9

@Popitek12 Nie, ale za 800+ już tak

4

@AdiKingu96 I to gejem przez duże G

4

@ranger3120 Licznik przekręcony jak w passacie somsiada

2

@Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@macio_944 Ale będzie się Haitańczyków gnębiło elegancko

8

@gumaz W drodze na Rysy, między Morskim okiem, a Czarnym stawem w kosodrzewinie xD Nie polecam

0

@Emhyr Jak będę w Lidlu to kupię i dam znać później

0

@Emhyr Okej, ale jak nie to zwracasz hajs

4

@TR3YWAY Przecież te pizzy mrożone smakują jak gówno xD Dziuzeppy i inne dziady to w ostateczności jedynie, najlepiej samemu zrobić albo z pizzerii zamówić

2

@MesQueUnClub96 Facetka od Anglika musi być z Ciebie dumna

0

@takisobiektos zesrać się i pierdnąć

0

@MesQueUnClub96 Roger z jednoręcznego bekhendu

0

@Bobo25 I co są jakieś podejrzenia że ten mecz był ustawiany?

1

Streści ktoś co to za afera z PZPNem się odwaliła?

0

@BordowyPtak Nieźle ograniczony jesteś ziomuś xD

0

@Kubox Będzie łatwiej owszem, jak Cię biorą takie napady czasem to warto sobie przypomnieć po co to rzuciłeś i że jesteś kozakiem.

0

@chavez Prawdopodobnie tak samo aż po brak tchu

4

Komentarz usunięty

3

@BulaKG Czy Franzu zrobił dziecko

3

@BorzyKrzys A najlepsze że pierwszego seta wygrała i miała już przełamanie w drugim, a i tak dostała na łeb

1

@masq Pierdzielę panie jak tylko widzę dziada to klapek idzie w ruch, szkoda tylko ściany czasem ale mówi się trudno. Podziwiam kolegę brata, bo żeby pozbyć się arachnofobii kupił sobie tarantulę i teraz normalnie mu po ręce chodzi itd. Straszny jest to lęk i za żadne skarby nie odważyłbym się go przełamać w takim stopniu

2

@macio_944 No i w czwórce fajne było to że do budynków można było wbijać, cegłą rzucać, fizyka niszczenia samochodów też lepsza, mogliby właśnie w szóstce zająć się takimi pierdołami, więc najlepiej jak najdłuższej ja tworzą :D

1

@macio_944 Ja se ogram czwórkę jak kiedyś łaskawie ją zremasterują, bo wersja na konsole jest generalnie do dupy moim zdaniem, grafa ssie i nie ma polskich napisów, a angielskie czasem za szybko idą i człowiek przez pół rozumiał niektóre rzeczy, na xboxie one ogrywałem i nie wspominam dobrze

2

@macio_944 A ja se właśnie ogrywam lamusów w klubie golfowym, potem lecę na tenisa i driftowanko, piękna to jest gra

0

@okiemtypera_lucaxx95 110 do 104 punktów dla Jabeur, to nie jest duża różnica . Sabka nie zdobywała tych punktów po niewymuszonych błędach Jabeur która miała ich tylko 14, zdecydowana większość to zagrania zmuszające do błędu, winnery oraz asy. Sabe było stać na więcej i popełniać mniej błędów owszem, ale mówiąc że zagrała fatalnie to spora przesada

0

@okiemtypera_lucaxx95 Słusznie zauważyłeś od końcówki drugiego seta, trzeba było włączyć od początku ;)

5

Ciotka jesteś piękna

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gościu jakbyś trochę szerzej na to spojrzał to byś zrozumiał że Saba ma mocno siłowy styl gry i co za tym idzie zawsze ma dużo niewymuszonych, ale oprócz tego też sporo winnerów czy uderzeń wymuszających błędy rywalek, ale jak się patrzy tylko na jedną statystykę to rzeczywiście się ktoś nie zna xD

4

@okiemtypera_lucaxx95 Fajnie że se tam mecz na flashscore oglądasz, ale te twoje staty nie oddają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?