Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Nie no wiadomo nie sądzę żeby BVB wtopiła, ale póki piłka w grze..
14
@VamosRakieta Pamiętam jak Levante grało o czapkę gruszek
0
@koksik2700 Noo przyznam że jak ktoś kocha góry i żyje z turystyki to ma tutaj raj niezaprzeczalnie :D
0
@koksik2700 Deal. Serdecznie Zapraszam :D
1
@koksik2700 Nawet nie kojarzę co to jest :D, u nas nie ma czegoś takiego jak uber i podobne bo im się nie opłaca, za małe dystanse i dużo korków, Zakopane to chyba najlepsze miasto w Polsce dla taksówkarza, słyszałem że w Trójmieście też sporo się zarabia
1
@wawrzyn1 Przyjedź kiedyś do Zako, co drugi taryfiarz ma 20 lat i dużo lasek jeździ za kółkiem, tu się to po prostu opłaca :D
1
@wawrzyn1 Podatki rosną wiadomo :P W turystycznych miastach sezon ma wielkie znaczenie, po za sezonem to ledwo minimalną się wyrabia, chyba że trafi się pare dalszych kursów w miesiącu np. Na lotnisko do Krakowa, więc wszystko zależy również od farta :D
0
@FafitFCB Ciotka przyjechała w odwiedziny, mówią na nią rzeżączka
6
@wawrzyn1 Ten cierp w sezonie zarabia ponad 5 koła miesięcznie na czysto, autem lubię jeździć, mam własną działalność , żaden szef mi nad głową nie stoi więc odpowiedź brzmi zdecydowanie tak :D
20
@koksik2700 udało się choć nie do końca, marzyłem zostać kierowcą rajdowym, a skończyłem na taryfie.. Chociaż dostaję czasem bojowe zlecenia, gdzie muszę wykazać się zdolnościami rajdowymi więc po części jestem spełniony :P
0
@Colon Nie może tylko napewno :P Jak się nazywa ten serial o City, chętnie rzucę okiem
12
Świetny pomysł z tym Matchdayem, fajnie widzieć jak drużyna wygląda od środka, polecam każdemu kto jeszcze nie obejrzał, obowiązkowo dla każdego kibica ^^
19
@itmustbejoke Opcja numer 1, bo jeśli wygramy LM to pewnie w stylu, w jakim graliśmy ostatnie mecze, czyli przyjemnym dla oka, a to by znaczyło że projekt Valverde wreszcie funkcjonuje tak jak wymarzył to sobie trener, nie miałbym więc nic przeciwko żeby przez 2 sezony u nas jeszcze siedział
2
@Barwindg Iburpaczii dragostadin tej, nami łej de oki dejej
0
@4drian0 Nieprawda
4
@snoopdegie Ale łykneli heh
2
@Barca_Big_Moment Pijany, ale ma rację ;)
0
@Criss18Barca Napewno nie Lewy hehe, stawiam że Son i Mane
0
@JKrolFCB Nie ma to jak wszystko porównywać do Valverde
1
@dymator Nie zdziwiłbym się gdyby był to sam Messi :D
1
@FafitFCB I co, zamieniłeś się w krowę czy jak?
0
@pero1983 Z Interem będziemy odpoczywać :)
0
@masq Dlatego bo im nie pozwoliliśmy dobrze grać do 70 minuty.. Sęk w tym że każdy z topowych zespołów w Europie ma gorsze mecze, a to oznacza że każdego da się przejść. Póki co jesteśmy w gazie i liczę że na wiosnę się to nie zmieni
0
@kubusnitecki W środku jest "haha" Czyli zrobiła to z przyjemnością
0
@masq Tyle że tych jaskółek jest coraz więcej, jak chociażby mecz z Borussią.. Poprawić grę na wyjazdach i będziemy w stanie powalczyć o LM
1
@dawo17 Gol grubego będzie bramą sezonu, wątpię żeby ktoś to przebił
0
@Zbyszard they are crazy in Messi
1
@AmigoBlancos A Ty jeszcze przebrany za Raula? :P
0
Szkoda że Fati dzisiaj polatać na skrzydle nie może :(
1
@konrad1661 Arthur kontuzja, Rakieta pokazał ostatnio że mu zależy, kto ma grać dzisiaj według Ciebie w pomocy?