2

Dawno się tak nie mogłem doczekać el Clasico, obie drużyny idą łeb w łeb w lidze, to będzie walka na śmierć i życie, dodatkowo jeszcze ta cała otoczka polityczna, jedno jest pewne, będzie się działo ^^

0

@klopx Czekamy jeszcze tylko na spóźnialskiego @Danny Gaucho i można będzie podać klasyfikację końcową

0

@klopx Wahałem się, ale tak ładnie się przywitałeś, że postanowiłem podciągnąć notę, 4/10

0

@Hushovt No szkoda w takim razie, ale niech se myślą co chcą, Sabaton daje kopa i lubię do niego wracać :)

0

@bartek00717 Gorzej jakby partnerka była za Realem ;)

0

@Hushovt To ja zaś jeszcze nigdy się nie spotkałem żeby ktoś hejtował Sabaton, wręcz przeciwnie :)

3

@bixmix Za dużo skakał i cwaniakował to go załatwili.. Dobry nie dobry swoje za uszami pewnie też miał. Po jego filmikach wywnioskować można że to zwykły cham i prostak wielce pokrzywdzony przez władzę. Zanim obrońcy Zbysia mnie dojadą zaznaczam że to tylko moja opinia wystawiona ma podstawie oglądanych filmików, nie znam faceta osobiście więc ciężko to obiektywnie ocenić.

0

@Pablopicasso27 25 luty 2020, godzina 21:00 czasu polskiego, Stadio San Paolo w Neapolu.

0

@MesQueUnClub_87 Nie no dla mnie również to są najciekawsze rozgrywki w sezonie i jaram się nimi jak dzieciak, ale warto również docenić ligę, jesteśmy w niej prawdziwym postrachem, Real mimo że wygrywał LM w ostatnich latach to w lidze się kompromitował. W pucharze króla również Zidane często wystawiał rezerwy.. My co roku walczymy o trzy trofea z pełnym zaangażowaniem i mimo wszystko jestem dumny z klubu i dotychczasowych osiągnięć.

2

@MesQueUnClub_87 No właśnie to jest klasa zaskoczyć drużyny które Cię znają ;)

1

@socha Troszkę pokory, ostatnie lata pokazały że niezależnie od formy przez cały sezon, Real jest w stanie ugrać LM. Co prawda nie mają już CRa, ale to wciąż wielki klub.

1

@kuz Taa jak miał 15 lat, sam w tym wieku wypisywałem różne głupoty za które teraz bym się wstydził, człowiek z czasem dojrzewa i tyle :) Ale żeby odrazu osiedlowe głupki?..

1

@AmigoBlancos Deal :)

0

@escarabajo Gdybać zawsze można :)

1

@eydem Mało gierek jest dla rozluźnienia, większość sprawia że jeszcze bardziej jesteś spięty ;)

1

@jachuu9 Eurosport

0

@AmigoBlancos Do końca roku?

1

0

@AmigoBlancos Taak jest!

0

@AmigoBlancos Z wzoru Hajty liczyłeś? :P
PS. Spoko ten avatar, co powiesz na mały zakładzik o przedłużenie :)

0

@Fake69 Poważnie? A myślałem że maratony biegasz że porównujesz się do piłkarzy :)

0

@Fake69 ciekawe czy grasz 2 razy po 45 minut na dużym boisku :)

0

@VamosRakieta I wróciła stara dobra gra

4

Jedyny pozytyw dzisiaj to Coutinho

0

Za dużo tiki taką próbujemy grać, czasem wyjdzie, czasem nie, przydałoby się momentami uspokoić te podania

0

@Hiacynk No niech będzie

0

Piękna kontra im wyszła

0

@Hiacynk Jesienne* ^^

0

Celebracja rożnego, heh dobre

0

Co tu się odwala w tym meczu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?