Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
@Rust_Cohle Dziwne jakby była szybka z taką masą
1
@Barcasub Żeby Cię lepiej słyszeć droga wnuczko
0
@Joe_Barbaro Barca 40%, Real 35%
0
@tbas Plum xDD To niezły pies
0
@chavez Mniej więcej tak jak Ty, ale Bayernowi dałbym o 5 więcej
0
@MesQueUnClub96 Około 1.5 na City i 2.7 Real
0
@Kamiloza91 40
6
@Luciano99 Przegrany wpłaca stówę na nową lepiankę dla @Kessie
1
@Rust_Cohle Imo 60/40 dla PSG, ze wzoru Tomasza oczywiście
0
@koziar Naturalnie
2
@koziar To też się pobawię:
Barcelona
Manchester City
Atletico
PSG
BVB
Arsenal
Bayern
Real
Pierwsza grupa będę zadowolony, druga obojętna, trzecia smuteczek
0
@krissu8 Flashscore podaje że 9 i 16 kwiecień, ale nie wiem na ile im ufać
16
Uwielbiam to biadolenie o hurraoptymiźmie, zawsze moralizatorzy muszą wstać, narzucić że ludzie popadają w wyimaginowane skrajności żeby się potasować do swojej pseudo obiektywności xD
8
@Katalonbar Za granicą
4
@JimMorrisonFCB Ja jestem tym dobrym Mariuszem, tym fajnym, a przynajmniej w to wierzę
3
@mambeppe_yomenik Pierwsze w tym tygodniu
4
@JordiAlbion Brawo
5
@Kgorecki2500 Haha @kamyk_23 co Ty wyprawiasz
3
@TR3YWAY My celujemy wysoko jak zawsze, pytanie czy się opłaci
0
@NeroTFP1 Żeś mi teraz muzyczkę do głowy wbił do końca dnia xD
2
@NeroTFP1 Za Donni Yena masz herba też się zastanawiałem nad nim
4
@Barcasub Scott Adkins
9
@MesQueUnClub96 Byś oznaczył chociaż łysego
0
@Gitarkafcb Mogłeś się domyśleć że chłop też ma ambicje i będziecie razem konkurować o to stanowisko, a Ty mu na starcie plan wyjawiasz który może wykorzystać xD
3
@noface Nie doceniasz Roque, chłop ciężko trenuje żeby poprawić termogenezę i utrzymać odpowiednią temperaturę wszystkich ławek co przekłada się na komfort i w rezultacie podwyższone morale całego zespołu
0
@Kengo Real i Bayern imo najbardziej wartościowe kursy
7
@QQL5 Za ten czas zdążyłby się umyć, co za gość
1
@Emhyr Czasem trzeba zobaczyć na własne oczy
2
Hahahaha @Sysia11 co ten twój chłopak oddupił xDDD
1
To Alexis jeszcze śmiga? Ale jajca