Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Oddam chętnie
0
@Taz To już ponad dekadę kiblujesz w podstawówce? Nie znudziło Ci się jeszcze?
0
@Taz Protip: Nie chwal się że masz 24 lata nakur*iając teksty z podstawówki :P
3
@tombardWy za to gównem wolicie się obrzucać, Maciek jest jaki jest, ale potrafi również prowadzić ciekawe i kulturalne dyskusje, jak ociekniesz kiedyś z jadu to postaraj się popatrzeć na Niego z innej perspektywy ;)
0
@LuisSalvano Nic złego, wręcz przeciwnie bo popieram pomysł blokady użytkowników, tylko komentarz był ironiczny tak jak ten post :P
2
@tombard Wiem dlaczego tak jest, bo duże grono osób ma ból dupy o jego charakter i nie ocenia każdego jego wpisu obiektywnie i z osobna, tylko przez swoją apatię do jego osoby. Ale zastanów się czy nie lepiej darować sobie prowokacje i wylewanie jadu, tylko najzwyczajniej w świecie przewinąć dalej ;)
9
@Janiama Przykre że niektórzy Cię na tyle nie trawią tutaj że do głupiego żartu muszą się przyjebać, idę o zakład że jakby napisał to ktokolwiek inny to żadnej spiny by nie było :D
1
@LuisSalvano Na twoim miejscu bym się nie cieszył, byłbyś pierwszy do odstrzału przez wielu :P
38
Cristiano: Trzeba anulować bo przegram
2
@Gwyn Goat - Greatest of all time ;)
0
@Homeopata8989 Pewnie rodzina i piłkarki :P
0
@Katalonbar Przecieków płynu rdzeniowego? :)
0
Czy wam też spóźnia obraz w stosunku do dźwięku w apce Rakutena?
0
@mekston Heh no takiej arogancji to się po nim nie spodziewałem :D
1
@chudym Po co odrazu tak radykalne kroki, ogranicz korzystanie z internetu i różnych portali do minimum które Ci się przyda, na fcbarce możesz wchodzić zerknąć tylko po informacje, ewentualnie w profil BarcaInfo, szkoda konta ;) Ale jeśli rzeczywiście uważasz to za duży nałóg i Ci topomoże to.. Szerokiej drogi kolego ;) Czuję się jakbym próbował przekonać kogoś żeby nie skakał
1
@mekston No na to wychodzi mimo wszystko tytuł wprowadza w błąd
0
@BarcaInfo A Vicente Calderon gdzie
1
@Kajtek77 I wzajemnie
1
@Kajtek77 Czyżby telepatia jakaś? właśnie odpalam :P
1
@kamiVeB Co ciekawe warto zwrócić uwagę na to że jutro nadejdzie jutrzejszy notabene jutro nie będzie dziś
0
@Kamiloza91 Od stycznia do momentu głosowania czyli listopad ^^
0
Do fanów Anime, polecacie Fullmetal alchemist?
2
@ranger3120 To teraz pozwól mu się zregenerować, najlepsza będzie gorąca kąpiel i masaż, a na przyszłość przed treningiem bardziej go rozgrzej czyli w tym przypadku świetnie sprawdzi się skiping w miejscu i skakanka oraz rozciąganie dynamiczne ;)
2
@Qlewer i właśnie dlatego dostał głos
0
@Hosh się śmiej ale kiedyś z bratem za pomocą takiego bota pomogliśmy wygrać kumplowi w konkursie zdjęciowym dla TVN, wygrał kilkoma głosami, a od nas miał jakieś 100. Dostał 20000 złotych i udział w dzień dobry TVN i się cham nie podzielił, weź bądź tu miły
0
@Gosciuu Widziałem ją na lotnisku wczora, chyba nie jest w stanie znieść tej presji
0
@szela1899 Wiadomo są również minusy :P
1
@NGTRX Nie było wybitne? Prawda że dużo miał niecelnych podań, ale weź pod uwagę fakt ze było bardzo ślisko dzisiaj, a mimo tego i tak większość dryblingów mu wychodziła, no i ta akcja z golem :D
0
@patrykzmc2000 Nie wiem z czego się tu cieszyć, derby zawsze fajnie się ogląda
0
@Zbanowany Zaraz po Ter Stegenie