2

@Dzemix111 Yhym, widzę że sezon na widzących że sezon mądrali się już zaczął, zaczął się

2

@kamilo0066 Najlepsi z możliwych ^^

0

@Munio O taktykę i styl jestem spokojny, trener na pewno wie co robi, bardziej martwi mnie aspekt psychologiczny :D Piłkarze na wyjazdach często nie radzą sobie z presją i popełniają masę prostych błędów, brakuje im nieraz pewności siebie, oby to się zmieniło

0

@Munio Sęk w tym że nawet jeśli mamy serię nudnych spotkań, to znam potencjał drużyny i wiem że prędzej czy później wrócą na dobre tory, niektóre projekty wymagają więcej czasu

5

@Munio To ja muszę być dziwny jakiś bo na każdy mecz o stawkę się jaram jak dzieciak..

0

@4drian0 Prawda, pewny jestem na dłuższą metę tylko Todibo, Lenglet, FDJ, Fati, Arthur, no chyba że kontuzje pomęczą

0

@Coutinho007 Ja to widzę tak Griezz na 9, Fati/Dembele/Perez skrzydło, na stopie Lenglet/Todibo/Umtiti do rotacji, w pomocy oprócz trójki jeszcze Alenia na zmianę z kimś. Reszta w zależności od transferów i LA Masii, przyznam że era post Messi nie wygląda tak źle :D

0

@Rewolucja123 Nie zdziwię się jak za 5 lat tak będzie wyglądać nasza once de gala, no może po za Neymarem

1

@Tom0VeB 10 herbików

0

@maks861 Też znajduje się w moim top ^^

0

@NorbiTBOB Ja też się z tym na żywo nie spotkałem, stare dupy już jesteśmy :D

0

0

@Colon Once upon a long ago nie znałem, a Drivin Home klasyk :D

1

@Rewolucja123 dżingiel bel rak czy dżingielbel dzwonią dzwonki :D @MarekKonrad Nie mogę się jej z głowy pozbyć, jest wszędzie heh

1

@4drian0 To obczaj tą wersję :D


@Colon Przyznam że nie słyszałem tego wcześniej, całkiem przyjemne :)

1

@NismoFCB Dobrze mamo

1

@Kompletny Chętnie ale w 1/8 możemy trafić tylko na Totki, Chelsea, Atalante, Lyon lub Napoli, gdyby było całkiem do wyboru do koloru to w 1/8 brałbym Bayern ^^

0

@itmustbejoke Oczywiście że mają prawo, ale po co ;)

0

@NorbiTBOB Zgadzam się z tym skrajnym pesymizmem. Alternatywka to kobita, która odbiega swoim stylem bycia od "normalności", czyli np. emo, multum tatuaży i kolczyków, niecodzienny ubiór, w skrócie chodzi o alternatywne upodobania czyli np taka Billie Eilish :D

1

Jaka jest wasza ulubiona oraz znienawidzona piosenka/piosenki świąteczne?
Mój faworyt to Mariah Carey - All I want for Christmas is You
Z kolei najbardziej denerwuje mnie Last Christmas, ciekaw jestem waszych opini :D

1

@Pablopicasso27 Stawiam że Napoli

3

Zakładając że dojdziemy do finału, jacy rywale wam się marzą w fazie pucharowej LM? U mnie to wygląda tak:
1/8 Chelsea
1/4 Real
1/2 Liverpool
Finał Man City

0

@Explode Co tam mówił? :D

0

Genialne ma te torpedy

0

@ArterkHD Salaha bym dorzucił do zestawu

3

@Commando Gdyby to nie było na niby

0

@PrinceDamon Ciekawe czy się odwdzięczą miłością

0

@nitey Ja jestem za tym żebyśmy grali z najsilniejszym rywalami, wtedy zwycięstwo lepiej smakuje, tak jak to było w 2015 ^^ Pod warunkiem że nie damy dupki rzecz jasna

3

@IronSanHybrid Korwin to mądry i inteligentny facet, ale przeważnie mówi szybciej niż myśli

13

@sendesara No to czekamy teraz 2 lata na odpowiedź @kamilo0066

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?