Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 "Najrozsądniejsza władza z perspektywy gospodarki" Pytanie tylko dla jakiego kraju
0
@Janas11224 W GTA 3 jest sporo bugów, jak z wyższego poziomu do kogoś strzelasz np. stoisz na budynku a przeciwnicy na ulicy to celowanie się potrafi pierdzielić w niektórych broniach, ile się nawkurwiałem przez to przy jednej rozwałce :D. Albo w trzeciej mapie też zbugowana misja jako strażak pożarny, źle czas nalicza. No ogólnie te bugi odkrywa się dopiero jak przechodzisz grę na 100%, pamiętam że z tą częścią miałem najwięcej kłopotów i jestem dumny że ją zrobiłem do końca xD
4
@Lionel_Messi10 No to rzeczywiście powód do śmiechu
0
Komentarz usunięty
3
@Pawel13sz Ja myślę że nawet w grudniu
0
@RomanHoffer Laptoki się nie opłacają pod gry, spory wydatek żeby dorównać stacjonarkom, ale jak już to wziąć wariata z wysokiej półki takiego za ok 10 tysi i nie zastanawiać się przez kilka lat czy Ci jakaś gra nie pójdzie. W najgorszym wypadku nie pograsz sobie na Ultra
5
@MarioVeB! Z ciekawości ile Ci rudy od posta płaci? Zdjęcia alcaraza wystarczą?
0
@Barcasub Niezła próba mulciaku
2
@MarcelNJ11 To może być dobry pomysł
0
@MarcelNJ11 To ja Ci mam powiedzieć? No skoro nam ufasz bardziej niż dermatologowi to usuwaj
0
@MarcelNJ11 Mam Cię za rączkę do tego dermatologa zaprowadzić?
3
@MesQueUnClub96 Darude - Sandstorm
0
Ferran: Ludzie widzą Ferrana przez 90 minut na boisku(...)
To że raz na pół roku zagrasz pełne 90 minut jeszcze o niczym nie świadczy
0
@Fantastyczny Chłopiec To zrób coś zamiast się przyglądać
25
@Nazio_87 Może i głupi, ale za to też stary
6
Komentarz usunięty
5
@don'T.R.I.P.e Każdego to może nie, ale wypadałoby żebyśmy chociaż nie męczyli buły ze spadkowiczami kolejny raz xD
0
@parpe Co najwyżej w prime Dembele
0
Piękny mecz się zapowiada xD
0
@takisobiektos A dasz se wacka uciąć że są normalni?
2
@Lola120 Ja czekam aż la bamba oglądnie i po komentarzach później będę mniej więcej wiedział o co chodzi żeby tylko być na czasie, aż tak mnie to nie interesuje żeby odpalić
3
@Rl9k1nG O jakichś pandora gejach czy coś takiego
0
@Toretto Możesz go pobrać, ewentualnie po meczu se oglądnąć bo film trwa godzinę
0
@mateusz33 To z filmu "street flow 2", znalazłem jedynie to, ale tu po francusku gość śpiewa
0
@MesQueUnClub96 Wklepie to Ci ojciec zara
1
@tbas Tylko jak patrzę na Brada
0
La Bamba pomuszcie znaleźć nutę, próbowałem googlować, ale żem za głupi
https://streamable.com/uw1w8g
1
Brad Pitt
https://i.ebayimg.com/images/g/gqMAAOSw8ZJgNrxi/s-l1200.webp
3
@adi7adi8 Smuteczek bo nie oglądałem dawno Igi, pierwszy mecz od dłuższego czasu i taki smętny dla oka w sumie, ale fajnie że w końcu gonimy prosiaka z białorusi
0
Czy Was też wkurza taka defensywna gra Igi? Może i jest to skuteczne, ale zero widowiskowości, granie przez środek i liczenie na błędy rywalki