MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pikass14 chyba się pogubił xd
1
@Stinger_ Tyle znaczą że ter Stegen za mecz z Monaco miał jedną z najlepszych jak nie najlepszą notę za mecz a wszyscy dobrze wiemy jak zagrał
2
@tbas tak zwana selekcja naturalna
2
Szkoda że jak Pedriemu zawodnik Rayo wjechał na pełnej to sędzia nie był taki skłonny żeby dać czerwoną
4
chłop pół metra obok stoi i nie widzi że nie wyszła piłka
0
Czyli teraz na pozycji na której było mówione że jest priorytetem to zostajemy z 17 i 20 latkiem. A potem zdziwienie że w ważnych meczach gramy jak amatorzy no ale lepiej kupić Olmo za 60mln
0
@Xaviball Yamal
2
@MiloszFCB1899 2
2
@Matheu12 Ale lepiej się rozwijać grając na lepszych zawodników z 2 ligi niż na zawodników z 3 ligi
1
https://gyazo.com/43535442dd465d1061529c9eb05b6198
Ała boli od patrzenia
0
@DLFCB Dla mnie to Wolski najlepszy. Szkoda że teraz nie komentuje EURO
0
@tristan87 Fabian Ruiz
1
@HypeR A wiadomo coś nowego o spider-manie?
0
@HighestInTheRoom Jak Brazylia jakoś wygra Copa + Real wygra LM to wtedy męczennik będzie pompowany na wygranie
4
@tbas u nas 3 pasy i wiele kierowców nie potrafi na nich jeździć a co dopiero jakby tyle pasów było
2
@szkodastrzepicryja Tylko jeden podaje źródło a drugi podpisuje to pod swoje
0
@Encore Jak Atleti odpadnie to my wtedy musimy do półfinału dojść
0
@4drian0 Tak samo. Tylko oby wybili sobie ten pomysł żeby w czwartej części znowu byli Tobey Maguire i Andrew Garfield
0
@Korsain Jutro to oni będą mieli dzień wolny po tym jakże ciężkim meczu
0
@macio_944 To nie ma znaczenia ile doliczył. Oni i tak nie próbowali nawet atakować tylko podawali piłkę w obronie
1
@Niente składy nie są podane i ci co układają stroje nie wiedzą tego kto będzie kapitanem w meczu więc zawsze jest opaska położona przy pierwszym kapitanie
0
@Emhyr Tylko że Liverpool jest w dobrej sytuacji finansowej i mogą zaoferować dobry kontakt trenerowi a w naszej sytuacji jak teraz nie zarezerwujemy trenera to później może być ciężko rywalizować pod tym względem z innymi klubami
1
@HypeR Multiwersum to było coś co za działa tylko raz dalsza kontynuacja tego by była jedną wielką porażką
11
@VegetaPolska W tym sezonie nie ma meczu którego nie można się obawiać
0
Yamal ledwo biega na boisku ale co tam niech gra dalej.
1
Yamal pokazuje dzisiaj ile znaczy prawdziwy z krwi i gości skrzydłowy.
2
https://streamable.com/0vx3wb
ta ostatnia niedziela xd
1
@Encore wyświetlenia nie są wiarygodne bo one po czasie się odświeżają. Film ma już przeszło 100k lików
8
https://x.com/AnonOpsSE/status/1710066625343349121
oho no to grubo
0
@Emhyr no i gitara zabić mecz w pierwszej połowie i potem zmiany