Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta O minutę za dużo, też spadam xD
1
@Transu96 To nie Fifa że z miejsca chłop ma jedenastkę, przecież on ledwo jeden trening zrobił xD
8
@Technik Jest ktoś gorszy, upośledzeni kibice którzy zarażają ujowym nastawieniem do meczu przez narzekanie na skład
1
@PatrykBarca Nie no aż tak naiwnym chyba nie można być żeby myśleć że Cancelo wyjdzie dziś w podstawie
1
@RomanHoffer La Liga, wieczorkiem przy browarze najlepszy klimacik
0
@czosnekfcb Dawno już laptopa nie miałem więc ciężko mi doradzić, swego czasu Asusy czy Acery miały spoko sprzęty
1
@czosnekfcb Jak do grania to laptop za bardzo się nie opłaca, lepiej se stacjonarnego złożyć, chyba że ograniczasz się do jakichś starych czy niewymagających mocnego sprzętu gierek
1
@takisobiektos Rusek jest nie lepszy niż ta patola kibicowska, gwiazdeczka nie raz pokazała kulturę jak sędziów wyzywał
0
@Medium Nie lubię tego pazia, z samej mordy mam ochotę mu cepa wypłacić xD
1
@MOLESTA Nie wiem mi tam w twarz nikt nie pluł, fajnie się tam bawisz z kolegami z madrytu xD
0
@Dankho94isback Nie wiem naprzykład tak jak rok temu
2
@MOLESTA 4 kolejka i czwarty płacz zakompleksionych kibiców o domniemane złodziejstwo madryciaków, srał ich pies patrzmy na siebie przede wszystkim
0
@VeB 1899 Chyba za dużą tą pewność masz, goście dopiero co przyszli do klubu, o ile w ogóle wejdą to gdzieś w koncówce raczej
2
@Colin94 BMW 3 E46
1
@Kamiloza91 Potencjometrem mierzyłeś? Słaby sprzęt masz
5
Natrafiłem na taką reklamę z Robercikiem i trochę mnie zszokowało jak ludzie z nim jadą jak ze szmatą, przykro się to czyta, żałosne pazie
https://zapodaj.net/plik-fOQDK5vlJX
https://zapodaj.net/plik-HxtoCTNy7V
1
Polećcie proszę jakieś piwo bezalkoholowe, żeby smakowo dorównywało normalnemu browarowi
0
@seba1324 Tylko Kasandra
1
@barcelonaLM Kurła myślałem że Anka tylko z hiszpanami
0
@Artysta9 Kibic i obiektywny to oksymoron
5
@supraomnes1 Oczywiście, chętnie przyjdę tam postawić kloca
0
Komentarz usunięty
0
@P33ck To nic nie da, na przerwach będzie miał dostęp do La bamby i po szkole
0
@Faro Aa ok, przestałem już oglądać wywiad, btw jak się nazywa ten dziennikarz
2
@Faro To klubu nie da się kupić w Polsce?
0
Lewy czytał La bambe jak narzekajo na machanie łapami
10
Dobrze Lewus jazda z Getafe i sędziami
4
@DaPidejpi Coś podkręciłeś Dapi xD
2
@Emhyr Krzysiu Ibisz to jest dopiero top
0
@Kamiloza91 Tak jak koledzy wyżej, Parisanżermę czyli Hakimi - Mendes/Hernandez