0

Notatnik to się przez miesiąc nie załaduje xD

4

Manzano chociaż razy przekrecił madrycioków, ale w jakim pięknym stylu, trza się napić

1

Hahahaha Laporta co przelew odjebał xDDDD

3

Oj coś czuję posypią się bany dzisiaj

0

@Katalończyk 99 Wspominał wiele razy że jest fanem hiszpańskiej piłki i męczy go już to że kibice Barcy i Realu nonstop się przepychają komu on kibicuje

0

@MesQueUnClub96 Tak jak po Tobie widać i słychać że kibicujesz Haalandowi

0

@Katalończyk 99 A to kibicowanie jakiemuś klubowi to obowiązek? Nie można po prostu się interesować futbolem? xD Bekę mam z tego przypisywania dziennikarzy/komentatorów klubom

4

Tupac i Krzychu Krawczyk, idealny duet


1

@Sulimo Polecam zajrzeć, można se kurierem zamówić pakowane próżniowo, ja tylko tutaj kupuję jak przejeżdżam Witowem akurat
https://bacowka-bialypotok.pl/sklep/

1

@Sulimo no nie da się ukryć, top :D

0

@Sulimo No kurła nawet te podrabiane z krowiego mleka nie są złe, ale wiosna idzie to się zacznie redyk

1

@Sulimo No bo takich debili nie brakuje i przez nich później normalni mieszkańcy Zakopca musimy wysłuchiwać jacy to jesteśmy naciągacze, a prawda jest taka że większość zwyczajnie prowadzi swoje biznesy dostosowując się z cenami do rynku i to nie jest żadna chciwość, chciwością jest jak debile kupują w Biedronce smalec, pakują w słoiczki i sprzedają na Krupówkach z ceną razy 5 twierdząc że to swojskie wyroby, albo jak za przejazd taxi gdzie normalna cena jest 5 dych krzyczą 150 a ludzie się nabierają

1

@Sulimo Nie mierz wszystkich jedną miarą kolego, ten wieśniak nie jest ponoć nawet miejscowy

1

@draxidox I dobrze orać pazia, chłop nawet miejscowy nie jest a nam opinię ujową robi, która i tak już nie jest przez tego typu wyzyskiwaczy najlepsza

2

@LionelM95 Pierdzielnąl cie piorun ?

1

@VegetaPolska No i tym samym sztuczne bimbały także potrafią upiększyć, mi tam się podobają

1

Czyżby komuś zabrakło światowej klasy napastnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/e69b356f13701.jpg

7

@VegetaPolska Ale pamiętam jak snułeś plany na więcej

9

@misterio A tam, wystawił mi sete jak to ma w zwyczaju

32

@VegetaPolska I dlatego masz napier*olone pół ciała tatuażami xD

0

@VegetaPolska Speszyłeś się Wegeta takiej okazałości?

0

@Cochise Przesada jest po prostu odrzucająca, jeden tatuaż czy dwa fajnie dobrane spoko, ale niektórzy mają taką manię i się kolorują jak papugi

1

@Kuba_1 Prawdę mówiąc takie średnie

1

@koksik2700 Piękna pasta, dawno nie grałem w Goticzka bo już nie mam PCeta, ale się ograło jakieś ponad 15 razy każdą część.. Czekam teraz aż remake wyjdzie i od razu kupuję na PSke :D

1

@koksik2700 Szakal cygan ebany xD

1

@misterio Nie zawsze właśnie, często jakieś z dupy reklamy wyskakują niezwiązane absolutnie z wyszukiwaniami

9

La rambla reklamuje poradniki dla inżynierów z południa
https://zapodaj.net/images/65a63ba803f12.jpg

0

0

A coś było że Hamilton przechodzi do Ferrari, prawda to? I kiedy

3

@Cochise Panie Łukaszenka nie przelogowałeś się.. No chyba że to główne konto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?