Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Antimadridista_WR Jak ktoś ogarnia matmę to nie tak ciężko
1
@kondzix2115 Ja jestem typem kolekcjonera i co 4 lata sobie na inną partię głosuję, był Kukiz, była Konfa to teraz pora na rudego co głową miesza bigos
7
@MesQueUnClub96 Ty za to nigdy nie zacząłeś
1
@Antimadridista_WR Albo byśmy z Totkami w finale sfrajerzyli xD
1
@bartas97 Gol liwerpurzoków w ich cudownej remontadzie dający im awans do finału LM, możliwe że mielibyśmy wtedy trzeci tryplet
3
Komentarz usunięty
3
@barcelonaLM Jakąś dziwną mąkę mają w tej Francji
1
@wasacz Remi xD Ojciec chrzestny pranków, z kangurem też było dobre
3
@Jarema2000 Eksperci niezdecydowani
0
@DamianBarcaCule A jak się skończył stadion Valenci?
1
@RomanHoffer Też właśnie ogrywam po raz trzeci i za każdym razem Trevor jest zajebisty, trzeba go po prostu polubić xD
0
@RomanHoffer Na przyszłość zawsze rób lipidogram, oczywiście że więcej kosztuje, ale da przynajmniej jakieś światło na to jak się tłuszcze zachowują w twoim ciele
0
@Cvzx Iga Sviatek
0
@RomanHoffer To sam cholesterol żeś badał czy cały lipidogram? Podaj dokładne badania bo z samego cholesterolu całkowitego uja się dowiesz
2
@wasacz Iga - Łukaszenka
1
Łatwy set, serbik się skończył
1
@Rust_Cohle Przeje*ane że takie oczywistości trzeba niektórym paziom w ogóle tłumaczyć xD
8
@MesQueUnClub96 Hurkacz i Djoković serwują dla Huberta, to kto jest w końcu kur*a synem kogo
1
@Sysia11 Już myślałem Sysia że się przykleiłaś ostatnio, ale jednak nie
0
Standard metr przed kiblem się zesra xD
1
Co chłop gwałci tym serwisem
3
@VegetaPolska Ona taka nie jest
1
Haha facet się potykał o własne nogi
0
@LukaszFan Mówisz :D
0
@eosz Polsat Sport premium 1
1
@Kapitan hawk Ćpuny do wora, a wór do jeziora
3
@FcPortoFan1999 Szkoda serba trochę
1
@adi7adi8 Jeszcze nie wiadomo czy ze Svitoliną :P
4
@FcPortoFan1999 Iga jak klocka strzeli to powinna grać lepiej
3
@Ukasz Na trawie tak się gra, że jak masz zajebisty serwis to przeciwnik się zesra, a nie zreturnuje