Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dawno się tak nie mogłem doczekać el Clasico, obie drużyny idą łeb w łeb w lidze, to będzie walka na śmierć i życie, dodatkowo jeszcze ta cała otoczka polityczna, jedno jest pewne, będzie się działo ^^
0
@klopx Czekamy jeszcze tylko na spóźnialskiego @Danny Gaucho i można będzie podać klasyfikację końcową
0
@klopx Wahałem się, ale tak ładnie się przywitałeś, że postanowiłem podciągnąć notę, 4/10
0
@Hushovt No szkoda w takim razie, ale niech se myślą co chcą, Sabaton daje kopa i lubię do niego wracać :)
0
@bartek00717 Gorzej jakby partnerka była za Realem ;)
0
@Hushovt To ja zaś jeszcze nigdy się nie spotkałem żeby ktoś hejtował Sabaton, wręcz przeciwnie :)
3
@bixmix Za dużo skakał i cwaniakował to go załatwili.. Dobry nie dobry swoje za uszami pewnie też miał. Po jego filmikach wywnioskować można że to zwykły cham i prostak wielce pokrzywdzony przez władzę. Zanim obrońcy Zbysia mnie dojadą zaznaczam że to tylko moja opinia wystawiona ma podstawie oglądanych filmików, nie znam faceta osobiście więc ciężko to obiektywnie ocenić.
0
@Pablopicasso27 25 luty 2020, godzina 21:00 czasu polskiego, Stadio San Paolo w Neapolu.
0
@MesQueUnClub_87 Nie no dla mnie również to są najciekawsze rozgrywki w sezonie i jaram się nimi jak dzieciak, ale warto również docenić ligę, jesteśmy w niej prawdziwym postrachem, Real mimo że wygrywał LM w ostatnich latach to w lidze się kompromitował. W pucharze króla również Zidane często wystawiał rezerwy.. My co roku walczymy o trzy trofea z pełnym zaangażowaniem i mimo wszystko jestem dumny z klubu i dotychczasowych osiągnięć.
2
@MesQueUnClub_87 No właśnie to jest klasa zaskoczyć drużyny które Cię znają ;)
1
@socha Troszkę pokory, ostatnie lata pokazały że niezależnie od formy przez cały sezon, Real jest w stanie ugrać LM. Co prawda nie mają już CRa, ale to wciąż wielki klub.
1
@kuz Taa jak miał 15 lat, sam w tym wieku wypisywałem różne głupoty za które teraz bym się wstydził, człowiek z czasem dojrzewa i tyle :) Ale żeby odrazu osiedlowe głupki?..
1
@AmigoBlancos Deal :)
0
@escarabajo Gdybać zawsze można :)
1
@eydem Mało gierek jest dla rozluźnienia, większość sprawia że jeszcze bardziej jesteś spięty ;)
1
@jachuu9 Eurosport
0
@AmigoBlancos Do końca roku?
1
@4drian0 xD
0
@AmigoBlancos Taak jest!
0
@AmigoBlancos Z wzoru Hajty liczyłeś? :P
PS. Spoko ten avatar, co powiesz na mały zakładzik o przedłużenie :)
0
@Fake69 Poważnie? A myślałem że maratony biegasz że porównujesz się do piłkarzy :)
0
@Fake69 ciekawe czy grasz 2 razy po 45 minut na dużym boisku :)
0
@VamosRakieta I wróciła stara dobra gra
4
Jedyny pozytyw dzisiaj to Coutinho
0
Za dużo tiki taką próbujemy grać, czasem wyjdzie, czasem nie, przydałoby się momentami uspokoić te podania
0
@Hiacynk No niech będzie
0
Piękna kontra im wyszła
0
@Hiacynk Jesienne* ^^
0
Celebracja rożnego, heh dobre
0
Co tu się odwala w tym meczu xD