Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grzesior667 Najlepsze na koniec rzecz jasna :)
12
@Grzesior667 Tak, robimy razem ciasteczka na święta, ale to żadna tajemnica
9
@Homeopata8989 Już nie róbmy z Ibry bandyty, Materacowi się należało
1
@luki9v Mam to samo, zacięło mi się na 6 odcinku :/
0
@D10SLEO Hah złoto :D
0
@AmigoBlancos o 20
2
@Kacper1432 Jakiś dzban do doniczki nasikał, obsikał całego @Kapitan hawk a
0
@Danny Gaucho Mam tylko 6, ale okej
0
@Danny Gaucho A mogłem na Ciebie głosować to nie, zaś dałem się nabrać na jakieś Greckie historyjki
1
@LuisSalvano Mówił coś o ajfonie, ale ciężko go było zrozumieć, pijany był
15
Ehh taksówkarz to ma dziwnych tych klientów czasem, facet poprosił mnie żebym się zatrzymał przy knajpce na rogu, on tylko się załatwi i wraca. Myślę no okej, ale nie minęło nawet 15 sekund jak wybiegł z tej restauracji jak poparzony i kazał mi szybko odjeżdżać.
0
@msmsms Weź nie przypominaj mi o Matim, kupiłem 2 bilety na Masochiste jak był u mnie w mieście i nie mogłem pójść z powodu choroby :(
2
@luki1889 Bo Ty tak powiedziałeś to znaczy że tak musi być? :D Wyobraź sobie że jest to bardziej skomplikowane niż nam się wszystkim wydaje i minie jeszcze dużo czasu zanim zbliżymy się do prawdy
0
@Striker Wszystko zależy od tego jak się z Salzburgiem dogada :D
0
@Avada Kedavra Jeśli sam Haaland się zgodzi to tak, ale może iść na ugodę z Salzburgiem
1
@SHIBA Czytałem kiedyś dużo na temat śmierci klinicznej i według mnie jest to bardzo, bardzo prawdopodobne
0
@fenix1983 20-30? To że ma klauzulę niską nie oznacza że ktoś go za tyle wykupi, wiesz ile klubów będzie się o niego bić?
2
@Barwindg ValverdeOut przegrało zaledwie kilkoma głosami
5
@Kapitan hawk Co ty tą la Ramble traktujesz jak hotel, gdzie zaś jedziesz, został byś chociaż na obiad a nie tylko ta kawa i kawa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@badej60 Ziomek sory za spam ale naprawdę muszę od kogoś tego piątaka na stsa wysępić
0
@Transu96 Tak czy inaczej wygra ten kto ma lepszego bota
0
@SergioTomas Fakt, odniosłem się bardziej do jego obecnej pracy z kogutami niż do ogółu jego pracy w poprzednich latach. Zobaczymy, być może wymyśli coś nowego czym zaskoczy wszystkich, nie jest to byle trener w końcu
0
@Transu96 I tak się nie zgodzi.. Trzeba będzie ją porwać i zmusić do wypełnienia obietnicy
1
@Teletubis Raczej wygra, stawiam dom
2
@SergioTomas Weźmy pod uwagę że Totki przez całą jesień były w kryzysie, a gra na Old Trafford nie należy do najłatwiejszych, myślę że Mourinho jeszcze namiesza, o ile zadba o relacje z zawodnikami :D
1
Jaki jest kurs że Shiba wygra, chciałbym coś ugrać w końcu
2
@SergioTomas Nie uważasz ze trochę za wcześnie na ocenianie jego pracy w Totkach?
0
@jordus100 https://www.fcbarca.com/92333-zlota-pilka-fcbarcacom-glosowanie.html
0
@MarioVeB! Craig to nie to samo co Connery albo Brosnan, ale też trzyma poziom :)