Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ukasz Na trawie tak się gra, że jak masz zajebisty serwis to przeciwnik się zesra, a nie zreturnuje
0
@konrad1661 Nie można se wszystkiego odmawiać bo nic z tego życia człowiek nie będzie miał, fajki rzuciłem po 10 latach kopcenia, alko piję sporadycznie, myślę że jeden energetyk dziennie to nie zbrodnia xD
1
@BordowyPtak Jednego dziennie se walnę 250ml najlepiej redbulka smakowego i co jakiś czas detoks, a ci co mówią że to świństwo to mają rację, ale co obecnie świństwem nie jest xD
1
@RomanHoffer 10 lat temu to byś był bogiem internetu z taką prędkością.
Ps. Zajebista gierka gram właśnie 3 raz i tym razem na 100% przechodzę
3
@Kozinho. Widzisz? Nikt Ci nie odpisze nawet, takie właśnie jest środowisko kalesoniarzy toksyczne, aspołeczne, umieją tylko drażnić kierowców
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@gorgota Czy jedziesz składakiem ze złomu od Lucka czy super duper kolarką za 15 tysięcy masz w takim przypadku obowiązek jechać drogą rowerową
13
@AlexDark00 Pewnie Lewus układał tą kostkę żeby Ci na złość zrobić
27
@DLFCB Rowerzyści to większy poziom upośledzenia co nawet koledzy w komentarzach udowadniają
1
@Sau_Ron Podejrzanie długo dzisiaj stało nierozwiązane
1
@Sau_Ron Shipyard
1
@Benz Widać żeś gówniarz i pojęcia nie masz o polityce, pewnie jakieś konfederacje albo inne lewice i kukizy ci w głowie, tymczasem pan Tusk i Kaczyński od dawien na zmianę budują naszą piękną Polskę
1
@MesQueUnClub96 Nie żeby coś, ale u Ciebie z pewnym złotowłosym Norwegiem jest podobnie :P
4
@Survier Ale Lewy przecież nie jest z Brazylii
2
@Bartek_VEB Aż tak Cię skrzywdziliśmy żeby nam takiego gówna życzyć?
3
@Pawel13sz Bycie godnym zmiennikiem dla Lewusa kiedy ten znowu zamieni się w lalkę wystruganą przez Dżepetto, chociaż zawsze można grać na dwóch napastników, kto wie co tam Xavi wymyśli
0
@Encore Dużo to było za Ferrana tyle wydać, a nie za Vitora, czas zresztą pokaże
0
@Encore Sporo jak za jeden z największych brazylijskich talentów na pozycji napastnika? xD Chyba zatrzymałeś się w 2015
1
@norbi77 No chyba u Ciebie właśnie, bo zmienne polegają na tym że płacimy je dopiero kiedy zostaną spełnione określone warunki, często idzie to w parze z tym że transfer wypalił, a wtedy zupełnie inaczej wygląda zapłacenie 74 melonów nie wspominając już o fakcie że jest to rozłożone w czasie.
4
@norbi77 Następny kurła który nawet nie wie jakie są zmienne a biadoli xD
13
@FCB24 Jak tenisistek to jeszcze spoko
0
@FcPortoFan1999 Jak on mógł wtedy się tak zejsrać psychicznie z tym ruskiem, to było przykre
0
@FcPortoFan1999 Imo w meczu pożegalnym Djokovicia publiczność będzie jednak wspierała i żegnała Serba
0
@Gaz Pierwsza zasada złomowanka nie wystawiać się samemu na złomowanko
2
@FcPortoFan1999 No to Hubert ora jutro trawę serbem
0
@Rust_Cohle Ale ile przeje*ałeś na zdrapki to już się nie pochwalisz xD
0
@Firestone Imo nawet ciężej było ją wygrać w przypadku Bayernu, bo przeważnie zespoły które zajebiście dominują w danym okresie mają łatwiej w dwumeczu ze względu na większy margines błędu
0
@AlexDark00 Ale w sumie znając Twoje uprzedzenia do Lewego nie zdziwiłbym się gdybyś Ty wymyślił tą ksywę i ją rozpowszechnił na cały świat xD
1
@escarabajo Paulinho trochę wychodzi po za schemat, bo od początku grał u Nas dobrze, ale fakt przed przyjściem kibice robili z niego placka
1
@FcPortoFan1999 A to nawet nie wiedziałem że nam Robercika hitlerowcy tak wypychali, stąd się wzięło pewnie popularne Lewandisney