0

Żółta kartka bo chłop mu wjechał przed nogę xDD Przecież to jest żart

2

Shakira new album, Pique lubi to

1

Jaaaa pier*oooole

0

Co pograły chłopaki tera

0

@LM10GOAT Nie tylko twitterowa fanbaza jest upośledzona, nasza La bamba też produkuje ładne warzywa

1

@Arden Podobnie, ale jeszcze bym dodał ligę mistrzów i jakieś ważniejsze mecze La Liga, albo poszczególne mecze madryciaków jak wyczuwam okazję że wtopią

1

@kulek22 Pewnikiem @Sulimo

4

@Mezocyklon87 Oryginalny tekst: You're asking a lot of the sun.

0

@Transu96 Solidny argument

3

Komentarz usunięty

1

@Transu96 Chłop co lalkami gra na bokach obrony, co z tej Fify zrobili

12

@Kessie Wyrosła z niego już?

4

@TR3YWAY Masz pittbulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pier*olony rezus, zachwycasz się panem Kunta Kinte, marnujesz scieżkę najlepszego towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

1

@koksik2700 Kiedyś był limit dni które pokazywało,chyba 4600, chciałem go dobić, ale widzę że podnieśli poprzeczkę, ile teraz jest wie ktoś?

3

@KacperVEB Top 9 rankingu, to niezły przegryw, co powiedzieć w takim razie o reszcie tenisistów

2

Komentarz usunięty

8

@LjakRoberciik Lucek Company spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. I ta odpowiedzialność naprawdę jest ograniczona, spierdzielą i nie odpowiadają

1

@Faro Tyś widział łatwo, tak łatwo jak Fati zdobywa gole w Brighton

0

@bartoszplucinski Element ma żonę, ale kto wie życzę powodzenia

2

@Alex1995 A i owszem

0

@macio_944 Zakazłbym piłki nożnej bo jest to promowanie agresji, rasizmu i wszelkiego rodzaju wandalizmu oraz poniekąd terroryzmu rozpowszechnionego głównie przez pewnego utalentowanego karła z Rosario

1

@Popitek12 Dam 3 typy bo jeden to za mało:
- Al Mualim z Assassin's Creed
- Pagan Min z Far Cry 4
- Oficer Tenpenny z GTA San Andreas

0

@Rust_Cohle Nie pamiętam bo męski tenis w sumie czasem tylko oglądam jako iż nie posiadam tych tenisowych polsatów, ale Saszke też fajnie się oglądało jak grał z Miedwiedem czy coś

0

@Rust_Cohle Nie no oni są w ambasadzie czyli fanatycy, ale młodego dobrze się ogląda, Sinner tak samo, jak już kogoś oglądać to najlepiej tą dwójkę i Huberta czasem powspierać co by syn za bardzo nie marudził

0

@Rust_Cohle Alcaraza se oglądaj, guwniak coś tam umi

1

@PatrychoO Ino pono jeno nasi biją w tarabany

1

@Kengo W tym właśnie rzecz panie kolego

2

@budel17 No dokładnie kwestia konkretnego marketu, też mam swoją ulubioną biedronkę

1

@Stinger_ Ja wbijam w godzinach tuż przed zamknięciem i jest elegancka i spokój, w szczytowych godzinach to bym pierdolca dostał

0

Przeważnie robię zakupy w Biedronce bo tak przywykłem, ostatnio widziałem że się moda zrobiła i wszelacy Lidliarze i biedrofoby na każdym kroku zaznaczali że w Biedronce burdel, palety porozrzucane wszędzie itp itd no to postanowiłem sprawdzić jak to wygląda u tego Niemca i co? W obu Lidlach jakich byłem burdel jeszcze większy niż u czerwonych xD Także to jest mit jakiś, raczej nikt nie będzie zatrudniał pracowników żeby po nocach na zamknięciu sklepu towar wypakowywali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?