyli taki standardowy cykl generacji konsol.
To, że powstało mało gier na nowe generacje to niestety prawda

2

@Kubsoleon Szkoda? To Flick wolał wydać 80mln na Gordona zamiast na klasowego SO(o ile faktycznie nikt juz nie przyjdzie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?