0

@macio_944 "Najrozsądniejsza władza z perspektywy gospodarki" Pytanie tylko dla jakiego kraju

0

@Janas11224 W GTA 3 jest sporo bugów, jak z wyższego poziomu do kogoś strzelasz np. stoisz na budynku a przeciwnicy na ulicy to celowanie się potrafi pierdzielić w niektórych broniach, ile się nawkurwiałem przez to przy jednej rozwałce :D. Albo w trzeciej mapie też zbugowana misja jako strażak pożarny, źle czas nalicza. No ogólnie te bugi odkrywa się dopiero jak przechodzisz grę na 100%, pamiętam że z tą częścią miałem najwięcej kłopotów i jestem dumny że ją zrobiłem do końca xD

4

@Lionel_Messi10 No to rzeczywiście powód do śmiechu

0

Komentarz usunięty

3

@Pawel13sz Ja myślę że nawet w grudniu

0

@RomanHoffer Laptoki się nie opłacają pod gry, spory wydatek żeby dorównać stacjonarkom, ale jak już to wziąć wariata z wysokiej półki takiego za ok 10 tysi i nie zastanawiać się przez kilka lat czy Ci jakaś gra nie pójdzie. W najgorszym wypadku nie pograsz sobie na Ultra

5

@MarioVeB! Z ciekawości ile Ci rudy od posta płaci? Zdjęcia alcaraza wystarczą?

0

@Barcasub Niezła próba mulciaku

2

@MarcelNJ11 To może być dobry pomysł

0

@MarcelNJ11 To ja Ci mam powiedzieć? No skoro nam ufasz bardziej niż dermatologowi to usuwaj

0

@MarcelNJ11 Mam Cię za rączkę do tego dermatologa zaprowadzić?

3

@MesQueUnClub96 Darude - Sandstorm

0

Ferran: Ludzie widzą Ferrana przez 90 minut na boisku(...)

To że raz na pół roku zagrasz pełne 90 minut jeszcze o niczym nie świadczy

0

@Fantastyczny Chłopiec To zrób coś zamiast się przyglądać

25

@Nazio_87 Może i głupi, ale za to też stary

6

Komentarz usunięty

5

@don'T.R.I.P.e Każdego to może nie, ale wypadałoby żebyśmy chociaż nie męczyli buły ze spadkowiczami kolejny raz xD

0

@parpe Co najwyżej w prime Dembele

0

Piękny mecz się zapowiada xD

0

@takisobiektos A dasz se wacka uciąć że są normalni?

2

@Lola120 Ja czekam aż la bamba oglądnie i po komentarzach później będę mniej więcej wiedział o co chodzi żeby tylko być na czasie, aż tak mnie to nie interesuje żeby odpalić

3

@Rl9k1nG O jakichś pandora gejach czy coś takiego

0

@Toretto Możesz go pobrać, ewentualnie po meczu se oglądnąć bo film trwa godzinę

0

@mateusz33 To z filmu "street flow 2", znalazłem jedynie to, ale tu po francusku gość śpiewa

0

@MesQueUnClub96 Wklepie to Ci ojciec zara

1

@tbas Tylko jak patrzę na Brada

0

La Bamba pomuszcie znaleźć nutę, próbowałem googlować, ale żem za głupi
https://streamable.com/uw1w8g

1

3

@adi7adi8 Smuteczek bo nie oglądałem dawno Igi, pierwszy mecz od dłuższego czasu i taki smętny dla oka w sumie, ale fajnie że w końcu gonimy prosiaka z białorusi

0

Czy Was też wkurza taka defensywna gra Igi? Może i jest to skuteczne, ale zero widowiskowości, granie przez środek i liczenie na błędy rywalki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?