4

@michal26 Halny cieplutki wieje w Zakopcu konkretnie, jakieś ciepłe fronty przyszły

1

@stickie A nie coś w stylu zamieszkujące zło? W angielskim najpierw się przymiotnik stawia, jakby miał być rezydent zła to by było resident of evil, albo evil's resident

0

@Nazio_87
Potrzeba prędkości
Człowiek pająk

1

@maroon Kompetencja osób przeprowadzających takie badania to już inna bajka, ciężko zagwarantować żeby w tym kraju coś podobnego z powodzeniem funkcjonowało

1

@Sulimo Szamanów królem króóólem być, jeśli w sobie to maaaaasz, jednym z nich się stań

2

@maroon Ale co to za z tyłka wyssana statystyka liczba wypadków na 10000 populacji xD Przecież wiadomo że osoby po 60 mniej jeżdżą samochodem to i mniej wypadków tworzą. Serio wierzysz że 80 latki należą do najbezpieczniej jeżdżących kierowców? Bo ja tego nie kupuję

0

@Criss18Barca Z tych najtańszych najlepszy jest Ballantines, ale warto trochę więcej dopłacić do pana Jacka Danielsa

2

@maroon Chyba nie ogarniasz że w podeszłym wieku jest dużo większa szansa że z roku na rok coś Ci się stanie z organizmem, czy to słuch, wzrok, czas reakcji i możesz stanowić poważne zagrożenie na drodze. Nie raz widzę jakiegoś dziadka czy babcię za kierownicą, którzy nie ogarniają kompletnie i dlatego uważam że to rozsądny pomysł.

0

@MarioVeB! O pierwszej albo drugiej

3

@bartas97 Mi właśnie turek grzeje placka, jakkolwiek to brzmi

2

@MarioVeB! Trza się go spytać @jaworek992

1

@Borneo Co to jest "kątra"? xD

2

Konfederacja w czasach średniowiecza


7

@LionelM95 Polujesz na ptaka kardynała? Jeśli nie masz mniej niż 15 lat to możesz go nie zachęcić

0

@Faro Bo Ty mu tak każesz? :D Chłop jako detektyw amator zarabia gruby hajs w porównaniu do tych profesjonalistów, jak Cię to tak boli sam zostań youtuberem

1

@Faro A ty myślisz że reporterzy czy inni detektywi to tak za darmo badają sprawy, żeby potem móc zgłosić prokuraturze licząc jedynie na order porządnego obywatela? W jakim ty świecie gościu żyjesz, oczywiście że chłop robi to dla pieniędzy

0

@Ironman Ko siniak, czyli siniak koalicji obywatelskiej. Ka mysz, czyli po góralsku gdzie mysz, wybieram to drugie

3

@Transu96 Się element wystrzelał tam

19

Biedroń przemówił

4

Biedactwo tyle potrzebowała żeby dojść do siebie :/

0

@kolomen2 Raczej porady psychologa byś poszukał

9

@Faro Właśnie zostałeś wydalony z mniejszości argentyńskiej na stronie, usuwaj awatara

0

@MarioVeB! Nie bierze, zostaje przy funtach

0

@HavertzKai Ja gdyby nie kontuzja palca w 2016

0

@avanes Dobrze że się przyznałeś, bo inaczej bym nie pomógł. Otóż z linku usuwasz wszystko od znaku zapytania łącznie z nim

24

0

@lntrowertyk Czaskowski się w miarę dobrze prezentuje

0

@AFA90 A karasie jedzą gówno

2

@JimMorrisonFCB Panie już koniec ciszy wyborczej nie trzeba szyfrem gadać

2

@Rust_Cohle Sośnierza szuka bo w tym syfie ciężko go znaleźć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?