12

@Comentateiro Ale kolega wyżej ma rację, twoja średnia komentarzy na dzień wynosi 65, gdybyś czas który poświęcasz na przelewanie własnej głupoty na internetowe forum poświęcił na czytanie książek to miałbyś go wystarczająco dużo żeby nie utożsamiać czytania z byciem na utrzymaniu

2

@kowal3 Chyba zdziwieni po zwycięstwie

4

@Cochise Przesrane

0

@MessiForeverTheBest I z tym że PSG było wtedy przekręcone bo z tego co pamiętam dwie bramy nieprawidłowo zdobyliśmy

0

@kigani Ta przeciętność pozwala im być faworytem do gry w półfinale Ligi mistrzów, Simeone ma doświadczenie w tych rozgrywkach i dlatego nie będzie to łatwy do ogrania zespół

0

@lucca87 Nikomu

4

@FcPortoFan1999 No nie wiem, bodajże za Ernesto też waliliśmy Atleti w lidze za każdym razem, a w LM już dupa, Atleti imo będzie cięższe niż jakieś niemce

0

@marcin62 Jako kierowca taxi przyznam że to nie jest rzadkość wozić patusów, a zwłaszcza jak się bierze nocki, co dopiero na jakichś uberach czy boltach. Z takimi przeważnie trza się pośmiać, pożartować bo jak będziesz siedział cichutko albo będziesz zbyt poważny to Ci będą odwalać trzodę

6

@kanver_ To niezły hattrick tego Kejna xD Tak zacierał rączki że zapomniał o stopach

1

@IronSanHybrid Ważne że nie huragan strzelił

1

@Popitek12 Wiem że ja nadal jestem najlepszy nie musisz przypominać

1

@Popitek12 Koniec końców nikt, fanatycy djokovicia i alcaraza nie mogą mieć racji

2

@tadzik447 @Popitek12 i @AnnaMarianna to rodzeństwo, ewentualnie ten sam użytkownik

1

@FcPortoFan1999 Przede wszystkim satysfakcję ze wspomagania strony, ale tam dawało jakąś odznakę jeszcze, a droższe poziomy oferowały brak reklam i jakieś inne bajery, ale to już dla milionerów bo to chyba 5 dych dziennie kosztuje

3

@HighestInTheRoom Może to jest ban dla użytkowników premium, albo dla najbardziej zasłużonych sześćdziesionek u elementa

1

@FcPortoFan1999 Przecie o to mu chodziło

8

@Faro Ansu fati

1

@Czajka90 Co tak późno panocku u mnie już tydzień skoszone

10

@Sysia11 I co najlepsze żaden z nich nie jest argentyńczykiem

17

@Popitek12 Imo powinni utrudnić żeby takie ułomy co nie zdały 17 razy mogły nie zdać 50

0

@TR3YWAY Twój realizm też taki nie do końca jak skreślasz Arsenal czy madryciaków co by nie było królów tych rozgrywek

2

@supraomnes1 Nie no raczej to powinniśmy ją przegrać(LM), na wygraną dałbym nam z 17% ze wzoru Tomka, a to i tak całkiem optymistycznie, bukmacher daje jakieś 10

6

@Deviler Karim Benzema czy Vin Diesel? Proste że Diesel

9

@macio_944 Mamo nie sprzątaj, Michał pozamiatał

0

@agaFCB Mjedjew dzban? Nihil novi

0

2

@FCB_dimiC Ja dawno nic nie przeskrobałem to zdam się na łaskę elementa że maks usunie ^^

10

Komentarz usunięty

2

@Safrani Ale jubileusz to jest okrągła rocznica, w tym przypadku solenizantka

0

@MesQueUnClub96 Agnieszka już z nami nie mieszka? Czy ona tylko alkarazówna jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?