Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Notatnik to się przez miesiąc nie załaduje xD
4
Manzano chociaż razy przekrecił madrycioków, ale w jakim pięknym stylu, trza się napić
1
Hahahaha Laporta co przelew odjebał xDDDD
3
Oj coś czuję posypią się bany dzisiaj
0
@Katalończyk 99 Wspominał wiele razy że jest fanem hiszpańskiej piłki i męczy go już to że kibice Barcy i Realu nonstop się przepychają komu on kibicuje
0
@MesQueUnClub96 Tak jak po Tobie widać i słychać że kibicujesz Haalandowi
0
@Katalończyk 99 A to kibicowanie jakiemuś klubowi to obowiązek? Nie można po prostu się interesować futbolem? xD Bekę mam z tego przypisywania dziennikarzy/komentatorów klubom
4
Tupac i Krzychu Krawczyk, idealny duet
1
@Sulimo Polecam zajrzeć, można se kurierem zamówić pakowane próżniowo, ja tylko tutaj kupuję jak przejeżdżam Witowem akurat
https://bacowka-bialypotok.pl/sklep/
1
@Sulimo no nie da się ukryć, top :D
0
@Sulimo No kurła nawet te podrabiane z krowiego mleka nie są złe, ale wiosna idzie to się zacznie redyk
1
@Sulimo No bo takich debili nie brakuje i przez nich później normalni mieszkańcy Zakopca musimy wysłuchiwać jacy to jesteśmy naciągacze, a prawda jest taka że większość zwyczajnie prowadzi swoje biznesy dostosowując się z cenami do rynku i to nie jest żadna chciwość, chciwością jest jak debile kupują w Biedronce smalec, pakują w słoiczki i sprzedają na Krupówkach z ceną razy 5 twierdząc że to swojskie wyroby, albo jak za przejazd taxi gdzie normalna cena jest 5 dych krzyczą 150 a ludzie się nabierają
1
@Sulimo Nie mierz wszystkich jedną miarą kolego, ten wieśniak nie jest ponoć nawet miejscowy
1
@draxidox I dobrze orać pazia, chłop nawet miejscowy nie jest a nam opinię ujową robi, która i tak już nie jest przez tego typu wyzyskiwaczy najlepsza
2
@LionelM95 Pierdzielnąl cie piorun ?
1
@VegetaPolska No i tym samym sztuczne bimbały także potrafią upiększyć, mi tam się podobają
1
Czyżby komuś zabrakło światowej klasy napastnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/e69b356f13701.jpg
7
@VegetaPolska Ale pamiętam jak snułeś plany na więcej
9
@misterio A tam, wystawił mi sete jak to ma w zwyczaju
32
@VegetaPolska I dlatego masz napier*olone pół ciała tatuażami xD
0
@VegetaPolska Speszyłeś się Wegeta takiej okazałości?
0
@Cochise Przesada jest po prostu odrzucająca, jeden tatuaż czy dwa fajnie dobrane spoko, ale niektórzy mają taką manię i się kolorują jak papugi
1
@Kuba_1 Prawdę mówiąc takie średnie
1
@koksik2700 Piękna pasta, dawno nie grałem w Goticzka bo już nie mam PCeta, ale się ograło jakieś ponad 15 razy każdą część.. Czekam teraz aż remake wyjdzie i od razu kupuję na PSke :D
1
@koksik2700 Szakal cygan ebany xD
1
@misterio Nie zawsze właśnie, często jakieś z dupy reklamy wyskakują niezwiązane absolutnie z wyszukiwaniami
9
La rambla reklamuje poradniki dla inżynierów z południa
https://zapodaj.net/images/65a63ba803f12.jpg
0
@gumaz Jest @flicka
0
A coś było że Hamilton przechodzi do Ferrari, prawda to? I kiedy
3
@Cochise Panie Łukaszenka nie przelogowałeś się.. No chyba że to główne konto