Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do fanów Anime, polecacie Fullmetal alchemist?
2
@ranger3120 To teraz pozwól mu się zregenerować, najlepsza będzie gorąca kąpiel i masaż, a na przyszłość przed treningiem bardziej go rozgrzej czyli w tym przypadku świetnie sprawdzi się skiping w miejscu i skakanka oraz rozciąganie dynamiczne ;)
2
@Qlewer i właśnie dlatego dostał głos
0
@Hosh się śmiej ale kiedyś z bratem za pomocą takiego bota pomogliśmy wygrać kumplowi w konkursie zdjęciowym dla TVN, wygrał kilkoma głosami, a od nas miał jakieś 100. Dostał 20000 złotych i udział w dzień dobry TVN i się cham nie podzielił, weź bądź tu miły
0
@Gosciuu Widziałem ją na lotnisku wczora, chyba nie jest w stanie znieść tej presji
0
@szela1899 Wiadomo są również minusy :P
1
@NGTRX Nie było wybitne? Prawda że dużo miał niecelnych podań, ale weź pod uwagę fakt ze było bardzo ślisko dzisiaj, a mimo tego i tak większość dryblingów mu wychodziła, no i ta akcja z golem :D
0
@patrykzmc2000 Nie wiem z czego się tu cieszyć, derby zawsze fajnie się ogląda
0
@Zbanowany Zaraz po Ter Stegenie
0
@scotti Prawda, lewa strona to dramat jakiś
0
@ViscaBarca123 Real B raczej nie ma szans na playoffy w tym sezonie, Atleti dominuje ligę, pasuje nam w końcu wrócić na stałe do 2 klasy rozgrywkowej
0
@FC1899Barca Taa z pewnością po jednym meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe wyleją go na zbity pysk :D Żeby coś takiego miało miejsce musiało by być naprawdę tragicznie, a tak nie jest mimo że wielu osobom może się tak wydawać.
0
@koksik2700 Noo myślę że każdy fan na to czeka, w dotychczasowych modach najbardziej drażni właśnie dubbing albo jego brak :D
2
@koksik2700 Mam nadzieję że nie, mam pierdolca na punkcie Gothica i jego świata, praktycznie wogóle nie grywam na kompie czy na konsoli, ale przynajmniej raz w roku najdzie mnie ochota na przejście Gothica od nowa, to już jest nieuleczalne :D W Arcanie grałem kiedyś, ale jakoś nie potrafiłem wczuć się w ten klimat..
2
@koksik2700 Dobra wiadomość jest taka że Piranie wykupił potężny wydawca o nazwie THQ Nordic, zostawiając Piranią tzw wolność artystyczną. Z takim wkładem finansowym Piranie będą miały nieźle pole do popisu. Całkiem prawdopodobne jest że zajmą się w przyszłości nowym Gothiciem albo jego remakiem, zwłaszcza że jakiś rok temu szef Pirani wspominał że zaczynają myśleć poważnie o Gothicu ;) Nawet jeśli nie będzie to już to samo, to jestem pewien że nowa część będzie prawdziwym hitem wśród RPGów
1
@tadzik447 Ridiculous 5 :P
0
@jacobFCB Raczej w żyle, alko :D
0
@TheNekro94 Pardon rzeczywiście, komentator się mylnął i mu zaufalismy :D
0
@tobiasson92 Być może, ale dopóki piłka w grze ;)
0
@Rewolucja123 Bośnia, Szkocja lub Irlandie
1
Możemy Szwedów skopać jak się zepniemy, lepsze to chyba niż Portugalia
0
@karszun Spróbuj kichnąć, klucha powinna sama wystrzelić jak z procy
0
@Nano22 I pewnie jeszcze Romie kibicujesz
0
@msmsms Wiem bo sam nieraz tak biegam ^^ Czapeczka to podstawa, resztę można nawet na golasa biegać
0
@msmsms tylko czapeczkę ubier
0
@Wilczeq U mnie już drugi ale do zimy jeszcze daleko, chociaż temperatury mówią co innego
0
@Rewolucja123 To samo i świeży śnieżek
0
@dawo17 Coś czuję że wynik się powtórzy ^^
0
@tbas Prawdopodobnie będzie remis, jeśli już wygramy to jednym golem po męczarniach
0
@AmigoBlancos Ciekawe co ma w głowie Simeone, czy da sobie spokój w najbliższym czasie czy będzie chciał ciągnąć nowy projekt oparty na młodych zawodnikach