Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW Nie ma szans u Sysi póki nie jest argentyńcem, ale skoro został rekinem to argentyńczykiem pewnie też potrafi
0
Okienko transferowe jest do 23:59:59 31 sierpnia czy 1 września?
5
@Antajbandaj Podziwiam ludzi którzy narzekają na pogodę, jakby nie mamy na to wpływu więc trzeba korzystać z takiej jaka jest. W zimie jest dużo ciekawych aktywności do robienia, ale jak jesteś ciepłolubną piczką co to mu straszne ledwie -10 i już wie że będzie chorował co chwilę no to współczuję
0
@Arys Ziomeczek w gimbazie mnie wkręcił w Fifę i kibicowanie Barcelonie i odtąd się zaczęła przygoda z piłką, człowiek w tym 2011 nie doceniał jak potężna była Barcelona i Messi, mimo że samo oglądanie sprawiało frajdę
3
Komentarz usunięty
2
@Sulimo Flaki jeszcze spoko, ale nie ma większego gówna niż wątróbka
1
@Szklaner Ciężej znaleźć kogoś kto nie czytał śpiewając
3
@LS Właścicielem tak naprawdę jest elJarek
0
@Emhyr Różne wersje słyszałem, tak czy inaczej musi być 5 bramek po jednej stronie
0
@Emhyr 30 kwietnia i 3 maja dwie manity z rzędu zrobili
1
@RoberDzik Modrić, a z młodych Rodrygo, reszta to wkurłiające pazie
1
@Janas11224 Wstyd bo media od 2 tygodni mówią że jutro Cancelo w barcelonie? To raczej im powinno być wtyd że pier*olą głupoty
1
@Sulimo Jeeeej ! Hurreeej ! Cziken czejsa !!
3
@Kengo To "jeden z członków rodziny" na początku zmienić na coś innego, bo odrazu uwaga idzie na to że chodzi o dom i później zaskoczenia nie ma
1
@lambard Abde i lenglet to pakiet 2w1?
0
@Kgorecki2500 Ahsoka*
4
@AFA90 Ale bydle
0
@wlodek54 No wpłaciłeś 5 złotych i dzięki Tobie admin mógł se browara wypić, strona dobrze chodzi tylko biedaku masz słabego neta
0
@wlodek54 A wpłaciłeś jakieś wsparcie na patronajta żeby się złożyć na lepszy serwer czy tylko płakać umiesz?
8
@BARCA1899Messi Do najgorszych też Lewus, tapin to za mało
0
@wlodek54 Chyba Tobie zamula, neta se popraw
0
@LatajacyHolender Zgubił krycie strzelca jak amator
1
Ilu nas było w polu karnym a ilu ich xD kaleki w kryciu
0
Haha Lewus wyjaśnia na rozegraniu
Jednak zesrał się xD
2
@tristan87 W sumie Korwin wygląda jak taki chińczyk nawet xD
0
Komentarz usunięty
0
@ObiektywnyKibic121 No ale żeby płakać już przed meczem to szkoda by mi było tą piłką się interesować w ogóle, sami sobie krzywdę robicie c*ujowym nastawieniem :P
0
La bambusy płaczą intensywnie, więc powinna być gładka wygrana po fajnej grze, vamos Xavineta !!
1
@Bocheno1 No 6 chyba logiczne
3
@Antajbandaj Przewróć azora na drugą stronę bo ci się przypali